0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

4 יתרונות להכנת קפה מפולי קפה

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-12/01/21 בשעה 16:05

4 יתרונות להכנת קפה מפולי קפה

קרדיט תמונה canva

 

רגע הקפה המושלם מתחיל מהבחירה של חומרי הגלם עבור הקפה. בעוד שניתן להכין קפה במכונת קפה מקפסולות, ניתן להכין קפה מיוחד וטעים יותר במכונת קפה ייעודית אשר משתמשת בפולי קפה טריים. אין ספק שהכנת קפה מפולי קפה טריים מעניקה לכל אדם חווית ארומתית מושלמת של קפה.  לא מעט אוהבי קפה אמיתיים זנחו כבר מזמן את האבקות המוכנות והקפסולות הרלוונטיות לצורך הכנת קפה מתוך ידיעה ברורה שהם לא מספקים חווית קפה אמיתית. לאוהב קפה אמיתי יש מכונת קפה אוטומטית עם מטחנה מובנית אשר מאפשרת לו להכין קפה שנטחן מפולים טריים בו ברגע.

 

מדוע כדאי להכין קפה דווקא מפולי קפה?


כמעט כל אדם שיטעם קפה שהוכן מפולי קפה שנטחנו במקום, מבין כי מדובר על חווית קפה אחרת לחלוטין.  ישנם יתרונות רבים להכנת קפה מפולי קפה, כך לדוגמא:

  1. הטריות- אין כמו קפה שנטחן במקום מבינת הטריות שלו. קפה שנטחן במקום כמה שניות טרם מגישים אותו, מבטיח כי התוצר שיתקבל יהיה הכי טרי והכי איכותי שאפשר. על אף שקפה מהווה את אחד מחומרי הגלם שיכולים להישמר היטב בתצורה המקורית שלו, הרי שמרגע שהוא נטחן הוא הופך להיות מאוד רגיש לסביבה והוא מושפע באופן מהותי מגורמים שונים כגון: אור, לחות, חמצן ועוד. לכן, פולים טריים שנטחנים ממש לפני שמכינים מהם קפה, מבטיחים את הקפה הטרי ביותר שיכול להיות. אין טעם דומה לטעם של קפה שהוכן מפולים שנטחנו פרק זמן קצר מאוד לפני הכנתו.
  2. הריח- עבור לא מעט אנשים, ריח של קפה הוא ריח מענג לחלוטין. לקפה משובח יש ניחוח עשיר. אחד מהיסודות של קפה איכותיים הוא הארומה שלו והניחוח שעולה ממנו. אם לא טעמתם עדיין קפה שנטחן מפולי קפה, אתם כנראה לא באמת מבינים מה זה ריח של קפה אמיתי ומשובח. מכונת קפה המבוססת על פולים טריים מאפשרת לכל אדם להתענג בתהליך הכנת הקפה על הריח של הקפה ובתום הכנת הקפה, גם על טעמן המשובח. קפה שנטחן מראש, גם אם הוא מאוחסן בכלי אטום ובמקום הרלוונטי לאחסונו, לא מוגן באופן הרמטי מנזקי הסביבה ועל כן, קפה מעין זה לרוב יאבד מהטריות שלו וגם מהריח הטוב שלו.
  3. גולת הכותרת של קפה שהוכן מטחינת פולי קפה במקום הוא כמובן הטעם. במקרה של קפה מעין זה, כל לגימה היא הנאה של ממש. אם בא לכם לחוות חווית טעם של קפה שעדיין לא חוויתם, אין ספק שקפה מפולים יספק לכם את החוויה המדוברת.
  4. מכונת קפה אשר ניתן להכין בה קפה מפולי קפה הנטחנים במקום, מאפשרת לכל אדם למצוא את המינון המדויק של הקפה שלהם. בעוד שקפסולה של קפה מספקת מינון ספציפי של קפה בקפה שלכם, הכנת הקפה מהפולים מאפשרת להשתמש בכל פעם בכמות אחרת של פולים שנטחנו וכך למצוא את כוס הקפה המושלמת, בהתאם לטעמו האישי של כל אדם.

כיצד מכינים קפה מושלם מפולי קפה?


פולי קפה מובחרים מהווים את הבסיס לקפה מושלם, אולם, חשוב לזכור שקפה איכותי מפולי קפה שנטחנו במקום, איננו יכול להתבצע בכל שיטה, אלא רק באמצעות מכונת קפה ייעודית, המציעה גם מטחנת פולים שבכוחה לטחון את הפולים בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. על מנת שפולי קפה שנטחנים אכן יציעו את כלל היתרונות המדוברים לקפה, אין ספק שחשוב מאוד להקפיד על טחינת הפולים בצורה הנכונה ולכן, לבחירת מכונת הקפה המתאימה יש ללא ספק ערך וחשיבות.


אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת