0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

הגדלת חזה

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-07/03/21 בשעה 18:08

הגדלת חזה

קרדיט תמונה FREEPIK


 

 

ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הקוסמטי השכיח ביותר שקיים כיום. ישנן נשים שאינן מרוצות מגודל החזה שלהן וחשות כי הוא קטן מדי ולא פעם הדבר פוגע להן בנשיות. לכן, כל אישה שמרגישה שהחזה שלה פוגע לה בהרגשת הנשיות שלה ובביטחון העצמי שלה, יכולה כיום לבחור לעבור ניתוח הגדלת חזה. יש להבחין בין ניתוח הרמת חזה לבין ניתוח הגדלת חזה שכן, ניתוח הגדלת חזה רלוונטי לצורך הוספת נפח לחזה, אך אם החזה נפול לאחר הריונות ולידות יש צורך לשנות את העיצוב שלו ובמקרה הזה מדובר על ניתוח אחר.

 

מהלך ניתוח הגדלת חזה


במהלך הניתוח מוכנסים שתלי סיליקון דרך חתך קטן מתחת לקפל התת שדי. המנתח מחליט היכן למקם את השתלים בין רקמת השד לשריר החזה או מתחת לשריר החזה. הניתוח נמשך כחצי שעה עד שעה והוא מתבצע בהרדמה מלאה. לאחר שהניתוח מסתיים מלבישים למנותחת חזיית ספורט שיש ללבוש אותה יום ולילה במשך שישה שבועות.

 

האם יש סיבוכים בניתוח הגדלת חזה?


שיעור הסיבוכים בניתוחי הגדלת חזה הוא קטן מאוד. הסיבוכים האפשריים הם: זיהום, דימום, היווצרות צלקת בולטת או התקשות שגורמת לשד להיות קשה למגע. אם מתפתח זיהום יתכן מאוד שיהיה צורך להוציא את השתלים ולהחליף אותם בשתלים אחרים. ההחלפה תתבצע כמה שבועות עד חודש לאחר שמוציאים את השתלים.

 

כיצד בוחרים גודל שדיים?


לא מעט נשים מהו הגודל האידאלי של השד, עד כמה יש להגדיל את הנפח של השדיים ועוד. מדובר למעשה על עניין של טעם אישי. השתל מהווה מעין משקולת ועל כן, יש להתאים אותו למשקל הגוף ולמבנה הגוף של האישה. יש למצוא את הגודל המתאים לרוחב של הכתפיים, המותניים ומבנה הגוף. כמו כן, יכולת ההגדלה מותנית בכמות של העור שעומדת לרשות המנתח. אם את תוהה מתי כדאי ורצוי לעבור ניתוח הגדלת חזה, כדאי שתדעי שכדאי לעבור את הניתוח המדובר לפני או אחרי גמר תקופת הפריון. על אף שהניתוח איננו פוגע בבלוטות החלב ובצינוריות אשר מפרישות אותו ולכן איננו מונע הנקה, עדיין רצוי לעשות אותו בתום תקופת הפריון שכן, הריונות ולידה משפיעות על החזה הנשי וכמובן גם הנקות משפיעות עליו.

 

שתלים להגדלת חזה


בחירת סוג השתל להגדלת חזה תלויה במבנה של השד, בצורה של השד, בצורת בית החזה וברצון של האישה. במידה והמידות של השתל נמצאות מתאימות יוכנסו שתלים זהים לכל אחד מכיסי השדיים. כיום כל חברת שתלים מעניקה תעודת אחראיות לשתלי הסיליקון. החברה תדאג לשתל חלופי אם השתל נקרע באופן ספונטני לאחר הניתוח. אורך החיים של שתל סיליקון הוא לכל החיים אלא כן חל שינוי כלשהו בצורת השד ואז יש צורך לבדוק את הסיבה של השינוי. חשוב להיות במעקב של עד שנתיים לאחר ביצוע הניתוח.

 הנפח של השתל יוגבל לפי האלסטיות של רקמת השד והשריר, גודל הכיס שנוצר, ממדי בית החזה ועוד.

 

משך ההחלמה


משך ההחלמה הראשונית הינו שבוע עד שבועיים בממוצע. במהלך התקופה המדוברת יהיו כאבים, שטפי דם עוריים, בצקות ונפיחויות, בליטת הפטמות ואף שינויים של תחושה בשד ובפטמה. כל התסמינים הללו יחלפו כמה שבועות לאחר הניתוח. יש להימנע ממאמצים קיצוניים לשבוע עד שבועיים. חשוב שתזכרי כי הצורה הסופית של השדיים תראה לאחר מספר חודשים שכן, רקמת השד מצוה בתהליך ריפוי ובניה ולוקח זמן עד שהם מתייצבים.

חשוב מאוד לבחור במנתח פלסטי מקצועי ומומחה בתחום ניתוחי הגדלת חזה וזאת בכדי שהתוצאה שתקבלי בתום הניתוח תהיה מושלמת.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...