0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

מראה חיצוני, האם הוא משפיע באתרי הכרויות?

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-25/05/21 בשעה 11:13

מראה חיצוני, האם הוא משפיע באתרי הכרויות?

FREEPIK

 

תחום של הכרויות הוא תחום רגיש מאוד. אנשים רוצים למצוא את הזוגיות שתתאים להם ולהגיע למיסוד של הקשר לאחר זמן מה. אחד החששות הכי גדולים כאשר יוצאים לדייט עם אדם שאנו לא מכירים, זה שהוא לא יאהב את המראה שלנו ולכן יש הרבה אנשים שבאתר ההיכרויות לא מציינים את המראה, מהחשש שלא יסתכלו על הפרופיל שלהם וזה יחבל ביציאה לדייטים ומציאת זוגיות. בכתבה הבאה נדבר על השאלה, האם המראה החיצוני כל כך משפיע.

 

גובה, משקל ומה שבניהם

שני פרמטרים שאנשים רבים חוששים לומר אותו או לכתוב אותו בפרופיל הם הגובה והמשקל. לרוב מדובר על גובה נמוך מהממוצע ומשקל גבוה מהממוצע. אך בעניין זה חשוב לדעת כי אלו פרמטרים חיצוניים שנראים לנו כמשחקי תפקיד, אך הם בעצם לא והם רק תסריט שנמצא בראש שלנו. כשלא שמים דגש על הפרמטרים הללו ולא שמים אותם במרכז, מה שישפיע על הדייט או על ההחלטה אם לצאת לדייט תהיה השיחה והאיכות שלה. כאשר יש שיח טוב, זורם ונעים עם הצד השני, שני הפרמטרים האלו עוברים מהמרכז הצידה ולא משחקים תפקיד. באתר הכרויות זיגוטה, תוכלו לכתוב את הפרטים הללו ותוכלו גם לוותר עליהם במידה ואינכם מעוניינים לשים אותם במרכז.

 

אסתטיקה בדייט

אם אנחנו מדברים על מראה חיצוני, חייב לעשות את האבחנה בין יופי חיצוני לאסתטיקה. אנשים רבים חושבים שהמראה החיצוני הוא זה שבמרכז, כאשר הצד השני למעשה מחפש שהצד השני יהיה אסטטי ומריח טוב. אסתטיקה וריח גוף מאוד משפיעים על המשיכה ולכן עליהם מומלץ להתעכב ופחות על המראה החיצוני שלא ניתן לשינוי. בתוך אתרי הכרויות חינם תוכלו לשים תמונה שלכם. בחרו תמונה שבה אתם לבושים יפה, אך לא מתאמץ מידי, אלא תמונה שמתארת את הלבוש היומיומי שלכם בדרך כלל.

 

האם התמונה באמת חשובה?

תמונה באתרי הכרויות היא אחד הדברים הכי חשובים ולא בגלל המראה החיצוני בלבד, אלא גם בגלל הסקרנות וחוסר הוודאות שקיימים בבליינדייט. אני לא מכירים את הצד השני ויש חשש גדול מאוד. אך ברגע שיודעים פחות או יותר איך נראה האדם שתיפגשו איתו, הרבה יותר קל ללכת לדייט ולהסיר חששות. כמו כן, התמונה לא תמיד משקפת את המראה במדויק ולעיתים מדובר בתמונה ישנה שבה אתם צעירים יותר ונראים מעט שונה. באתר הכרויות  XYDATEתוכלו להוסיף את התמונה שלכם ולכתוב על עצמכם.

לסיכום, מראה חיצוני הופך להיות שולי כאשר השיחה זורמת ונעימה. כל עוד קיימת משיכה ראשונית לצד השני, זה לא באמת משנה איך אתם נראים. שימו תמונה שלכם בביטחון באתר ההיכרויות כדי להסיר את החששות וחוסר הוודאות של הצד השני ואתם בדרך לדייט המוצלח הבא שלכם בדרך לזוגיות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...