0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

אוכל לכלבים

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-01/11/21 בשעה 15:47

אוכל לכלבים

קרדיט תמונה canva

 

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם ועל כן, לא מעט אנשים בוחרים כיום לאמץ כלבים ולהנות מהנוכחות שלהם בחייהם. יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין שכלב זקוק לטיפול מסור. אחד הדברים החשובים שיש להקפיד עליו כאשר מביאים כלב לבית זה לבחור עבורו את האוכל הטוב והמזין ביותר. אי אפשר לתת לכלב את מה שאתם אוכלים וכן, אי אפשר לבחור עבורו אוכל לא איכותי שכן, הדבר יכול לפגוע בבריאות שלו. אם אתם מעוניינים להעניק לכלב שלכם בריאות ואיכות חיים, חשוב מאוד שתרכשו בצורה הטובה ביותר את האוכל עבורו.

 

החשיבות של אוכל איכותי לכלבים


אם אתם תוהים כיצד בוחרים אוכל לכלבים, חשוב מאוד שתדעו שעל אף שכיום ניתן למצוא מגוון סוגים של אוכל עבור כלבים, אין לרכוש באקראי כל אוכל שאתם נתקלים בו בחנות חיות או את האוכל שהמחיר שמוצע עליו הוא הכי זול. מחקרים שונים בתחום מזון לכלבים מוכיחים כיום שמזון של בני אדם לא מתאים כיום לכלבים ולא כל מזון כלבים מתאים לכל כלב. חשוב להבין כי לכל כלב יש להתאים תזונה מדויקת לו בהתאם לצרכיו השונים  וזאת בכדי לשמור על הבריאות שלו ועל ההתפתחות התקינה שלו.

ישנו קשר מובהק בין הבריאות של הכלב ואיכות חייו לבין האוכל שהוא אוכל. אוכל איכותי לכלבים יכיל רכיבים איכותיים שנבחרו בקפידה ועליו להכיל גם אחוזי חלבון גבוהים. ישנן חברות כיום שמשלבות באוכל עבור כלבים בשר כרכיב מספר אחת וישנן חברות שמשלבות כרכיב מספר אחת סלמון, עוף או כבש. מזון מעין זה יהיה טעים יותר לכלב אך מעבר לכך, הוא גם יהיה בריא מאוד עבורו ויאפשר לו להתפתח בצורה תקינה.

מעבר לטעם של האוכל ומעבר לרכיבים שהוא מכיל, חשוב להקפיד על תהליך הייצור של האוכל שכן, גם תהליך הייצור קשור לאיכות האוכל. כיום ניתן למצוא אוכל לכלבים מאודה או מבושל בשיטות ייחודיות שונות אשר שומרות על האיכות הגבוהה של המרכיבים שבו. חשוב מאוד ששיטת ההכנה של האוכל לא תפגע באופן כלשהו במרכיבים החיוניים שיש אוכל ושהאוכל יספק לכלב את כל הערכים התזונתיים הנדרשים לו.

אוכל איכותי שנבחר עבור כל כלב בצורה ספציפית מבטיח תמיכה והגנה למערכת העיכול של הכלב, לפרווה שלו ולעור שלו.

 

כיצד בוחרים את האוכל הטוב ביותר לכלב?


ישנם כמה טיפים לצורך בחירת אוכל איכותי לכלב שלכם:

קודם כל, עליכם להתאים את סוג המזון לגזע של הכלב. יש לדייק מבחינת ההתאמה של הכלב שלכם לגזע קטן, בינוני או גדול וזאת בהתאם למשקלו.

שנית, חשוב מאוד להתאים  את המזון לגיל של הכלב שכן, כלבים בגילאים שונים זקוקים למון במינון רכיבים שונים וזאת בכדי שהם יקבלו את כל הרכיבים שחיוניים להם במזון. אם אתם לא יודעים איזה מזון מתאים לגיל הכלב שלכם, כדאי שתתייעצו עם אנשי מקצוע מתאימים.

אם הכלב שלכם בעל קיבה רגישה חשוב שתבדקו איזה מזון יכול להתאים למצבו.

כדאי מאוד לרכוש רק אוכל של מותגים מוכרים שכן, מותג מוכר ומומלץ מבטיח בוודאות כי האוכל שאתם נותנים לכלב שלכם יהיה איכותי.  אם אינכם מכירים את המותגים המובילים והמוכרים בתחום מזון לכלבים כיום, תוכלו לברר זאת בחנות חיות אמינה או בקרב חברים, מכרים ובני משפחה שיש להם כלבים כחיות מחמד.

לא כדאי לרכוש אוכל של חברה לא מוכרת רק בשל מחיר זול שהוא מוצע בו. חשוב להקפיד לבחור לכלב שלכם את הטוב ביותר גם אם האוכל עולה לכם מעט יותר.

הדבר החשוב ביותר בסופו של דבר הוא לבחור חנות חיות שניתן לסמוך עליה. חנות חיות בולדוג מציעה את האוכל האיכותי ביותר עבור כלבים כיום ועל כן, אם אתם מעוניינים לרכוש אוכל איכותי לכלב שלכם, כדאי שתגיעו לחנות.


אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת