0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

כל מה שצריך לדעת טרם בחירת אחסון לאתר וורדפרס

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-03/08/22 בשעה 10:35

כל מה שצריך לדעת טרם בחירת אחסון לאתר וורדפרס

קרדיט תמונה FREEPIK


 

ניתן לומר בצורה חד משמעית כי בחירה של שירות אחסון וורדפרס או עבור כל אתר אחר ברחבי האינטרנט, מהווה את אחת הפעולות החשובות ביותר שבעלי האתרים השונים יכולים לקבל, כזו המחזיקה בהשפעה ישירה על איכות האתר שלהם. בחירת אחסון וורדפרס איכותי, או גרוע, עשויה להשפיע בצורה משמעותית על הביצועים באתר האינטרנט שלכם, האפשרות לבצע פעולות מתקדמות וכן גם מידת האבטחה באתר ולכן, מדובר על נושא שיש לתת עליו את מלוא הדעת. במטרה לעשות לכם סדר בנושא, כתבנו לכם במאמר הבא כל מה שחשוב לדעת לפני בחירת אחסון וורדפרס.

מהו שרת אחסון

תחילה, חשוב לציין כי כלל האתרים ברחבי האינטרנט מהווים למעשה אוספים של קבצים אשר מאוחסנים בתוך שרת אינטרנטי. שרתי האינטרנט השונים הם למעשה מחשבים מיוחדים אשר בנויים בצורה כזו המעניקה להם את האפשרות להעניק גישה לקבצים אשר מאוחסנים עליהם כדוגמת אתרי אינטרנט, מסמכים ועוד מגוון תכנים כאלו ואחרים. בעת בה מישהו גולש באתר האינטרנט שלכם בעזרת מחשב או הטלפון, ישנן לא מעט פעולות אשר מתרחשות מאחורי הקלעים בין שרת האינטרנט על מול המחשבים והטלפונים השונים שגולשים באתר שלכם. מדובר למעשה על תהליך בו מועברים מגוון קבצים שונים ומגוונים משרת האינטרנט ישירות אל המחשב הפרטי של הגולש, קבצים שעליהם מבוסס הדפדפן אשר מציג את דף האינטרנט הרלוונטי.


השפעות ספק האחסון על האתר שלכם

בעת בה אנו מדברים על ספק אחסון וורדפרס, ניכר כי לבחירת הספק הנכון משקל רב לאור מספר סיבות עיקריות:


• ביצועים - דמיינו את ספק האחסון של האתר האינטרנטי שלכם בתור הדלק אשר מניע את כלי הרכב הפרטי שלכם שכן, במידה ותבחרו בדלק לא איכותי, ניתן לומר באופן חד משמעי כי הדבר יגרום לרכב לקרטע. כך בעת בה תבחרו בספק אחסון גרוע אשר עשוי לגרום לאתר שלכם להיות איטי ולא יציב במיוחד. אפשר לומר ללא כל עוררין כי כאשר מדובר על ספק אחסון איכותי ואמין, הרי שמדובר על ספק שידע להגביל את כמות האתרים בצורה שווה בין כל רשת וכך למעשה, לבודד אתרים מיוחדים הנתונים תחת דרישות משאבים יוצאי דופן.


• זמינות - ניתן לומר באופן חד משמעי כי כאשר אנו מדברים על שרתי האינטרנט השונים, ניכר כי כל אחד עשוי להפוך ללא זמין עבור פרק זמן מסוים. כמו כן, בחלק מהמקרים מכובה השרת למטרת תחזוקתו, ולעתים מכובה השרת בעקבות תקלה כזו או אחרת. חשוב לציין כי ספקי האחסון השיתופי דוגלים לציין תחת סל השירותים שלהם את מידת הזמינות עבורה הם מתחייבים שכן, במרבית המקרים מדובר על 98% ומעלה.


• אבטחה - שימוש באחסון וורדפרס שיתופי משאיר את כל האחריות הסובבת סביבת אבטחת המידע באתר בידיו הבלעדיות של הספק. אולם בחלק מהמקרים לא תמיד מדובר בחסרון שכן, מדובר על פעולה אשר חוסכת מבעל העסק התעסקות לא קטנה, אך באותה נשימה חשוב לזכור כי כל טעות שתבוצע על ידי ספק האחרון השיתופי - האתר שלכם יהיה זה שישא בתוצאות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת