0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

מה זה ניהול מוניטין וכיצד זה יעזור לי לשפר תדמית בגוגל?

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-19/08/21 בשעה 16:39

מה זה ניהול מוניטין וכיצד זה יעזור לי לשפר תדמית בגוגל?

קרדיט:

ניהול מוניטין באינטרנט (PIXABAY)

 

איך לשפר את התדמית בגוגל? באמצעות ניהול מוניטין תוכלו לשפר את המוניטין בגוגל ולהפוך את המוניטין שלכם לחיובי, מושך ומותאם לצרכים שלכם.

למה ניהול מוניטין בגוגל חשוב? מה קורה כאשר מופיעות תוצאות שליליות בגוגל? ואיך ניהול מוניטין מצליח לשפר את התדמית המוצגת עבור כל אדם המחפש את שמכם באינטרנט?

 

רוצים לשלוט על התדמית שלכם בגוגל? ניהול מוניטין!


קשה למצוא היום חברה גדולה או קטנה, איש ציבור או כל אדם בישראל שלא מעוניינים להציג רושם ראשוני חיובי – כבר למעלה משני עשורים מנוע החיפוש של גוגל הוא המקום בו התדמית שלכם תקבע, ככל שעוברות השנים הכוח של גוגל מתחזק ועליכם להתאים את עצמכם למציאות הדיגיטלית.

לירון קטלן הבעלים של סוכנות ניהול מוניטין מסביר כי חיפוש באינטרנט מתחיל מגילאים צעירים מאוד ועובר את גיל 100, כיום קשה למצוא אדם שלא מתחיל את החיפוש שלו בגוגל ומשמעות הדבר שאתם עומדים למבחן של כמעט כל אדם בישראל, חיפוש שם העסקים והחברות או שמות של אנשים יעמיד אתכם במצב בו תוצאות החיפוש בגוגל יחליטו האם התדמית תהיה חיובית ומרשימה, אפורה ומשעממת או שלילית המחייבת טיפול באופן דחוף.

 

האפקט ההרסני של תוצאות שליליות בגוגל


ניהול מוניטין משפיע על התדמית בגוגל, אחת מבעיות התדמית הנפוצות הוא המוניטין השלילי, מוניטין המגיע מהופעתן של תוצאות חיפוש שליליות המגיעות מאתרי האינטרנט השונים, בין היתר, אדם שמחפש את שמכם יוכל להיתקל בפסקי דין על שמכם, ביקורות שליליות, כתבות שליליות מאתרי התוכן השונים, פוסטים נגטיביים הכוללים את שמכם, תמונות וסרטונים על שמכם שאינם מחמיאים לכם וכן אזכורים רבים נוספים היוצרים תדמית שלילית בגוגל.

כאמור, מצב של מוניטין שלילי הוא מצב המחייב טיפול בהקדם האפשרי, מלבד מצב בו הזנחה של מוניטין שלילי גורמת לעבודת ניהול מוניטין מורכבת ויקרה יותר, בכל יום שהתדמית שלכם שלילית זה עוד יום בו הלקוחות או האוהדים הפוטנציאלים שלכם יברחו מכם כתוצאה מתדמית שנפגעה מאזכורים שליליים.
מוניטין שלילי הוא הרסני ויכול לפגוע בכם בהכנסות, האהדה ציבורית, תדמית ציבורית ארוכת טווח ועד להיבטים אישיים בחיים.

 

ניהול מוניטין בגוגל – איך עושים את זה?


הכלי הטוב ביותר המאפשר לשלוט על התדמית בגוגל הוא ניהול מוניטין, מומחה לניהול מוניטין מנתח את המצב הקיים עליכם בגוגל ובונה יחד אתכם תכנית פעולה שמטרתה לדחוק את תוצאות החיפוש הלא רצויות או השליליות אל העמודים האחוריים, במקום התוצאות שנדחקו למטה יעלו תוצאות חיוביות ושיווקיות הנמצאות בשליטה שלכם ועוברות את האישור שלכם.

 

יחד עם צוות דיגיטלי מיומן, מומחה לניהול מוניטין מוציא לפועל את התכנית השיווקית ומשתמש בכלים רבים העומדים לרשותו: בניית אתר תדמית או אופטימיזציה לאתרים קיימים, כתבות שיווקיות ממומנות באתרי התוכן, ניצול ופתיחת פלטפורמות מיתוגיות, קידום תמונות וסרטונים ופעולות נוספות בהתאם למצב הנוכחי ותקציב של כל לקוח – המטרה הסופית לדחוק את האזכורים הלא רצויים ולהפוך את המוניטין שלכם בגוגל לחיובי.

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת