0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

קורס הדרכת הורים – מתחילים את השינוי היום

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-15/05/22 בשעה 15:16

קורס הדרכת הורים – מתחילים את השינוי היום

תמונה: 123RF

 

בכל הנוגע לחיי המשפחה, כולנו שואפים להבין כיצד הקשר בין הורים לילדים יכול להפוך לאידיאלי. טכניקות הורות מגוונות יכולות להוביל לשינויים שונים – גם טובים וגם פחות. איך לומדים מהי הדרך הנכונה עבורנו?

 

לא פשוט להיות הורים


אין ספק שלהיות הורים זה לא פשוט. כל הורה שואף להיות ההורה הכי טוב, כדי לתת לילד שלו את הטוב ביותר. החלום של כל הורה הוא שהילדים שלהם יגדלו להיות אנשים עם משמעת וערכי מוסר גבוהים, ויהיו בני אדם טובים. עם זאת, זה לא הישג פשוט וקל. חשוב לזכור שכל מערכת יחסים של הורה וילד מתבססת על שותפות בין הורה לילדו. אם כל הורה יוכל לזהות בילד שלו את הצרכים שלו ולתת לו את הכלים הנכונים להתפתחות, הוא יוכל לטפח הורות חיובית שתאפשר לילד וכמובן להורה לפרוח.


כאשר הורים מפתחים מיומנות הורות הנחשבת לאפקטיבית, הם יכולים לצמצם את הפער הדורי. כך ניתן להבין את האיזון של איפה ההורה צריך לשים את הגבולות, איפה לעודד את הילד ולהכיר כל צורך שהילד זקוק לו. כך תוכלו להתחיל את המסע שלכם להורות יותר נכונה – זכרו שאנחנו אף פעם לא מפסיקים ללמוד, וזהו הצעד הראשון – לא להתבייש ללמוד ולהתפתח בשביל הילדים שלנו. לכל מבוגר יש את הפוטנציאל לגדול ולהתפתח – הוא רק צריך את ההכוונה והתמיכה הנכונים, שתוכלו לקבל במהלך לימודי הדרכת הורים.

 

לומדים להיות הורים?


לכולנו תמיד יש מה ללמוד, במיוחד בנוגע להורות. איזה מזל שאנחנו במאה ה-21 וכיום ניתן ללמוד כמעט הכל. קורס הדרכת הורים יעזור לכם לרכוש מיומנויות חדשות היעזרו לכם להגיב להתנהגויות של ילדים, ואיך ניתן לשמור על מערכת יחסים טובה ובריאה ביניכם לבין ילדיכם. רוב הלימודים מתבססים על הורות חיובית ועל היחסים בין ההורה לילד – מתי נשתמש בעידוד ושבח כדי לטפח התנהגות טובה, ומתי נשמור על רצף ועקביות כשילדינו מתנהג בצורה לא נאותה. כמובן שכל תוכנית מתאימה ומתמקדת בטווח גילאים שונים ומתמקדות בהוראה שונה – אך אל דאגה, אנחנו נתאים עבורכם את התוכנית המתאימה לצרכים שלכם.

 

התנהגות של ילדים יכולה לצאת מדי פעם משליטה, ואנחנו לא תמיד יודעים מהי התגובה הנכונה לסיטואציה. גם להורים המנוסים ביותר יש תהיות לגבי חינוך הילדים – כי כל ילד הוא שונה וצריך תגובה שמתאימה עבורו. הבעיות והמריבות בין הילדים להורים עלולים ליצור קונפליקטים רבים במשפחה שיכולים להפריע למהלך החיים. זה יכול לנבוע מבעיות התנהגות, הפרעות קשב וריכוז, אתגרים התפתחותיים ובעיות רגשיות.


איך זה מתבטא? הילדים יכולים להחליט שהם לא מקשיבים יותר ומתעלמים מבקשות ההורים, לא משנה כמו פעמים תחזרו על הבקשה שלכם. הרבה ילדים מתווכחים עם הוריהם באופן קבוע – דבר הפוגע ביחסים ויוצר המון לחץ בין בני המשפחה.

 

איך פותרים את זה?


הדרכת הורים יותר נפוצה ממה שאתם חושבים. קיימות המון תוכניות הורים המכילות בתוכן ניסיון עצום שיכול לסייע לכם בחיזוק הכישורים שלכם לניהול התנהגות הילדים בצורה הטובה והרגועה ביותר, שתעזור לכם לשפר את איכות המשפחה ואת היחסים החשובים שלכם עם הילדים.


התוכניות מועברות על ידי מומחים שנבחרו בקפידה, והם ילמדו את השיטות העדכניות והטובות ביותר כיום.

 

כל התוכניות מלמדות את ההורים כיצד ניתן להשתמש במילה טובה, שבח, או חיזוק חיובי כדי להגיע למצב של התנהגות רצויה. בקורס תוכלו ללמוד איך להתנהל במצב שהילד לא מתנהג בצורה הנכונה, מה לומר ואיך להיות עקבי. כל התכנים הנלמדים בקורס הם חשובים ותורמים, וביניהם תלמדו אמפתיה כלפי הילד וההורה, הצבת גבולות, תקשורת מכבדת והמון שלבים בפסיכולוגיה ההתפתחותית. בנוסף, נושא הסמכות ילמד, התמודדות עם בעיות נפוצות ומשברים בקרב ההורים והילדים, ועוד המון נושאים שיעלו בזמן הלימודים שיכולים לעזור לכם להתמודד עם הכל.

 

אתם לא צריכים להגיע למצב של חוסר אונים – אנחנו כאן כדי לעזור לכם לחנך את הילדים שלכם להיות בעלי כלים להתמודדות עם שלבי החיים. אנחנו ממליצים לשני ההורים להגיע לקורס על מנת ליצור אחידות בהתמודדות, ולמידה יותר טובה.


כבר מאות הורים עברו את הקורס וקיבלו כלים בהם הם משתמשים ביום-יום כדי להפוך את חייהם ליותר רגועים וטובים.

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת