0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

מה עושים עם תכולת דירה כשאין מקום בבית?

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-14/09/21 בשעה 11:37

מה עושים עם תכולת דירה כשאין מקום בבית?

 

תמונה 123rf

פתרונות לאחסון של תכולת דירה הפכו בשנים האחרונות לשירות מבוקש במיוחד. קשה לדמיין מישהו מקוראי הכתבה שלא היה רוצה עוד מחסן או חדר כדי לאחסן בו חפצים שונים ונראה שבעידן הנוכחי, הכמיהה למקומות אחסון רק הולכת ועולה בעוד שההיצע רק הולך ונהיה יקר יותר.

 

בנוסף לכך, יש גם מקרים רבים שבהם הבית אינו יכול לאחסן את תכולתו או חלקה מפאת שיפוצים שנערכים במקום או כשעוברים דירה וצריך למצוא מקום זמני לאחסון החפצים והרהיטים השונים.

 

חברת 'תיבת נח' המתמחים בהתאמה והשכרה של יחידות אחסון תכולת דירה וכן בשירות מיוחד של השכרת מחסנים, מציגים את כל הפתרונות שיכולים להכניס לכם סדר בבית – החל משיפוצים, דרך מעבר דירה ואפילו כשרוצים בדירה מחסן קבוע.

 

סוגי אחסנה שנהוגים בישראל


פתרונות אחסנה נועדו לשתי קבוצות תרחישים עיקריות. מצד אחד אחסון לטווח ארוך שנחשב לנפוץ ביותר ואילו מצד שני ישנם שירותים שנועדו לאחסן לתקופות קצרות.

לשתי הקבוצות האלה ניתנים פתרונות מ-3 סוגים עיקריים, הראשון הוא אחסון ביחידות אחסנה, השני הוא מחסן משותף והשלישי הוא שימוש במכולות.

 

יחידות אחסנה פרטיות


יחידות אחסנה פרטיות הן השיטה הטובה, הנוחה והמומלצת ביותר. מהות השירות היא כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם – לשכור מחסן פרטי בתוך מתחם של מחסנים בגדלים ונפחים שונים כשקיימת הפרדה בין תכולת הלקוחות השונים במתחם.

 

כשאתם שוכרים יחידת אחסון פרטית, אתם מקבלים מפתח ורק לכם יש גישה אל התכולה. בנוסף, אתם יכולים להשתמש ביחידה באופן שוטף ולהכניס או להוציא חפצים באופן חופשי.

יחידת אחסנה פרטית מתאימה מאוד לאחסון ארוך טווח וגם לתקופות קצרות ומספקת את הפרטיות הגבוהה ביותר.

 

מחסן משותף


מחסן משותף הוא מקום שבו אתם יכולים לאחסן את החפצים והרהיטים שלכם עם שינוי אחד בולט והוא העובדה שמדובר בחלל משותף לכם וללקוחות נוספים כך שאין הפרדה בין תכולות של דירות שונות.

 

זהו פתרון זול יותר שמתאים במצבים שבהם אתם לא מחפשים גישה למחסן אלה לאחסן ולשכוח ולכן הוא מתאים בעיקר לטווח ארוך שבו אינכם צריכים להגיע למחסן או לפחות לא בתדירות גבוהה.

 

הפתרון הזה מאוד מוגבל ואינו מספק את הפרטיות והנוחות של יחידות פרטיות ולכן לא תמיד יתאים לטווח קצר ולעתים גם לא לאחסון לטווח ארוך.

 

מכולות


מכולות הן פתרון שמותאם במיוחד לאחסון לטווח ארוך אם כי צריך לקחת בחשבון שלא כל מכולה תתאים לכם ושלא כל חברה שמאחסנת במכולות מספקת תנאים נאותים שישמרו לכם על התכולה.

 

מכולה שחשופה לחום קיצוני ושאינה מאווררת, יכולה לגרום ליותר נזק מתועלת ואם חשבתם לשכור מכולה, וודאו שהיא אכן מתאימה לצורך שלכם.

 

מתי צריך אחסון ארוך טווח ומתי קצר טווח


במרבית המקרים השירות המבוקש הוא אחסון לטווח ארוך מפני שלהוציא מקרים מיוחדים כמו שיפוצים, אפשר להסתדר גם בלי לשכור מחסן כל עוד מדובר בפרק זמן קצר. לעומת זאת במקרים שבהם נדרש אחסון לטווח ארוך, המצב כבר שונה לחלוטין ודורש התייחסות מיוחדת.

 

מגוון המקרים של אחסון ארוך טווח מאוד רחב וכולל מגון מצבים:

 

1. השכרת יחידת אחסון פרטית שתשמש כמחסן פרטי

מקום אחסון בבית הוא משאלת ליבם של כמעט כולם אך האמת היא שבמרבית המקרים, לא משנה כמה מקום יהיה לכם, תמיד תרצו יותר ותמיד יהיו דברים שהייתם שמחים לאחסן באופן כזה או אחר.

 

אלה יכולים להיות הצעצועים של הילדים, האופניים או רהיטים ומכשירים חשמל שאתם לא ממש סגורים מה לעשות איתם ושהאחסון שלהם יספק לכם זמן לשקול את המצב עד לקבלת החלטה.

 

השכרת יחידה לטווח ארוך תספק פתרון מעולה במחיר זול יחסי.

 

2. מעבר דירה

מעבר דירה הוא עוד דוגמה מעולה למצבים שבהם אין מספיק מקום לכל התכולה של הדירה וצריכים למצוא מקום אחסנה. עוברים לגור עם בת הזוג ותוהים איפה לאחסן את המקרר והרהיטים? השכירו יחידה פרטית עד שתבינו לאן הדברים הולכים. עוברים לדירה קטנה יותר ואין מקום לתכולה? השכירו מחסן עד למציאת פתרון קבוע או עד למעבר לדירה גדולה יותר.

 

3. טיסה ממושכת

אנשים שטסים לתקופה ארוכה נוטים להשכיר את הבית שלהם ולאחסן את התכולה כדי לשמור עליה במקום בטוח ולמנוע שימוש ושחיקה.

 

4. השכרת מחסן לאחסון סחורה

בעידן האינטרנט אלפי יזמים מחפשים מחסן קטן ואישי שבו יוכלו לאחסן את הסחורה. השכרת יחידה יכולה להיות פתרון מעולה וכשעושים את זה עם חברה מסודרת, ההוצאה אפילו נחשבת למוכרת ברשויות המס.

 

איך למצוא מקום אחסנה מומלץ

ברור שהחשיבות של מקום איכותי הוא הבסיס לשמירה על החפצים ולנוחות שלכם.

 

ראשית מומלץ לשכור יחידה פרטית ולא להתפתות למחסן משותף או מכולה. יחידה פרטית היא המומלצת, הבטוחה והנוחה ביותר.

 

שנית, עליכם לעבוד עם חברת אחסנה מסודרת בעלת רישיונות וביטוח מתאים, ששומרת על ההיגיינה ותחזוקה של המתקנים.

 

שלישית, כדאי לבדוק אילו שירותים נוספים מוצעים לכם במקום ובכלל זה מכירת חומרי אריזה, הובלה וכל דבר אחר שיכול לתמוך בצורך שלכם.

 

לבסוף, בדקו שהיחידות מאובטחות ושיש שמירה במקום. כמו כן חשוב להבין מהן שעות הפעילות והאם הן תואמות את הצרכים שלכם כך שתוכלו להגיע אל היחידה בימים והשעות שנוחים לכם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת