0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

השוואת ביטוחי רכב אונליין - מהפכת הביטוחים כבר כאן

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-29/04/21 בשעה 17:12

השוואת ביטוחי רכב אונליין - מהפכת הביטוחים כבר כאן
 קרדיט: FREEPIK

בהתאם לחוק במדינת ישראל, ביטוח רכב חובה כשמו הוא: חובה. יחד עם זאת, חברות הביטוח כיום מציעות סוגי ביטוחים שונים שהמטרה שלהם היא להציע כיסויים רחבים יותר לנהג הנוגעים לנזקים שיגרמו לרכב שלו, לרכבים אחרים, לבני אדם שמעורבים בתאונה או שמהווים צד שלישי. הביטוחים שניתן למצוא כיום מעבר לביטוח חובה הם: ביטוח צד ג וביטוח מקיף. ביטוח מקיף מהווה את הביטוח האידאלי. אמנם העלות שלו יקרה יותר מהביטוחים האחרים, אך מדובר על ביטוח שמציע את הכיסוי הרחב ביותר לכל נהג. מכיוון שההיצע כיום בתחום חברות המציעות ביטוחים מסוגים שונים לרכבים הינו גדול, כדאי מאוד לבצע השוואת ביטוח רכב בצורה הנכונה וזאת בכדי למצוא את הביטוח שאתם חפצים בו במחיר המשתלם ביותר.

 

סוגי ביטוחי רכב

 

כאמור, ישנם 3 סוגים של ביטוחי רכב שניתן למצוא כיום:

 

ביטוח חובה שמהווה חובה על פי החוק, אך הוא הרבה מעבר לזה שכן, הוא מציע הגנה במקרה של תאונה שבה יש הוצאות גבוהות על טיפול רפואי הנדרש בגין התאונה הן לנהג והן לנהגים אחרים שהיו מעורבים בתאונה. הכיסוי הביטוחי לא יכלול נזק שנגרם לרכוש שלכם או לרכוש של נהגים אחרים שהיו מעורבים בתאונה.

 

ביטוח צד ג שהוא ביטוח שמכסה נזקים שנגרמים לרכוש של צד שלישי אך הוא לא כולל כיסוי לנזק או גניבה של הרכב שלכם.

 

וביטוח מקיף אשר כולל בתוכו גם ביטוח צד ג וגם כיסוי לנזק שנגרם לרכב שלכם, לרבות מקרה של גניבה. עלות הביטוח המקיף גבוהה יותר מעלות ביטוח צד ג שאיננו מכסה נזק שנגרם לרכב שלכם אלא רק לנזק שנגרם לצד שלישי. יחד עם זאת, נהגים רבים בוחרים לבטח את עצמם בביטוח זה על מנת לכסות את עצמם מכל הבחינות. תתפלאו לגלות שלא משנה באיזה ביטוח אתם חפצים לבטח את הרכב שלכם, הרי שישנם פערים בין מחירי הביטוחים שמציעות חברות הביטוח השונות ועל כן, השוואת מחירים טרם בוחרים לבטח בכל סוג של ביטוח היא חובה.

 

ממה יושפע מחיר הביטוח?

 

מחירי ביטוחי הרכב מורכבים מנתונים שונים כגון: מידע על הנהג, גיל הנהג הצעיר ביותר שינהג ברכב, וותק הנהיגה של הנהג, מספר הנהגים שיורשו לנהוג ברכב, עבר ביטוחי, שלילות, הרגלי הנהיגה של הנהג, מערכות בטיחות שיש ברכב, האם לאדם יש רכב נוסף ממקום העבודה, מספר הק"מ שנוהגים בשנה ועוד. כלל הפרמטרים הללו מסייעים לחברות הביטוח לתמחר את הפוליסה ולנהל את הסיכונים בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאוד שתתאימו את הפוליסה שלכם לפי הרגלי הנהיגה שלכם, על פי אזור המגורים שלכם ועל פי נתונים שונים נוספים שרלוונטיים. אם אתם מתגוררים בעיר צפופה או לדוגמא או בשכונת מגורים צפופה שמעלה את הסיכון שלכם להיות מעורבים בתאונות שונות, אין ספק שכדאי שתבחרו ביטוח שיכסה נזקים שיכולים להיגרם לרכב שלכם, על מנת שלא תדרשו להוציא את הסכום הכספי המדובר מכיסכם. ניתן כיום לרכוש כיסוי ביטוחי בשם: פנסים ומראות המאפשר לקבל כיסוי נזק למראה או פנס במקרה הצורך מבלי להפעיל את הביטוח.

 

השוואת מחירים אונליין בצורה הטובה ביותר

 

בכדי לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר, במחיר המשתלם ביותר, אין ספק שכדאי לכם לבצע בצורה מהירה, קלה, נוחה ופשוטה השוואת מחירים אונליין. ב-Wobi, סוכנות ביטוח דיגיטלית הגדולה בישראל תוכלו לבצע השוואת מחירים אונליין בצורה הטובה ביותר ולקבל תוך פרק זמן קצר מאוד את הצעות הביטוח המתאימות לצרכים שלכם בצורה מדויקת, כך שכל שנותר לכם לעשות זה לבחור ולרכוש את הצעת הביטוח המשתלמת לכם ביותר מכל הבחינות.

כבר אין צורך ליצור באופן עצמאי קשר עם חברות ביטוח שונות בכדי לבצע סקר מחירים וכיום פשוט להשוות ולרכוש בצורה הרבה יותר קלה, נוחה ופשוטה עם Wobi.

 

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת