0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

7 טיפים איך לראות סרט בקולנוע ולהרגיש VIP

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-02/01/18 בשעה 16:49

7 טיפים איך לראות סרט בקולנוע ולהרגיש VIP

אחד הבילויים השווים הוא יציאה לראות סרט בקולנוע. ההתנתקות לשעה וחצי מעוולות העולם, החושך, האוויר מלא החמאה וההתמקדות בחיים של מישהו אחר פשוט עושים לנו את זה. אבל, כל חוויה אפשר לשדרג- ובדיוק בשביל זה אנחנו פה! הנה כמה טיפים איך להפוך את החוויה של הסרט למיוחדת כמו שמגיע לכם.

 

1. אז.. הולכים לסרט- מי בא?

לפני שבוחרים סרט כדאי לבדוק עם מי אתם הולכים. רצוי למצוא סרט שמתאים לכולם, שהוא באווירה שמתאימה לכם, ואולי אפילו לצפות בטריילר לפני. זה יחסוך שעה וחצי של אנחות פאסיב-אגרסיב ושאלות בלחש "מתי זה נגמר?"

 

2. מה אוכלים?

המחירים בדוכן הפופקורן לא נראים לכם? שימו כיבוד בתיק! כל הגומי, השוקולד והצ'יפס שתוכל לדחוס. מומלץ לא להגזים ולהגיע עם צ'ימידן, או להתפרע ממש ולהגיע עם המבורגר (זה לא נוח וכנראה תצאו עם כתבי קטשופ על החולצה. מביך...). גם שתיה אפשר להביא איתכם ושיהיה בתיאבון...

 

3. מה עם הפסקה?

משום מה הוחלט להפסיק לתת לנו הפסקה באמצע. מבחינת הצפייה בסרט- זה דווקא מעולה! הסרט זורם, הסיפור לא נקטע, האווירה נשארת לאורך כל החוויה. מבחינת השלפוחית- פחות. אם יש לכם רגישות כדאי להמעיט בשתיה במהלך הסרט ולבקר בשירותים בחלק של הטריילרים. אם יש לכם בעיה רפואית- כדאי לשבת קרוב למעבר כדי שתצטרכו להתנצל כמה שפחות כשתקומו באמצע.

 

4. איך לבחור את הסרט?

אחת הדרכים להגדיל את חווית הצפייה, היא דווקא ללכת לאולם שאינו מלא. אם יש לכם סבלנות (ואתם לא מוקפים באנשי ספוילרים), אפשר לחכות שבוע-שבועיים מיציאת הסרט וללכת באמצע השבוע. התחושה שהמסך הגדול כולו בשבילכם היא אדירה, ואם הולכים בחבורה גדולה אפשר לשבת יחד.

 

5. מתי יוצאים?

אם התפנה לכם זמן באמצע היום- זו הזדמנות מצויינת ללכת לסרט, אלא אם כן זה בחגים ואז רק אם יש לכם סבלנות לילדים בחופש. אם יצאתם באמצע שבוע- מומלץ ללכת בשעות שלא יצרו בעיות עם הזמן בו אתם מתעוררים למחרת (שלא תהיו בלחץ), אם אתם חופשיים- סרט לילי הוא גם חוויה מעולה.

 

6. אז איפה קבענו?

אם באמת הלכתם על אופצית האולם הריק- המבחר של הכסאות הוא פלוס רציני. מומלץ לשבת בדיוק באמצע השורה, החל משורה 5 (תלוי באולם כמובן, באולמות גדולים לא לפני שורה 8). כך לא יסתירו לכם מצד אחד ולא תנקעו את הצוואר מצד שני.

 

7. לחכות שיגיע לטלוויזיה?

אם אתם לא חובבי סרטים מושבעים, או שדמי הכיס שלכם מוקצבים, כנראה שהיציאה לסרט שלכם מוקצבת באופן יחסי. אנחנו ממליצים לצפות בסרטים ישראליים בקולנוע (תעשייה ישראלית-גאווה ישראלית- כסף ישראלי) ואת שוברי הקופות משאירים לצפיית בטלויזיה או במבצעים מיוחדים.

 

 

יש לכם סרט להמליץ עליו? כתבו לנו בתגובות!

ושתהיה צפייה נעימה!

AskPeople

מה הכי מעצבן בקולנוע?

הלכלוך- למה אנשים חיים כמו אנשי מערות?   0 הרעש- אנחנו רואים פה סרט! מי מדבר באמצע סרט?!   0 הפלאפונים- נו תענו כבר!   0 ההפסקה- מי החליט שאחרי ליטר קולה אפשר להתאפק שעה וחצי?!   0 משהו אחר (בתגובות)   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת