0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

המדריך לבחירת מדרסים

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-20/01/21 בשעה 18:42

המדריך לבחירת מדרסים

קרדיט תמונה canva

 

 

 

מדרסים מהווים כיום פריט חובה עבור לא מעט אנשים. בהתאם לנתונים השונים, כ50 אחוזים מהאוכלוסייה תזדקק למדרסים בשלב כזה או אחר של חייה. הבחירה של מדרסים היא לא דבר פשוט. כיום ניתן למצוא לא מעט סוגים של מדרסים המוצעים על ידי חברות שונות ועל כן, כאשר אנשים זקוקים למדרסים הם מוצאים את עצמם תוהים כיצד לבחור את המדרסים המתאימים להם. בבואכם לבחור מדרסים, חשוב מאוד שתבחרו בחברה אמינה שניתן לסמוך על איכות המדרסים שלה. כמו כן, חשוב מאוד לבחור מדרסים מותאמים אישית לכל אדם ובהתאם לבעיה שהוא סובל ממנה.

 

סוגי מדרסים

 

את המדרסים השונים המוצעים כיום ניתן לחלק לכמה קבוצות: הקטגוריה הסטנדרטית ביותר הן מוצרי המדף שהם בעצם מדרסים מוכנים שאינם מותאמים מראש לרגל. את המדרסים הללו ניתן למצוא בחנויות ספורט או נעליים. מכיוון שהמדרסים המדוברים לא מתאימים לכפות רגליים ספציפיות, מדובר על מדרסים שניתן לבחור בהם רק עבור בעיות פשוטה הדורשת שימוש במדרסים לפרק זמן קצר. הסוג השני של המדרסים הוא מדרסים מותאמים אישית. התאמת המדרסים לרגל יכולה להתבצע באמצעות סריקה ממוחשבת עם חיישני לחץ המבצעים סריקה של הרגל ומעבירים את הנתונים לגבי הרגל. שיטה נוספת היא הטבעה של הרגל על קופסת ספוג על מנת ליצור את הצורה בקופסא ובהתאם לטביעה זאת להתאים את המדרס.

בשתי הדרכים הללו ההתאמה מתבצעת כאשר האדם עומד מה שעלול להיות בעייתי לעיתים שכן, אם העמידה של האדם או היציבה שלו לא נכונה, המדרס לא ייווצר בצורה הטובה ביותר.

הסוג הרביעי של המדרסים הוא מדרס תפקודי שמתבצע בשכיבה. במצב זה הגורם המקצועי יכסה את כף הרגל של הנבדק בתחבושות שעשויות מגבס על פי הצורה הספציפית של כף הרגל. מדובר על שיטה יעילה מאוד לצורך התאמת מדרסים.

 

החומר שממנו עשוי המדרס


פרמטר חשוב נוסף שקובע האם המדרס שאתם בוחרים הוא אכן איכותי הוא חומר הגלם שממנו עשויים המדרסים. ניתן למצוא כיום מדרסים העשויים מגומי או חומרים גמישים אחרים כאשר בולמי זעזועים וסופגי זיעה מוכנסים לתוכם. מדרסים מעין אלה מתאימים בעיקר לריצות ואימוני כושר

סוג נוסף של מדרסים הוא מדרסי שעם. מדובר על מדרסים הרלוונטיים בעיקר עבור חולי סכרת שכן אסור להם לדרוך על חומרים פלסטיים או סינטטיים.

סוג נוסף של מדרס הוא המדרס הדימני שחומר הגלם הנפוץ בו הוא פולימרים בשכבות שונות. הוא מתאים לשכבות רבות של האוכלוסייה לרבות ספורטאים.

 

ביקורת תקופתית למדרסים


גם אם רכשתם שמדרסים איכותיים שאמורים להיות שימושיים למשך שנים ארוכות, חשוב מאוד שתדעו שחשוב מאוד לעשות ביקורת תקופתית למדרסים מפעם מפעם שכן, הם יכולים להישחק בשל שימוש ממושך. ביקורת זו תסייע לכם לבדוק את המצב של המדרסים, לתקן אותם במידת הצורך ואף להחליף אותם. כמו כן, לעיתים הרגלי היציבה של האדם והרגל שלו עצמה יכולים להשתנות והוא יזדקק למדרסים אחרים ולכן, חשוב מאוד לבצע ביקורת תקופתית.

 

כיצד תבחרו את המדרסים הטובים ביותר?


כאמור, מדרסים בהתאמה אישית הם ללא ספק המדרסים הטובים ביותר עבור כל אדם שזקוק להם בשל כאבים, בשל יציבה לא נכונה או בשל כל צורך מהותי אחר. לכן, חשוב מאוד לבחור בחברה המציעה מדרסים איכותיים. מדרסים של בטר באלאנס מציעים את האיזון המושלם בין ריפוד רך ונעים לבין תמיכה אורתופדית מלאה לכף הרגל במטרה לאפשר לכל אדם ללכת שוב ללא כאבים. המדרסים מרככים את הצעדים, מפזרים את משקל הגוף באופן תקין על כך כף הרגל ומסייעים בטיפול במנח כף הרגל. כמו כן המדרסים מאמנים את שרירי קשת כף הרגל ומעלימים כאבים שלדיים ועצביים. המדרסים מותאמים אישית על ידי מומחה בתחום בהדמיה איכותית.

 

 


אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת