שאלה 261263
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לפני כמה שנים הייתי טיפש והלכתי לתרום זרע בלי לחשוב על ההשלכות, איך להמשיך בחיי?

גפן בן 32 | כתב את השאלה ב-11/07/19 בשעה 21:36

לפני עשר שנים כשהייתי טיפש ואידיוט בתקופת הלימודים שלי הייתי חייב להשיג כסף כי התגלגלתי לחובות ובגלל זה הלכתי לבנקי זרע ותרמתי זרע כי מבחינתי זה היה כסף קל. הייתי ילד טיפש בן 22 שלא מבין כלום ולא חושב על ההשלכות מבחינתי לא ראיתי את יום המחר.
לפני שנה ישבתי בגינה ודיברתי בטלפון והיה שם אמא שבאה עם הילד שלה לשחק במתקנים, היא פתחה איתי בשיחה ואני זרקתי איזה משפט על בעל ואז היא אמרה לי שהילד שלה הוא מתרומת זרע. מאותו יום שחור נפלו עליי השמיים, לחשוב שהזרע הזה לא באמת נשאר באותה קופסה במעבדה כמו שרציתי לחשוב כדי לא להתמודד עם העניין, הוא הופך להיות ילד! ומי יודע כמה ילדים שלי היום בכלל מסתובבים בעולם, חיים ונושמים ומשחקים כמו הילד ההוא ששיחק בגינה ואולי אפילו דומים לי במראה ושיגדלו בתכונות אופי, מאותו היום שפגשתי אותה בגינה לא מסוגל לחיות כמו שצריך. תרמתי לכמה בנקים שונים, אולי בכלל יש לי עשר ילדים בעולם.
אני לא יודע מה לעשות עם עצמי עכשיו. ברור שהכי קל להתעלם מזה ולהמשיך הלאה אבל איך אני אמור להמשיך הלאה עם הידיעה שאולי יש באמת ילדים שלי בעולם שהם מהDNA שלי ומהדם שלי אלו שיצרתי בשיא תקופת הטמטום שלי?
אני אחיה עד סוף החיים עם ההרגשה המזורגגת כי הייתי טיפש בגיל 22?
אני חושב על זה בצורה אובססיבית לא מסוגל להפסיק .אם הייתי יודע את ההשלכות של זה, הייתי מעדיף להיות בחובות של מיליון שקל ולעבוד כמו חמור. כי היום יש לי הרבה כסף, אבל זה לא שווה את התסביכים של הנפש. אני פשוט משתגע שהייתי כל כך טיפש שבשביל חוב של 40,000 שקל הלכתי לבנק הזרע .

עדכון מגפן, שואל השאלה 2019-07-11 23:08:06

אני יודע שזה נשמע מטופש, אבל האם אני עדיין יכול לגשת לבנקים האלה (בהנחה שלא נעשה שימוש בזרע) - ולדרוש לקחת בחזרה את הזרע? כמובן שלהחזיר להם את הכסף שהם נתנו לי.. האם בכלל אני יכול לבוא בדרישה כזו מבחינה חוקית?
אם יש אפילו 0.001% שזה אפשרי, אין לי בעיה גם לקחת עורך דין ולפנות לתביעה משפטית - כי אם לא נעשה שימוש בזרע ואני התחרטתי, מותר להם נגד רצוני?
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (18) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->