0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

פוסט טראומה מפרידה - לוקח כדורים באופן זמני, האם לספר?

מת מהלך בן 34 | כתב את השאלה ב-09/10/19 בשעה 13:31

בבקשה לא לפרסם בפייסבוק.

עברתי לפני שנה וקצת פרידה מאוד קשה מארוסתי, אישה שאהבתי יותר מכל דבר אחר, למרות מה שעברנו אני עדיין אוהב אותה, מאוד, אני חולם עליה כל לילה וכל דבר קטן שמזכיר לי אותה גורם לי לבכות.

מבלי לפרט יותר מדי היתה לנו אהבה גדולה וגרנו ביחד במשך כמה שנים.
יום אחד היא עזבה את את הדירה ומאז התעלמה וחסמה אותי וכשרדפתי אחריה בניסיון להבין מה עוללתי היא הגישה נגדי תלונה במשטרה בגין הטרדה ונעצרתי (לא קיללתי איימתי או משהו אבל כן מתוך כעס כתבתי דברים פוגעים ואני מאוד מתחרט על זה) - עברתי התמוטטות נפשית שכללה ניסיון התאב#דות התמכרות קשה לאלכוהול וסמים ואני עדיין מנסה להשתקם - אני כמעט בטוח שנגרם לי נזק ממשי ללב, אני מרגיש המון פעמים כאבים בחזה ובקצב הזה כנראה שלא אגיע לגיל 40.

סילקתי את כל החפצים שהיו קשורים אליה מהבית שרק זה גרם לי להתמוטטות ביקשתי מכל הסובבים אותי לא להזכיר את שמה לעולם ובאופן סמלי הדבר היחיד שנשאר, האוטו שהיו בו המון זכרונות ממנה התרסק בתאונת דרכים שעברתי בכביש המהיר, אמנם לא היתה באשמתי אבל פעם הייתי יכול להתחמק ממצב כזה - אחרי התאונה החלטתי לנסות לקחת את עצמי בידיים.

חשוב לציין שלמראית עין אני נראה אדם שמח חיובי ומצליח, חזרתי לעבוד, אני מרוויח טוב, יש לי קריירה ולרוב גם ראש על הכתפיים וכשאני יוצא לדייטים בחורות לרוב מתלהבות ורוצות להמשיך, אבל מבפנים אני מרגיש פשוט רקוב וכל הזמן מהדהד בראשי שאולי אני אדם רע ולא ראוי, אנשים טובים לא יושבים בתא מעצר, אני פגעתי
בה במילים שאי אפשר להחזיר בחזרה.

יצאתי כמה חודשים עם בחורה אחרת אבל לא הרגשתי שהיא באמת אוהבת אותי כמו האישה שהיתה לי ונפרדנו.

בזמן האחרון הרגשות צפים, אני מרגיש מאוד פגוע על מה שקרה אני לא מצליח להפרד מהמחשבות הטורדניות ולא מבין איך מי שחשבתי שהיא הנפש התאומה שלי ויתרה עלינו - זה גרם להתדרדרות נוראית במצב הנפשי שלי, לפני כמה ימים קיבלתי התקף חרדה בעבודה,אף פעם לא היו לי דברים כאלה, היה לי קשה לנשום, רעדתי והרגשתי ממש כאילו מגרד לי מבפנים, למזלי לא שמו לב ופשוט הלכתי הביתה ולקחתי יום אחרי זה חופש.

חזרתי לקחת ציפרלקס ו-ואבן אותם קיבלתי מרופא המשפחה ואני מרגיש הקלה

כחלק מהנסיון להמשיך הלאה וכי קשה לי לבד וכי אני נורא רוצה אהבה אמיתית, במקביל לנוגדי הדכאון חזרתי לצאת לדייטים בתקווה שאמצא את האישה שלי, ואני מאוד מרגיש לא בנוח להסתיר את עניין הכדורים ואת מה שקרה, מי תרצה לצאת עם משוגע? איבדתי גם את כל החשק המיני ואני קצת חושש שאצא עם מישהי ויהיו בעיות באינטימיות כשיגיע הזמן.

יצאתי לפני כמה ימים עם בחורה מקסימה, אם חד הורית, והרגיש לי לא בנוח ושאני לא ראוי לאישה שיש לה ילדה שתצא עם גבר שלוקח כדורים (ציפרלקס וואבן)
איך לספר?
אני לא רוצה להסתיר דברים אבל יודע שזה יהרוס לי כל קשר בעתיד, אם בכלל
אמצא מישהי שארצה להיות איתה ושתרצה להיות איתי אחרי שאספר.

אני לא מתכנן לקחת את זה לכל החיים,למעשה לא נגעתי בזה כל חיי חוץ מההתמוטטות האחרונה ובתקופה קצרה אחרי שהכלבה האהובה שלי מתה.

מרגיש פשוט אבוד, כמו אסטרונאוט שאיבד את החבל בחלל.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->