0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

איך יודעים לבחור סיגריה אלקטרונית מתאימה?

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-15/03/21 בשעה 20:19

איך יודעים לבחור סיגריה אלקטרונית מתאימה?

קרדיט תמונה: canva

 

 

אם זו הפעם הראשונה שאתם קונים סיגריה אלקטרונית, או שאתם מעוניינים להחליף את הקיימת, בוודאי תרצו לדעת כיצד לבחור בסיגריה אלקטרונית מתאימה. בשורות הבאות נביא סקירה של מספר פרמטרים שחשוב לבדוק, וגם נראה מדוע זכו הסיגריות האלקטרוניות לפופולאריות בשנים האחרונות.

 

אז למה בכלל סיגריה אלקטרונית?

 

בשנים האחרונות נכנסו הסיגריות האלקטרוניות לשוק וזכו לתהודה גדולה, וגם התעוררו סביבן לא מעט ויכוחים. אכן, ישנן דעות לכאן ולכאן לגביהן, ואחת הבעיות היא שנתוני מחקר לטווח ארוך עדיין לא קיימים מפני שמדובר במוצר יחסית צעיר. יחד עם זאת, את הפופולאריות של סיגריות אלקטרוניות בתור תחליף לסיגריות ולטבק מגולגל ניתן להסביר בכמה היבטים. ראשית, ישנה סבירות גבוהה לכך (הנתונים עוד נלמדים) שסיגריה אלקטרונית העובדת על אידוי ניקוטין היא פחות מזיקה לבריאות מאשר מוצרי טבק למיניהם, הכוללים עוד חומרים רבים שמוספים לטבק עצמו ולנייר.

 

שנית, בניגוד לעישון טבק, הסיגריה האלקטרונית אינה יוצרת ריחות רעים שמפריעים לסביבה, לבן/בת הזוג, לחברים, לילדים וכדומה. כמו כן, הסיגריה האלקטרונית מציעה טווח הרבה יותר גדול של טעמים שאין שום סיכוי למצוא בטבק רגיל, והיא גם מאפשרת שליטה גבוהה מאוד על כמות הניקוטין – מה שמאפשר בין היתר להפחית את הכמות בהדרגה למי שמעוניין להפסיק את התלות בניקוטין. מעבר לכך, הסיגריות האלקטרוניות בהחלט מדמות את ההרגשה של עישון סיגריה, ויש אפשרויות שונות מבחינת אופי השאיפה. גם המחירים שלהן פחתו בשנים האחרונות, מבחר המוצרים עלה, ולמרות שישנן עלויות שוטפות על נוזל המילוי – לרוב מדובר בהוצאה נמוכה (ואפילו בהרבה) מאשר על סיגריות בקופסא.

 

מהי סיגריה אלקטרונית טובה?

 

על מנת ליהנות מכל היתרונות האלו יש לבחור סיגריה אלקטרונית טובה שמתאימה לכם. כדי להבטיח את איכות הסיגריה, יש תחילה לרכשה ממקור מקצועי ואמין המתמחה ספציפית בתחום. לדוגמא, ניתן להזמין סיגריה אלקטרונית באתר של MR.SMOKE עם מגוון רחב של מוצרים נלווים, וגם ליהנות מייעוץ מקצועי והכוונה. אמנם, הסיגריות האלקטרוניות הפכו לנפוצות מאוד בימינו וניתן לקנותן בפיצוציות, בתחנות דלק ועוד. אבל עם כל הכבוד, למי שרוצה ללכת על בטוח כדאי לפנות לגורם רציני עם הרבה ידע ומוצרים שהם בוודאות איכותיים. זאת מכיוון שמוצרים המגיעים מיצרניות בלתי מוכרות עלולים בתוך זמן קצר להתקלקל ולשבוק חיים, לא לעמוד בביצועים המובטחים, ואם הם מתקלקלים – השגת חלקי חילוף עבורם יכולה להתברר כמשימה בעייתית, שלא לדבר על מגוון מצומצם של טעמים.

 

סיגריה שמתאימה לכם

 

סיגריות אלקטרוניות נבדלות זו מזה בשורה של פרמטרים, ביניהם הגודל, משך החיים של הסוללה, מספר השאיפות בין טעינות, מבחר הטעמים האפשרי, גודל המיכל, העלויות ועוד. את הפרמטרים הללו ונוספים יש להתאים לצרכים וההעדפות שלכם, ובמידה שאתם מתלבטים עדיף להיוועץ עם גורם מקצועי שמבין היטב את התחום, כמו הצוות של MR.SMOKE.

 

אם כן, אחד הפרמטרים המשתנים הוא גודלה של הסיגריה האלקטרונית. בעיקרון, ככל שהסיגריה יותר גדולה כך הסוללה שלה תפגין משך עבודה יותר ארוך בין טעינות, מה שיכול להיות נוח מאוד למי שיוצא איתה למקומות שלא ניתן לבצע בהם הטענה בצורה נוחה וקלה. מצד שני, ככל שהסיגריה האלקטרונית יותר גדולה כך היא יותר מגושמת, יותר בולטת ופחות נוחה לנשיאה. בנוסף, ככל שהיא יותר גדולה כך העלויות שלה נוטות להיות גבוהות יותר.

 

לכן, יש לחשוב על הרגלי העישון שלכם ועל המקומות בהם תשהו. כמובן שתרצו סוללה כמה שיותר חזקה שמצריכה פחות טעינות, אבל אם אינכם מעשנים כבדים ומסתפקים בכמה סיגריות בודדות ליום, גם סוללות יחסית קטנות במכשירים קטנים יעשו את העבודה. למשל, יש הבדל בין מי שמעשן כארבע או חמש סיגריות ביום לבין הצרכים של מי שמעשן קופסא ליום, ובמקרה אחרון כדאי לשקול לא רק סוללה חזקה אלא אפילו רכישת סוללה חלופית. בכל מקרה, חשוב לזכור שכמעט כל הסיגריות האלקטרוניות כיום מגיעות עם הטענה ב- USB, ובמידה שהדבר חשוב לכם – קנו סיגריה שניתן לעשן ממנה תוך כדי טעינה.

 

מה השאיפה שלכם?

 

כאשר מדברים על "שאיפה" מתכוונים תרתי משמע: האם אתם שואפים להפסיק לעשן, וכיצד אתם אוהבים לשאוף מסיגריה. למשל, יש מי שמעדיף שאיפה בצורה של נרגילה היישר אל הריאות, הן מפאת ההרגל והן מכיוון שהוא סבור שדרך עישון זו תעזור לו להפסיק לעשן. מאידך, יש מי שמעדיף שאיפות יותר קלילות העוברות קודם כל דרך הפה, בדומה לסיגריה. לכן, כאשר אתם בוחרים בסיגריה אלקטרונית שימו לב אם מדובר בעישון DL הדומה יותר לנרגילה, או בעישון MTL הדומה יותר לסיגריה. בנוסף, חשוב לשים לב לערך ההתנגדות החשמלית של הסלילים, שככל שהוא נמוך יותר האדים צפופים יותר, וככל שהוא גבוה יותר האדים פחות צפופים וכך גם בשאיפה קלה יחסית אפשר לקבל תחושה כמו של נרגילה. שימו לב: ככל שהתנגדות הסלילים האפשרית במכשיר יותר חלשה, וככל שהסוללה יותר חזקה, כך סביר להניח שתרצו מיכל גדול יותר כי הנוזל ייגמר מהר יותר.

 

מה עוד צריך לבדוק?

 

מלבד האמור לעיל, הבחירה בסיגריה המגיעה ממותג רציני ואמין חשובה גם לעניין הטעמים. עליכם לוודא שבסיגריה שאתם קונים אפשר לשלב מגוון רחב ככל האפשר של טעמים ובפרט את אלו שאתם כבר מכירים ואוהבים – בין אם מדובר בטעמים שונים של טבק, בטעמי משקאות, פירות, עוגיות וכדומה. כאשר תיכנסו לחנויות המתמחות בתחום, פיזיות או אינטרנטיות, תראו שסיגריות אלקטרוניות גם מגיעות בשלל צורות, צבעים ועיצובים, אז בחרו במה שהולך מבחינתכם. ולבסוף, לעולם לא מזיק לבצע השוואת מחירים. כמו בכל תחום גם כאן יש פערים בין מקומות הממכר השונים, אז בחרו במחיר המשתלם ביותר מבלי לוותר על מותג מוכר ואמין.

 

 


אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת