0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חוזר לארץ מהטיול הגדול ומתבאס, טיפים מישהו?

בחור בן 26 בן 26 | כתב את השאלה ב-27/04/19 בשעה 11:14

אז ככה עוד מעט אני חוזר מהטיול הגדול שעשיתי כמעט חצי שנה. אני חוזר ברגשות מעורבים כי מצד אחד עשיתי את זה, דבר שממש רציתי ולקח חמש שנים אחרי סיום הצבא לעשות, כי חסכתי וסיימתי תואר ראשון ותכלס הרגשתי מוכן לזה רק אחרי שסיימתי אוניברסיטה. פגשתי מלא אנשים, מלא סיפורים שגם עזרו לי להבין את החיים טוב יותר והפגישו אותי עם נקודות מבט שונות.
אבל מצד שני אחת המטרות שלי הייתה לנסות להיות עם בנות. הרבה אמרו כמה שאתה הולך לז**ן. והייתה לי בכל התקופה הזאת רק בחורה וחצי. ואני מרגיש שלא הצלחתי למצות את הטיול מהבחינה הזאת.
עכשיו כשאני חוזר לארץ אני פסימי מאוד כי לא רכשתי את הניסיון הזה בזמן הטיול שאני כביכול יותר משוחרר ובלי דאגות. לא הייתי מעולם עם בחורה ישראלית, לא נשיקה לא חיבוק ואפילו לא דייט. יצאתי ממצב הבתולות רק שנה שעברה בטיול קצר שעשיתי באירופה. אני מפחד שכשאני אחזור המצב יישאר אותו הדבר ואני אשאר תקוע עם עצמי.
אני חושש שהבנות בארץ לעולם לא יביאו לי את הזמן הדרוש לי כדי להרגיש בנוח ליזום דברים. עובדה רק עם בנות בחו"ל זה קרה, כי הן הביאו לי מספיק זמן ושידרו עניין אמיתי בי ובמה שאני אומר למרות שעשיתי מלא טעויות תוך כדי. בארץ טעות אחת ואתה פסול אין הזדמנות שנייה כמו בחו"ל.
חשוב לציין שאני רוסי שלא נראה, לא נשמע ולא מתנהג כמו רוסי(מאלה שתמיד מתפלאים עליהם כששומעים איך קוראים לי). אין לי רכב, מינימליסט( במילים אחרות מוציא כסף על מה שצריך ולא על שטויות), נראה ממצוע לא שרירי אך גם לא רבע עוף.
אז מה אני אמור לעשות עכשיו מהבחינה הזו?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->