0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

איך עולם טיפוח הציפורניים משתנה מול עינינו?

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-27/07/22 בשעה 10:22

איך עולם טיפוח הציפורניים משתנה מול עינינו?

תמונה FREEPIK

 

 

אין ספק שטיפוח הציפורניים הוא חלק מהשגרה הקבועה של נשים כחלק מהטיפוח והאיפור. כאשר שימוש קבוע בפצירה איכותית נחשב מזה שנים לפעולה בסיסית ויעילה ביותר. אולם כמובן שהדברים לא מסתיימים בכך. למעשה עולם טיפוח הציפורניים משתנה מול עינינו ולכן כדאי להכיר מקורב את הטרדנים המובילים בתחום הטיפוח.

הטיפוח המומלץ שכל אחת חייבת להכיר

טיפ מעולה שמסייע בטיפוח הציפורניים הקבוע, הינו להשתמש בפצירה תוך שיוף עדין, אך לכיוון יחיד, לדוגמא משמאל לימין (ולא הלוך ושוב). אך טיפ עיצובי טרנדי ועדכני חשוב לא פחות, הינו כל מה שקשור עם קישוטי ציפורניים ברמה גבוהה. הקישוטים הללו מקנים מראה מרהיב וסגנון אישי ייחודי, שיוכל להתאים לכל אחת.

 

על מנת לבצע את הקישוטים ניתן להיעזר בעזרים מגוונים כגון אבקת אקריל, חומרים נוצצים, הדבקת אבנים, מדבקות ייעודיות בעיצובים מלהיבים. אין גבול לדרכים שבהן אפשר לקשט ולטפח את הציפורניים הללו בשיטה העדכנית והמודרנית הזאת.

מה כדאי לדעת על מדבקות ציפורניים

ישנן סודות בטיפוח ציפורניים, שאפשר להרחיב עליהם רק במסגרת קורס ציפורניים מקצועי . אולם יש כמה דברים שכדאי בהחלט להסביר על מדבקות ציפורניים אפילו במסגרת הזאת, בסקירה תמציתית למדי. הידעת? לפני שמשתמשים במדבקות ציפורניים כדאי להקפיד על הבסיס הנכון. אם תעשי זאת, המדבקות תישארנה יפות ומעוצבות וכמו חדשות, לאורך זמן רב. תחילה עם מניקור, אחר כך מורחים את הלק הצבעוני או השקוף (תלוי בגודל המדבקה שאת בוחרת ובטעמך האישי). כאשר הלק מתייבש, מניחים את המדבקה שמכסה חלקית את הציפורן או את כולה. לגימור, מעל המדבקה מומלץ שתמרחי שכבת לק שקוף או חומר ייבוש לק.

 

שימי לב שיש סוג ייחודי של מדבקות, שנקרא מדבקות מים. לצורך הפרדת הנייר טובלים את הנייר במים שמחוממים מעט. כך המדבקה נפרדת בנקל ובעזרת מקלון טיפוח תוכלי להדק אותה למקומה המדויק. מדבקות בסגנונות פופולריים מאוד כוללות לדוגמא לבבות, חיצים, צלליות בצבע כהה על רקע לבן, דגמים מנומרים, פסים מעוצבים ומלאי חיים. אגב גם פה אפשר לראות דוגמא לאיך שעולם הטיפוח של הציפורניים משתנה כל הזמן, ממש מול העיניים. לדוגמא, טרנד בולט הוא להשתמש במדבקות ובקישוטים אחרים, ליצירת מראה לא סימטרי בכוונה. אבל יחד עם זאת, יש עדיין כאלה שמעדיפות הרמוניה ועיצוב ציפורניים בקו אחד, כל ציפורן דומה לשנייה. זה עניין של טעם ואין תשובה נכונה או לא נכונה.

חשוב שתדעי: כך שומרים היטב על ציפורניים בריאות יותר

מפעם לפעם, כל אחת רוצה להתפנק עם טיפולי טיפוח מקצועיים ומרהיבים במיוחד. אם זה מעניין אותך, תוכלו בקלות לבדוק כמה עולה טיפוח ציפורניים מקצועי ומוקפד. אבל בשלב זה נרצה לתת לך ערך מוסף, על האופן שבו טיפוח הציפורניים מקנה ציפורניים בריאות ואסתטיות יותר, בכל מצב.

 

בציפורניים ישנו אזור טבעי שנקרא קוטיקולה. זהו אותו חלק שתוכלי לראות סביב הציפורן. השכבה הזאת מצמידה היטב ושומרת על שורש הציפורן ואף שומרת מפני הצטברות של זיהומים או לכלוך. זוהי שכבת העור הקשה, שמומלץ מפעם לפעם לטפל בה כדי לטפח ולהגן עליה. לעיתים נוצר מעין עור עודף. בדיוק בנקודה הזאת אפשר להשתמש בכלי טיפוח שמזיז את העור ויוצר מראה אסתטי. יש המכנות את המכשיר הזה מסיר קיוטיקלות. אפשרות אחרת שמתאימה מאוד לנשים רבות היא להשתמש בשמן או קרם שנועד לטפח בדיוק את העור הנוקשה מעט הזה. השמן הינו נעים למגע, מזין ומרכך וכמובן – מטפח.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת