0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

האם יש סיבה טובה לכך שישראלים כה רבים עוברים לחברת פרטנר סיבים?

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-24/06/24 בשעה 18:12

האם יש סיבה טובה לכך שישראלים כה רבים עוברים לחברת פרטנר סיבים?

תמונה: FREEPIK

 

הימים בהם סיבים אופטיים נחשבו למותרות נגמרו: כיום, הסיבים הפכו לסטנדרט של המשתמש הישראלי, וכל סוג אחר של אינטרנט כבר נחשב מיושן במידת מה. מה קדם למה - פריסת הסיבים המהירה, או הפיכתם של הסיבים לסטנדרט בשוק? קשה לדעת. מה שכן, חברות האינטרנט מודעות לחלוטין לביקוש המתעצם לסיבים, ופועלות ללא הרף על מנת שלקוחות חדשים יגיעו דווקא אליהן. בהתחשב בעלייה החדה במספר הלקוחות שלה, דומה ודווקא פרטנר סיבים אופטיים בולטת מעל כל השאר. האם השירות אותו מציעה פרטנר אכן מצדיק את הבאזז הרב סביבה? מה החברה הזו בכלל מציעה למשתמשים המעוניינים בשירותי האינטרנט שלה?

 

אין מנוס מכך: כשחברות כה רבות מציעות מוצר שהוא דומה בבסיסו, לא נותר למתחרות אלא להבליט את עצמן בכל האמצעים העומדים לרשותן: הנחות, עוצמות משתנות של אינטרנט, שירות מוזל וכיוצא באלה. האם יש הצדקה לכך שכל-כך הרבה ישראלים עוברים לאינטרנט הפייבר של פרטנר? האם לחברת פרטנר סיבים - כפי שנאמר חדשות לבקרים - אכן יש מה להציע לכל משתמש? מהן חבילות האינטרנט שהיא מציעה? והאם הן שוות את המחיר שתשלמו בעדן? יצאנו לבדוק. 

פרטנר סיבים אופטיים - החבילות ה'פשוטות'

את חבילות פרטנר סיבים ניתן לחלק לשתי קבוצות: חבילות הפייבר ה'רגילות' וחבילות הטריפל פייבר. הבה נתחיל בבחינת החבילות ה'רגילות'.

 

החבילה הבסיסית של פרטנר אינטרנט, שעולה 90 ש"ח, היא חבילת פייבר של עד 300 מגה. כלומר, חבילה זו מאפשרת הורדה במהירות של עד 300 מגה, ומהירות העלאה של עד 30 מגה. הנתב ניתן תוספת תשלום של 25 ש"ח, והחודשיים הראשונים הם במחיר מוזל של 69 ש"ח לחודש.

 

חבילה נוספת של פרטנר פייבר עולה 100 ש"ח בחודש, ומספקת מהירות הורדה של עד 600 מגה, ומהירות העלאה של עד 60 מגה. הנתב עולה 25 ש"ח נוספים. גם כאן, כמו בחבילת הבסיס, החודשיים הראשונים עולים למשתמש החדש 69 ש"ח לחודש.

 

החבילה הבאה בתור מהווה קפיצת מדרגה רצינית: תמורת 120 ש"ח בחודש תקבלו אינטרנט פייבר עם מהירות הורדה של עד 1000 מגה ומהירות העלאה של עד 100 מגה. גם כאן, הנתב יעלה לכם 25 ש"ח נוספים, והחודשיים הראשונים יעלו לכם כמעט חצי מחיר - 69 ש"ח בחודש.

לא רק אינטרנט סיבים

אם אתם לא רוצים להסתפק באינטרנט סיבים בלבד, ורוצים עוד סוגים של בידור דיגיטלי, לפרטנר יש מה להציע לכם. 

חבילת הטריפל הבסיסית של פרטנר (159 ש"ח בחודש) תתן לכם אינטרנט במהירות הורדה של עד 300 מגה, חבילת תוכן ו-30 דקות בטלפון הקווי. הנתב הוא בתוספת תשלום, אבל החודשיים הראשונים בחבילה הם במחיר מסקרן של 89 ש"ח לחודש.

 

חבילת ה-1000 מגה של פרטנר טריפל תספק לכם, תמורת 189 ש"ח בחודש, אינטרנט במהירות הורדה של עד 1000 מגה, חבילת תוכן, ומגדיל טווח שכלול במחיר. כמו כן, גם הממיר הראשון כלול במחיר, ושלושת החודשים הראשונים יעלו לכם 59 ש"ח בחודש. שימו לב כי גם בחבילה זו תקבלו 30 דקות בטלפון הקווי.

החבילה האחרונה שנפרט לגביה כאן היא חבילת טריפל 300 מגה הכוללת גישה לנטפליקס בנוסף לשירותי הטלוויזיה הרגילים. הממיר הראשון כלול במחיר זה, וכן 30 דקות שיחה בטלפון הקווי. הנתב אמנם בתוספת תשלום, אך בחודשיים הראשונים החבילה תעלה לכם 89 ש"ח בחודש.   

שלל אפשרויות

ציינו לעיל שש חבילות אינטרנט פייבר שפרטנר מציעה, אך האמת היא שישנן עוד. לאור זאת, קל להבחין כי לרשותם של המעוניינים בחבילות פרטנר סיבים אופטיים עומדות שלל אפשרויות של חבילות מסקרנות במחירים שעשויים להתאים כמעט לכל כיס ולכל צורך. לאור כל אלו, בהחלט ניתן להבין את הסקרנות והעניין סביב חבילות אינטרנט הפייבר של פרטנר. 

 

 

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת