0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

כל המוצרים שאתם חייבים לרכוש לתינוק שלכם

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-01/05/24 בשעה 06:55

כל המוצרים שאתם חייבים לרכוש לתינוק שלכם
נולד לכם תינוק חדש? אין דבר מרגש מזה. תינוק חדש מוסיף לא מעט אור ושמחה למשפחה. יחד עם זאת, אתם בוודאי יודעים שיש
צורך להיערך בצורה הטובה ביותר לקראת בואו של התינוק החדש. מה זה אומר? שאתם בעצם צריכים לרכוש את כל המוצרים שיסייעו
לכם לטפל בו בצורה הטובה ביותר ויציעו לתינוק שלכם את הנוחות המקסימלית. במאמר הבא תקבלו את כל המידע על מוצרים לתינוק
שלא כדאי לכם לוותר עליהם.
איזה מוצרים חשוב לרכוש לתינוק?

תמונה: Anna Shvets באתר PEXELS


נולד לכם תינוק חדש? אין דבר מרגש מזה. תינוק חדש מוסיף לא מעט אור ושמחה למשפחה. יחד עם זאת, אתם בוודאי יודעים שיש צורך להיערך בצורה הטובה ביותר לקראת בואו של התינוק החדש. מה זה אומר? שאתם בעצם צריכים לרכוש את כל המוצרים שיסייעו לכם לטפל בו בצורה הטובה ביותר ויציעו לתינוק שלכם את הנוחות המקסימלית. במאמר הבא תקבלו את כל המידע על מוצרים לתינוק שלא כדאי לכם לוותר עליהם.

 

איזה מוצרים חשוב לרכוש לתינוק?

 

הנה כמה מוצרים בסיסיים שחשוב מאוד שתרכשו לתינוק שלכם:

 

אז קודם כל, נתחיל מהבסיס של הבסיס. כאשר תינוק נולד הוא צריך חיתולים וכמובן, תחליף חלב במידה והוא לא יונק. כיום תוכלו למצוא חברות שונות המציעות חיתולים ותחליפי חלב ועליכם לבצע השוואה בין החברות השונות ולבחור בסופו של דבר את מה שהכי מתאים ונכון לתינוק שלכם. על אף שלפעמים הורים מכניסים שיקולי תקציב בכל הנוגע לחיתולים ותחליף חלב, ההמלצה היא לא לרכוש משהו לא מספיק איכותי או לא תואם לתינוק שלכם רק בגין מחיר ולבחור את מה שנכון. בסופו של דבר, מדובר על הבריאות והנוחות של התינוק שלכם.

מוצרים בסיסיים נוספים שחשוב מאוד לרכוש עבור תינוק שנולד הם: מוצצים ובקבוקים. גם בשוק המוצרים הללו ניתן למצוא חברות שונות, כאשר כל אחת מהן מציעה בקבוקים ומוצצים עם יתרונות כאלה ואחרים. הבקבוק שבו בוחרים להאכיל את התינוק חייב להתאים לגיל שלו מבחינת הפיטמה והסוג, כדאי להקפיד שיש לו מנגנון של מניעת גזים עד כמה שניתן כתוצאה מבליעת אוויר ועוד. אפשר לנסות כמה בקבוקים עד שמגיעים לסוג הבקבוק שהתינוק אוהב. גם בעניין מוצצים ההנחיות דומות, חשוב לקנות מוצצים שמתאימים לגיל של התינוק, כאשר הפטמה של המוצץ צריכה להיבחר בהתאם להעדפה האישית של התינוק. כאשר הוא לוקח את המוצץ ואוהב אותו, מדובר על מוצץ שמתאים לו.

 

מוצרים נוספים לתינוקות

 

כמובן שמעבר למוצרים הבסיסיים שתוארו לעיל, ישנם עוד מגוון רחב של מוצרים שיש להשקיע ולרכוש עבור תינוק:

חיתולי טטרא הם בהחלט דבר שימושי בעיקר בחודשי חייו הראשונים של התינוק, הם מאפשרים לקלח את התינוק איתם על מנת שיקבל תחושה של עיטוף, הם מציעים לנקות את הפליטות שלו וכן, להרגיע אותו אלכוהול לניקוי הטבור של התינוק גם הוא חיוני מאוד לתקופה הראשונית בחיי התינוק ולכן, יש לרכוש אותו.

חשוב לרכוש מוצרי היגיינה לתינוק שמתאימים לעור העדין שלו. בין אם מדובר על תחליב רחצה, בין אם מדובר על שמן אמבט, בין אם מדובר על קרם גוף ועוד. את כל אלה אפשר לרכוש בחנות למוצרי תינוקות.

מנקה בקבוקים גם הוא מאוד חשוב. המטרה היא לאפשר לכם לנקות את הבקבוקים של התינוק בצורה איכותית ולאפשר לו לשתות מבקבוק נקי והיגייני. בכדי להבטיח את ההיגיינה המקסימלית של הבקבוק, אתם יכולים לרכוש גם סטריליזטור שמאפשר לכם להרתיח ולעקר בקבוקים. אם את מניקה, את תמיד יכולה לרכוש משאבת הנקה. מדובר על משאבה שתאפשר לכם לשאוב חלב לתינוק שלך ולתת לו אותו בבקבוק, כאשר את לא יכולה להניק מכל סיבה שהיא.

 

מוצרי בריאות

 

בין המוצרים שיש לרכוש עבור בריאותו של התינוק, ניתן למצוא ויטמין די שהוא כמובן חובה בחודשי חייו הראשונים של התינוק ובגיל מאוחר יותר גם ברזל. כמו כן, אפשר למצוא תרסיסים לאף המבוססים על מי מלח וזאת בכדי לעזור לתינוק שסובל מאף סתום וכן, שואב נזלת שמאפשר לשאוב בצורה נוחה את הנזלת של התינוק ולהציע לו הקלה.

כמובן שמוצרי בריאות הן דבר שיש לקבל עליו המלצה מרופא או אחות טיפת חלב ועל כן, כדאי להתייעץ.

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת