0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

מנעולן מומלץ בישראל

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-21/12/21 בשעה 18:40

מנעולן מומלץ בישראל

 

קרדיט תמונה: freepik

מחפשים מנעולן מומלץ בישראל? היום כדי למצוא מנעולן טוב אתם חייבים לעבוד מאוד קשה. התחום הזה הוא תחום מאוד בעייתי, יש לא מעט "בעלי מקצוע" אשר עובדים ללא רישיון. בראש ובראשונה, כאשר אתם מחפשים מנעולן, אתם רוצים לחפש מנעולן מורשה. לאחר מכן, אחרי שיש בידכם מספר מנעולנים שעובדים עם רישיון, תוכלו לסנן לפי פרמטרים אחרים.

 

מנעולן מורשה

מנעולן מורשה הינו מנעולן אשר עבר את ההכשרה המתאימה, קיבל תעודת יושרה והוא עובד עם רישיון בתוקף מטעם הרשויות. למה בכלל צריך תעודה יושרה? בסופו של דבר, מנעולן לומד איך לפרוץ בתים, רכבים וכל פתח אחר. את המידע הזה אסור לתת לכל אחד. לכן, מנעולן מורשה יהיה מנעולן עם עבר פלילי נקי ואישור של תעודת יושרה מטעם המדינה. כמו כן, כאשר אנחנו בוחרים במנעולן מורשה הסבירות בה נקבל מחירים הגיוניים גבוהה יותר ויש לנו אחריות על העבודה שאותה בעל מקצוע עושה. 

 

מחירים

המחיר אותו נשלם עבור שירותי פורץ מנעולים 24/7 יהיה שונה בהתאם למספר פרמטרים. המחיר של החלפת מנעול לדלת בעיקר משתנה בהתאם לסוג הדלת. בדרך כלל, המחיר ינוע בין 200 ש"ח ועד 350 ש"ח. עם זאת, כאשר מדובר על דלת פלדלת המחיר יכול להגיע לעד 600 ש"ח. כאשר מדובר על החלפת צילינדר המחיר יכול להגיע לעד 700 ש"ח עבור דלתות כניסה. כאשר מדובר על פריצת מנעולים לרכבים או כספות, המחירים נעים באותם טווחים.

 

מנעולן מורשה יעבוד עם הציוד הטוב ביותר, כלי כרסום אשר נועדו לכרסם את חור המנעול ולהגיע למנגנון הנעילה בצורה הכי פחות פוגענית, כרית ניפוח, חולץ מפתחות, כלי דגדוג ועוד. על בעל המקצוע לבדוק האם ניתן לפרוץ את המנעולן מבלי לפגוע במנגנון, פגיעה במנגנון תוביל להוצאות גבוהות יותר. יש עוד פרמטרים אשר משפיעים על המחיר כמו לדוגמא הזמן בו אתם קוראים לבעל המקצוע.

 

פורץ מנעולים 24/7

פורץ מנעולים 24/7 הינו בעל מקצוע אשר זמין לכם לאורך כל שעות היממה. היתרון של פורץ מנעולים 24/7 שעובד בפריסה ארצית הוא שזמני ההגעה של מאוד מהירים והוא יכול לחלץ אתכם בכל מקרה בו אתם נמצאים. עם זאת, אם יש לכם את אפשרות הדחייה ולהמתין עד לבוקר מבחינה כלכלית יהיה עדיף לכם לחכות. המחיר אותו נשלם עבור שירות בשעות הלילה או בימי חג ושבתות יהיה גבוה בכ-50% עד 75% מהמחיר המקורי. יש מקרים בהם יוכל בעל המקצוע לתת לכם שירות טלפוני, יש לא מעט מקרים בהם יכול להיות שהבעיה היא הרבה יותר מינורית ממה שאתם חושבים. לכן חשוב לבחור בעל מקצוע איכותי ואמין, ככה תוכלו לישון בבטחה. 

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת