0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

הובלות דירה: רשימת הצעדים שחשוב לעשות

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-25/10/21 בשעה 14:44

הובלות דירה: רשימת הצעדים שחשוב לעשות

מעבר לדירה חדשה יכול להיות אחד הצעדים המרגשים, אך הדרך עוברת בהובלת החפצים והרהיטים יקרי הערך והיא כוללת לא מעט התרגשות וגם חששות. במיוחד עבורכם, עוברי הדירות, הכנו את רשימת הצעדים החשובים למען מעבר קל.

לשם הכנת המאמר, ביקשנו להיפגש עם סלאבה, בעלים של חברת ההובלות "אפדייט הובלות" (חברה הובלות המומלצת בעקביות ע"י לקוחותיה). את הטיפים הללו חלק איתנו סלאבה מניסיונו העשיר בעולם ההובלות.

החלטות כלליות לפני המעבר

כחודשיים לפני המעבר כדאי שתקבלו החלטות שישפיעו על המעבר שלכם ואפילו על הצעד הבא בחיים. זה הזמן להתחיל האם אתם מתכוונים לבצע עבודות בבית החדש ואם כן, לדאוג שיהיה לכם זמן לבצע אותן, לפני המעבר. זה גם הזמן להחליט כיצד תעברו, האם תיקחו אתכם את כל החפצים בבית, האם אתם תדאגו לאריזה ולפירוק והרכבת הרהיטים או האם תרצו שחברת ההובלה תבצע את העבודה.

הכנת לוח זמנים

רשימת לוח זמנים תעזור לכם לעבור ברוגע. הצעדים הבאים ימחישו לכם את כל הפעולות שתרצו לעשות והטוב ביותר הוא להכניס אותם לרשימה מסודרת, עם זמנים ולקבוע מי אחראי לכל פעולה. שימו לב, המטרה היא להקל על עצמכם ולא ליצור עוד עבודה כך והרשימה אמורה לעזור בדרך.

התחילו לסנן את החפצים

כחודשיים לפני המעבר אפשר להתחיל לסנן את החפצים או לפחות להחליט מה תרצו להעביר אתכם ומה תרצו לתרום (ואולי לזרוק). בגזרת הפריטים הגדולים, תרצו לקבוע האם אתם מעבירים את הסלון, מכשירי החשמל הגדולים שבמטבח, מכונת הכביסה והארונות. בגזרת הפריטים הקטנים שבועיים לפני כבר תוכלו להחליט אם אתם רוצים לסנן את הבגדים, המשחקים והספרים או להעביר את הכל למשכנכם החדש.

צרו קשר עם חברת ההובלות בזמן

אתם לא רוצים לחכות לרגע האחרון כדי ליצור קשר עם חברת ההובלות. חודש וחצי לפני המעבר הוא זמן טוב לקבל הצעות מחיר ולסגור עם החברה המתאימה. רגע לפני יצירת הקשר אתם רוצים לוודא כי החברה קיבלה ביקורות טובות ברשת ולדעת למה אתם מצפים מההובלה. ככל שתהיו מדויקים יותר בבקשות שלכם (למשל האם החברה תארוז את החפצים שלכם או לא) כך הצעת המחיר שתקבלו תהיה רלוונטית יותר. בשיחה עם החברה כדאי לשים לב לדגשים הבאים:

  • חשוב לוודא כי החברה קיבלה ביקורות טובות ברשת מלקוחותיה
  • יש לבדוק כי החברה יכולה לספק את כל השירותים שאתם זקוקים להם (למשל הובלה במנוף)
  • כדאי לשאול כיצד מתבצע המעבר, באיזו שעה, באיזה רכב, מה מספר המובילים ולקבל הנחיות בנוגע לדברים שאתם תצטרכו לדאוג להם (למשל לפנות מקום בחניה)

יום לפני המעבר

יום לפני המעבר כדאי להכין רשימת ארגזים וחפצים כך שתוכלו לוודא כי כל דבר הגיע ליעדו. ביום זה כדאי לשוחח שוב עם חברת ההובלה ולבדוק באיזו שעה היא תגיע אליכם. אם אתם מתכננים שהילדים יהיו עם ההורים או אצל חברים, דאגו לתיאום נוסף ואם עוד יש לכם אוכל במקרר, זה הזמן לרוקן אותו. יום לפני המעבר תוכלו גם להכין לעצמכם סנדוויצ'ים או אוכל קל ליום המעבר כך שתוכלו לדאוג לעצמכם בלי לחץ.

צעדים לביצוע ביום המעבר

יום המעבר הוא ללא כל ספק מרגש וגם עמוס. לאחר שהמובילים מוציאים מהבית את כל החפצים יש לעבור שוב ולוודא שלא שכחתם דבר. יש להיפגש בכתובת החדשה ולעבור על כל הארגזים והחפצים ולסמן ברשימה שלכם את כל אלו שהגיעו. לפני שהרכב נוסע יש לוודא כי דבר לא נשכח בו ורק אז לשחרר את המובילים. במידה והמובילים אמורים להרכיב את הרהיטים, יש לשחרר אותם רק לאחר שהעבודה בוצעה ולאחר שווידאתם כי כל רהיט נמצא בדיוק במקום המיועד לו.

מוזמנים לקרוא טיפים נוספים במגוון נושאים נוספים באתר שלנו, ולא נותר לנו אלא לאחל לכם מעבר קל ונעים ובחירה נכונה של חברת ההובלה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת