0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בן 26, מיואש מהחיים על סף אפיסת כוחות, למה כל כך קשה למצוא עבודה?

Realist Blinker בן 26 | כתב את השאלה ב-08/03/19 בשעה 19:01

היי לכולם,אז מה שהכותרת של השאלה אומרת.
אני כבר בן 26,בלי כלום בחיים.בלי חברה כי מי תלך איתי כשאין לי ערך וכסף להציע? בלי חברים כבר תקופה ארוכת שנים כי שוב,אין לי כסף.אני לא מוצא עבודה תקופה ארוכה,אני כבר מגיל 18 מאז שהחלטתי לצאת מהצבא כשאחר-כך התברר כטעות גדולה.מגיל 18 אני רק עובד בעבודות פשוטות כמו סדרן בסופר או מחסנאי עלוב.אין לי רישיון וכל תקופה קצרה של כמה חודשים מפטרים אותי ועוד פעם לוקח לי חודשים ארוכים עד שאני מוצא עוד עבודה רק כדי לחזור על הרוטינה.
נכון להיום ה-7 למרץ יום חמישי אני ללא עבודה כבר מחודש נובמבר כי כל חברות ההשמה לא מעוניינות לעבוד איתי בכלל בגלל שאני חסר שירות צבאי,ניסיון ורישיון נהיגה וגם בגלל שמפטרים אותי אחרי תקופה קצרה.
אני הייתי מטופל בעבר וסירבתי לקחת תרופות לדיכאון והשיחות לא עזרו לי כי אני בודד מתמיד,אני מוקנט באופן קבוע ע"י אמא שלי כי מי יכול להאשים אותה? אני לא מוצא עבודה והיא ואחי מפרנסים לבד בלי אבא בתמונה כי ההורים גרושים.
הם סוגרים את החדרים שלהם כדי שלא אגע להם באוכל והתקינו מקררים בחדרים שלהם כדי שלא אגע להם באוכל..
לא רואה טעם בחיים,אני תמיד שואל את אולי שיחת הטלפון הזו תסדר לי סוף סוף עבודה? אבל זה אף פעם לא קורה,אני תמיד מתקשר לוודא ולאף נציג אין יכולת לעזור לי.אני לא הולך לביטוח לאומי כי אין לי למה ללכת,הם רק ייכריחו אותי לשלם על כל החודשים שלא עבדתי אם זה יוודע להם,אז ההגיון במדינה הזו שגם אם אגור ברחוב מה שלא כל כך רחוק אני עדיין אצטרך לשלם להם מאיפה שאין לי.אין לי שום אבטלה כי אני לא עובד ואמא שלי מאיימת לזרוק אותי מהבית.
אנשים אומרים שכסף זה לא הכל בחיים שזה שטויות לגמרי,כי בלי כסף אין לך חברים כי כל ההצלחות היום נמדדות בכמה כסף יש לך? בלי כסף אין לך מעמד,בלי כסף המשפחה שלך תנדה אותך,בלי כסף החרדות והלחצים רק ייגדלו..
למה כל כך קשה למצוא עבודה? אז אם אין לי רישיון נהיגה ושירות צבאי אז אני לא בנאדם? אני חושב שהיום שלי קרוב,היום שבו אחליט שזהו זה.
הלוואי ואנשים היו נחמדים בדיוק כמו שהם פה כשהם כותבים עצות אחד לשני,אולי החברה שלנו הייתה שונה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->