0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

קידום אתרי רפואה: איך לקדם אתר של רופא?

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-15/02/21 בשעה 19:22

קידום אתרי רפואה: איך לקדם אתר של רופא?

FREEPIK

 

 

רופאים בישראל יש לא מעט: כמו גם שיש תחומים רבים ברפואה. כיום מרבית הרופאים מקבלים מטופלים באופן פרטי, בקליניקה שלהם או משווקים טיפול חדש או מייצגים מרכז רפואי כזה או אחר. קידום אתרי רפואה צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים שיודעים כיצד פועלים בעולם אינטרנטי תחרותי וקשוח. אבל איך אפשר לקדם אתר של רופא? הנה מספר דגשים:

 

הכרות עם התחום


קידום של נעליים וקידום אתר אתרי רפואה זה ממש לא אותו הדבר. אתר שעוסק בהנעלה יכול להיות עם קהל יעד שונה לגמרי מזה שמחפש מרפא למחלה קשה. לכן חשוב בתחילה להכיר את התחום, להכיר את הרופא שהוא הלקוח החשוב שלכם ולהכיר מעט את ההתמחות שלו. זה נכון, אנו לא מבקשים ממכם לעשות דוקטורט ברפואה, אלא להבין את הדגשים בקידום אתרים רפואיים מבחינת השוני, התוכן המקצועי הדרוש, מילות מפתח, נראות האתר ושאר אינפורמציה חשובה שיש לספק לגולש.

 

תוכן ומילות מפתח


כאשר מקדמים אתר רפואי חשוב שיהיה בו הרבה תוכן אינפורמטיבי משולב במילות מפתח מתאימות. למשל, אם הרופא עוסק בניתוחים פלסטיים או ניתוחי שיקום מסוימים, חשוב להבין באופן נקודתי מה מחפשים גולשים כשהם מחפשים אחר ניתוח פלסטי. יש את מי שירצה לדעת האם ניתוח אף כואב? ויש את מי שירצה לדעת כיצד מבצעים הגדלת חזה.

בכל מקרה חשוב לחקור לעומק את מילות המפתח, להכיר כותב שיכתוב את התוכן להחליט האם זה יהיה כותב תוכן מקצועי או הרופא עצמו? וכולי. בכל מקרה, בדרך כלל בעת קידום אתרי רפואה: מחליט המקדם על פי המורכבות של התחום מי יהיה זה שיכתוב את התוכן באתר, כאשר המקדם ישלב מילות מפתח מתאימות בתוכן האינפורמטיבי והמקצועי.

לעיתים כמו בדוגמא של ניתוחים פלסטיים, ישכור המקדם כותב תוכן טוב ויספק את מילות המפתח הדרושות. בכול מקרה, שילוב של תוכן טוב עם מילות מפתח מתאימות יעזרו מאד לתהליך הקידום.

 

המשיכו לייצר תוכן


כעת לאחר שהבנתם מה סוג הקידום ואיזה מילות מפתח דרושות לקידום אורגני, כמו למשל קידום בתי חולים עם מילות מפתח כמו 'ניתוח שאיבת שומן' או 'ניתוח להסרת גידול בעפעפיים', חשוב להמשיך ולמלא את האתר במאמרים. חשוב כי המאמרים יהיו די שונים אחד מהשני אבל יעסקו בנושאים המרכזיים שהרופא רוצה לקדם. שימו לב כי התכנים מקצועיים ואינפורמטיביים, ועדכנו את האתר בכל כמה ימים בתוכן חדש.

 

החלפת קישורים


החלפת קישורים נעשית לעיתים באמצעות אתרי תשתית, וגם באמצעות פירגון הדדי בין מרפאות ורופאים. לכן חשוב לדעת כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר דרך מדריכים וסרטונים שעוסקים בנושאים כמו קידום אתרי רפואה והחלפת קישורים. בין היתר חשוב לשפר את נראות האתר את התוכן והתשתיות ובכך לספק שירות מעולה עבור הלקוח שלכם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת