0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

חולדות ועכברים בבית ובחצר - איך לשים סוף לתופעה אחת ולתמיד?

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-19/01/22 בשעה 12:28

חולדות ועכברים בבית ובחצר - איך לשים סוף לתופעה אחת ולתמיד?

 

קרדיט תמונה: freepik

יש לכם חולדות ועברים בבית או בחצר? נמאס לכם שכל פעם מגיע אליכם בעל מקצוע ואחרי פרק זמן קצר המכרסמים חוזרים להם לבית שלכם? יש מספר סיבות לכך שהמכרסמים חוזרים לבית שלכם, ולכן עליכם למצוא פיתרון שיהיה לצמיתות. אחת הסיבות לכך יכולות להיות מכיוון שיש לכם צמחייה ארוכה בחצר או שהבית שלכם מלוכלך מעט. 

 

איך נבדיל בין עכבר לחולדה?

הרבה לא יודעים לזהות אם מדובר על עכבר או חולדה, וגם הרבה לא מעוניינים לדעת מה זה, העיקר שיפטרו ממנו. עכברים וחולדות שניהם מאותה משפחה של מכרסמים, הם די דומים לעצמם. הדבר שמבדיל ביניהם הוא לרוב הגודל שלהם, וגם חולדות הן יותר תוקפניות. יש סוגים שונים של עכברים וחולדות אשר נפוצים בארץ. ההבדל ביניהם יבוא לידי ביטוי באורך הכללי של הגוף והזנב. העכבר הוא בדרך כלל בין 3 ס"מ עד 10 ס"מ, כפות רגליים קטנות וצבעם אפור או חום. החולדה מצד שני יכולה להגיע לכ-20 ס"מ ואורך הזנב שלה גם הוא יכול להגיע לעוד 20 ס"מ. חולדות נחשבות למכרסם מרתיע יותר גם בגלל הגודל שלהן וגם בגלל שהן יותר תוקפניות. כמו כן, יש לנו עוד סימני זיהוי שאותם יוכל לזהות בעל מקצוע מנוסה, זאת בהתאם לגללים שלהם שיהיו בגדלים שונים. באתר  kesem-hadbarot.co.il תוכלו להכיר את סימני הזיהוי הרלוונטים.

 

מהי הדברה ירוקה?

אנחנו שומעים הרבה על הדברה ירוקה, אבל מה זה אומר למעשה? הדברה ירוקה נועדה כדי למנוע זיהום, כיוון שהרבה מדבירים נוטים להשתמש בהדברה כימית שיכולה להיות מזהמת לסביבה וגם בריאותית. יש לנו שתי דרכים להשתמש בהדברה ירוקה, הדרך הראשונה היא באמצעות הדברה אלקטרונית ואילו הדרך השניה היא הדברה ביולוגית. 

 

הדברה אלקטרונית - הדברה אלקטרונית היא באמצעות מכשירים ייחודיים אשר תפקידם להרחיק מזיקים כאלה ואחרים. יש לנו את המכשיר המוכר שמפיץ אור כחול אך הוא מתאים למזיקים כמו יתושים או זבובים. הדברה אלקטרונית שמתאימה לעכברים וחולדות בבית ומחוצה לו היא באמצעות מכשיר אשר באמצעות גלי קול שבני אדם לא שומעים יכול לגרום למזיקים להסתלק. מדובר על קול בלתי נסבל שעקב הקול הזה המזיקים בורחים. עם זאת, חשוב להיעזר במדביר מקצועי אשר יידע היכן הכי נכון למקם את המכשיר.

 

הדברה ביולוגית - הדברה ביולוגית היא למעשה שינוי מאזן הכוחות באזור. כפי שאתם יודעים, בטבע יש טורף ויש נטרף. הרעיון מאחורי הדברה ביולוגית הוא לתת לטבע לעשות את שלו. לדוגמא, חתולים יכולים להרחיק עכברים וחולדות. מדובר על הדברה מאוד ישנה אך גם אפקטיבית, אך יש לקחת בחשבון אילו מזיקים יעדיפו להילחם על המקום שלהם. את כל המידע לגבי הדברה ירוקה תוכלו למצוא באתר: kesem-hadbarot.co.il

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת