0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

שיפוץ בניין רב קומות

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-05/07/21 בשעה 19:25

שיפוץ בניין רב קומות

אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות אשר החזית שלו כבר לא נראית טוב, חשוב מאוד שתדעו ששיפוץ בניין רב קומות הוא עבודה למומחים בלבד. אין ספק שכדאי לקבל הצעות מחיר מקבלנים שונים, אך חשוב להקפיד שכל הקבלנים שאתם מבקשים מהם הצעות מחיר הם קבלנים רשומים, מקצועיים ומנוסים בתחום שיפוץ בניין רב קומות.

 

מדוע כדאי לשפץ בניין רב קומות?


אם אתם גרים בבניין משותף רב קומות ואתם תוהים כיצד תדעו שהגיע הזמן לשפץ את הבניין שלכם, הסימנים שיכולים להעיד על כך שהגיע הזמן הם: אם יש קירות מתקלפים בבניין הן מבפנים והן מבחוץ, אם יש דליפות של מי גשם מהגג, אם הגינה רעועה וחסרת חן, אם הלובי לא נראה טוב, אם דלתות הכניסה מאוד ישנות וכבר לא מתפקדות כראוי, דבר שבוודאי משפיע על תחושת הביטחון בבניין, אין ספק שהגיע שהזמן לשפץ את הבניין שלכם. חשוב לדעת כי שיפוץ הבניין יעלה את ערך הדירות של כלל דיירי הבניין.

 

סוגי עבודות שיפוץ לבניין רב קומות


כאשר מדובר על שיפוץ לבניין רב קומות ניתן למצוא כמה סוגי שיפוצים: ראשית כל, ניתן למצוא שיפוץ פנימי אשר מתייחס ללובי של הבניין, למעקה, לאפשרות צביעה פנימית, תיקון מדרגות ועוד. שיפוץ חלקי הוא שיפוץ שבו שמים דגש על בעיות חריגות או חשובות כגון: זיפות הגג נגד גשם, שיפוץ חזית הבניין לרבות טיפול בחיזוק עמודים, צביעה ועוד. קבוצת עידן מתמחה בתחום השיפוץ בניינים שיפוץ חיצוני הוא שיפוץ שמתייחס למעטפת הבניין, לתיקון קירות וצביעה. ושיפוץ מלא כולל את כל סוגי השיפוצים שהוזכרו לעיל תחת קורת גג אחת.

 

כיצד הולך תהליך השיפוץ בבניין רב קומות משותף?


כאשר מדובר על בניין רב קומות משותף, אין ספק שבכדי לשפץ את הבניין יש צורך בהסכמה של רוב הדיירים. על פי החוק הרוב הוא 66 אחוזים מכלל הדיירים. לאחר שיש הסכמה כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לגבי סוג השיפוץ הנכון לבניין שלכם. איש המקצוע שיש להתייעץ איתו הוא אדריכל או קבלן. כדאי כמובן לפנות במקביל גם לאגודה לתרבות הדיור בכדי לבדוק האם הבניין שלכם זכאי לסיוע כלכלי בתהליך השיפוץ.

 

שמירה על הבטיחות של הדיירים עם אורגד מבנים


שיפוץ בניין חיצוני מחיר ששווה לשלם רב קומות הוא קריטי הן עבור העלאת ערך הדירות והן עבור הענקת איכות חיים לדיירי הבניין, אך ראשית כל, הוא קריטי עבור שמירה על הבטיחות של דיירי הבניין. מומלץ מאוד שבתהליך השיפוץ תבוצע בדיקה לעמודי הבניין על מנת לעבות אותם במקרה הצורך, כמו כן, חשוב מאוד לבדוק פרמטרים נוספים שקשורים לבטיחות של דיירי הבניין במגורים בבניין על מנת לשים דגש על כל מה שצריך בתהליך השיפוץ בכדי להפוך את הבניין לבניין אשר בטוח למגורים עבור דייריו.

יש לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שיפוץ בניינים רבי קומות.

 

.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת