שאלה 252991
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

דחפו לי סמים ואלכוהול וניצלו אותי מינית, הכל תועד בפלאפון, מה לעשות?

א' בת 16 | כתבה את השאלה ב-24/04/19 בשעה 09:16

בת 16 וחצי , היה לי בן זוג במשך שנה וחצי ונפרדנו לפני כמה חודשים ולא שכבנו , אחרי כמה חודשים יצא לי שהיה לי סטוץ ופעם ראשונה שלי הייתה עם חבר שלו (לא קרוב אליו ככ אבל עדיין) , היינו יזיזיםלתקופה של חודש והכל באמת נשמר בנינו ואין את העיניין של המסביב , הקשר הפסיק כי מישהי מצאה חן בעיניו ורצה לצאת איתה ולגיטימי הכל בסדר ומאז לא היה לי אף אחד . דיברתי לאחרונה עם מישהו שגדול ממני ב3 שנים כמעט והוא לא רמז על שום דבר מיני ואפילו יצאנו , היום הוא הזמין אותי לישיבה אצל חברים שלו והלכתי ואני גם מכירה אותם , הוא נתן לי לעשן יותר מידי ג׳וינט וכבר הייתי מושפעת ולא הרגשתי ודחף לי גם שתייה
הייתי ממש בעננים ולא הייתי יכולה להתנגד למשהו ולקח אותי לחדר והשארתי את התיק שלי בסלון ואת המטען , שכבנו בחדר וזה היה גם בהסכמה שלי אבל הייתי תחת השפעת סמים ואלכוהול והבנתי שאין לי כבר ברירה..הוא הכאיב לי ממש והתייחס אליי לגמרי כמו זונה והייתי מושפלת ובקושי מבינה מה קורה שם , גמר ואמר לי להתלבש והעיף אותי מהבית ולקחתי את התיק , באה לכניסה ואני רואה חבורה של ילדים פשוט מסתכלים עליי ואני כולי שפוכה ולא מבינה מה קורה ורציתי למות באותו רגע מהשפלה . הוא שלקח אותי לחדר בנוסף להכל גם צילם אותנו בזמן האקט וחטפתי לן חבר את בטלפון הפסקתי לצלם ומחקתי את הסרטון ישר והעפתי אותו לרצפה , בנוסף להכל הגעתי לבית פתחתי את התיק גנבו לי את המטען ו250 שקל.
הקודם שהייתי איתו בוא באמת התחשב בי וידע שאני חסרת נסיון ודאג לי ונהנתי . היום זה היה ממש אגרסיבי ובכאבי לי והשפיל אותי בככ הרבה מובנים שאני נגעלת מעצמי ואיך נפלתי לכל הפח הזה. מב אני עושה עם עצמי?זאת גם אשמתי אבל הייתי ככ תמימה ובוא היה ממש למוד אליי ולא רמז על שום דבר והדיבור היה רגיל לגמרי , השתנה לי לגמרי המחשבה ואני לא מצליחה להפסיק לחשוב על זה ולדמוע,מה אני עושה עם עצמי כרגע?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (27) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->