שאלה 263440
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

השכנים מרעישים בצורה לא נורמלית, מה לעשות?

אנונימית בת 20 | כתבה את השאלה ב-02/08/19 בשעה 14:42

אני גרה בשכונה שיש בה הרבה בתים פרטיים שתמיד הייתה מאוד שקטה ורגועה אבל כל זה עד לפני שנתיים. לפני שנתיים השכנים שגרים בבית מולי החליטו להרוס לגמרי את הבית שלהם ולבנות אותו מחדש מאפס כדי לעשות אותו דופלקס להשכרה ובמשך שנה שלמה כל יום עד הערב היה סיוט של רעשים של שיפוצים והפועלים שצועקים בלי הפסקה אבל לקחנו בחשבון בבית שלנו שזה יסתיים בקרוב אז לא ייחסנו לזה הרבה חשיבות. אחרי שסיימו לבנות את הדופלקס עברו אליו שתי משפחות שאחת מהן זה זוג הורים עם תאומים בני שלוש וכלב והמשפחה הזאת פשוט נוראית.

הילדים צועקים ובוכים בלי הפסקה מה שכמובן לגיטימי כי הם ילדים וככה הם מתקשרים בדרך כלל אבל בדרך כלל כשילדים בוכים ההורים מנסים להשתיק אותם ולהרגיע אותם ואני שמה לב שההורים שלהם לא עושים כלום. בהתחלה חשבתי שהם מנסים ולא מצליחים ואז הסתכלתי מהחלון ואני רואה את שני הילדים מחזיקים את הגדר של המרפסת שלהם בקומה השלישית וצורחים מבכי ואת האימא יוצאת החוצה ומסתכלת עליהם ונכנסת שוב פעם לסלון ועושה שם לק ומתעלמת מהילדים לגמרי וכשהאבא בא לצאת היא משכה אותו חזרה פנימה והבכי של הילדים האלו נמשך במשך שעה שלמה עד שמישהו שעבר מתחת לבית שאל אותם מלמטה מה קרה להם וההורים נבהלו והכניסו אותם. וככה זה כל פעם כל יום והסתכלתי עליהם כמה פעמים וראיתי שזה חוזר על עצמו פשוט להורים לא אכפת שהילדים צועקים ובוכים בלי הפסקה וזה יכול להימשך שעות.

בנוסף לכך גם הרבה פעמים האימא מנקה את הבית ושמה מוזיקה ממש חזקה שכל הרחוב שומע וזה יכול להיות גם בשעות הקטנות של הלילה או ממש מוקדם בבוקר ולא משנה כמה פעמים אנחנו ושכנים נוספים התלוננו על הרעש שהיא עושה או על הילדים שצורחים בלי הפסקה היא מתנצלת אבל ממשיכה עם זה ברמה שאפילו הבאנו אליה משטרה פעם אחת והיא עדיין ממשיכה להרעיש. זה יכול לקרות ממש בשעות הקטנות של הלילה ולהעיר את כולנו או ב5 6 או 7 בבוקר ולהעיר אותי שזה מתסכל רצח אחרי משמרות לילה בברים וזה לא מפסיק והם לא מתחשבים לא משנה כמה פעמים אנחנו מתלוננים או מביאים משטרה. איך אפשר להסתים אותם כבררררר יואוווו נמאס לי

איך להסתים את השכנים שלי

להרעיש להם בחזרה
 
1
להתקשר למשטרה שוב
 
15
לשים להם מכתב בדואר
 
1
להעיר להם שוב
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->