0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

ניקיון דירה חדשה

מערכת Ask people | הטיפ פורסם ב-22/07/21 בשעה 14:09

ניקיון דירה חדשה
FREEPIK

 

רכשתם דירה חדשה מקבלן? אתם בוודאי מחכים ומצפים להיכנס לדירה שלכם. חשוב מאוד לדעת כי לאחר תום תהליך בניית הדירה, לרוב הדירה תהיה מאובקת ותדרוש ניקיון. ניקיון דירה חדשה זה דבר חשוב מאוד שכן, בהחלט לא נעים להיכנס לדירה מאובקת. בוודאי חיכיתם כל כך הרבה זמן בכדי להיכנס לדירה שלכם ואתם בוודאי רוצים להיכנס לדירה שמריחה טוב. לכן, חשוב מאוד שתבחרו חברת ניקיון מקצועית ומנוסה בתחום ניקיון דירה חדשה אשר תאפשר לכם להנות מדירה נקייה ונעימה כאשר אתם נכנסים אליה.

 

מתי כדאי להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון לפני כניסה לדירה?


אם אתם עוברים לדירה שאיננה יד ראשונה, בוודאי תקבלו את הדירה יחד עם כל החיידקים והלכלוך שהצטברו בה במהלך השנים. לא פעם הדירה תהיה מוזנחת ולא נקייה כפי שאתם אוהבים. לכן, במקרה שכזה טרם אתם נכנסים לדירה חדשה שרכשתם, חשוב מאוד שתחברו בשירותיה של חברת ניקיון אשר תעניק לכם את האפשרות להיכנס לדירה שרכשתם כאשר היא נקייה באופן מוחלט, שהאוויר בתוכה נעים ושהיא מעניקה את החוויה הטובה ביותר.

כמובן שגם אם רכשתם דירה מקבלן, חשוב מאוד שתבצעו הליך ניקיון יסודי לדירה בתום תהליך הבנייה ורגע לפני שאתם נכנסים אליה. גם דירה חדשה לחלוטין תהיה בוודאי מאובקת מכל תהליך הבנייה ולא פעם תכיל לכלוך. לכן, חשוב מאוד לבחור בשירותיה של חברת ניקיון גם במקרה הזה וזאת על מנת שהיא תבצע את הניקיון היסודי והאיכותי ביותר שיכול להיות לדירה שלכם ותאפשר לכם להיכנס לדירה שנעים להיכנס אליה מכל היבט אפשרי.

 

מה יכלול ניקיון לפני שנכנסים לדירה?


אם בחרתם בחברת ניקיון עבור ניקיון דירה חדשה טרם אתם נכנסים אליה, חשוב שתדעו שתהליך ניקיון מעין זה צריך לכלול כמה דברים: ניקוי חלונות לרבות תריסים, מסגרות, רשתות ומסילות, ניקוי פנלים, ניקוי דלתות, ניקוי משקופים, ניקוי ארונות מטבח מבפנים ומבחוץ, ניקיון של חדרי רחצה, ניקיון של אמבטיות, ניקיון של שירותים לרבות האריחים והחרסינה, ניקיון של כלים סניטריים ומראות, שטיפת הרצפה ולא פעם עם מכונת פוליש במידה ומדובר על דירה יד שניה ועוד. הניקיון צריך לכלול גם אבנית שנוצרה מטיפות מים הגורמת לזגוגית להראות ישנה ובלויה, ניקוי של עובש באמבטיה, ניקיון של מטבחים לרבות ארונות המטבח ועוד.

 

כיצד בוחרים חברת ניקיון עבור ניקיון דירה חדשה?


מכיוון שנקיון של דירה חדשה הוא דבר מאוד חשוב, אין להקל ראש בבחירת חברת הניקיון ויש לבחור את החברה האמינה, המקצועית והטובה ביותר בתחום. אל תתפתו לקחת את החברה הזולה ביותר, חשוב מאוד להקפיד על חברה, הידועה כ-וותיקה אחראית ומנוסה בתחום. חשוב מאוד שתבדקו האם חברת הניקיון מגיעה עם מכונת פוליש לקרצוף הרצפה במידה ואתם מעוניינים גם בשירותי פוליש. כמו כן, חשוב מאוד לבחור באופן ספציפי בחברה שמתמחה בשירותי ניקיון דירות חדשות, ולא בחברה שעוסקת לרוב בניקיון משרדים. אנא מכם קחו את כל הטיפים שנכתבו וכל זאת, על מנת שהניקיון יתבצע בצורה הטובה ביותר.

 

חשוב מאוד שתתאמו את הציפיות עם חברת הניקיון טרם אתם בוחרים בה וזאת על מנת להימנע ממצבים לא נעימים. עליכם לוודא מראש שחברת הניקיון מבינה עם מה היא צריכה להתמודד בדירה ויודעת כיצד לעבוד גם אם העבודה לא מאוד קלה. חשוב מאוד שהחברה תשלח עובדי ניקיון על מנת לראות את הדירה ולוודא שהם אכן יכולים ומעוניינים לנקות אותה וזאת על מנת להימנע ממצב שבו הם מבטלים לכם כאשר הם מגיעים לנקות. לרוב כאשר החברה תגיע לראות את הדירה היא גם תציע לכם הצעת מחיר. הצעת מחיר בטלפון לרוב פחות אמינה שכן לא פעם כאשר החברה מגלה כי העבודה מורכבת יותר היא יכולה להעלות במקום את המחיר והדבר יכול שלא להסתדר לכם עם התקציב שלכם העומד על הפרק עבור ניקיון הדירה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת