שאלה 271799
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

כל היסודי שלי התעללו בי ,קיללו אותי והרביצו לי, לא רוצה להיות הזו שיזכרו שהתאבדה

בילי בת 13 | כתבה את השאלה ב-01/11/19 בשעה 18:14

אני לא יודעת איך להתחיל לכתוב את זה ...
אז קוראים לי בילי (לא השם האמיתי שלי) ואני ספורטאית. אני מתאמנת הרבה שעות בשבוע ואני בקושי בבית , ותאמת? אני מעדיפה שלא להיות בבית .
אמא שלי היא אם חד הורית יחידנית (זה אומר שנולדתי מתרומת זרע) ואין לי אחים או אבא , בחופש הגדול דוד שלי נפטר ממחלת הסרטן, ודודה שלי גם חולה עכשיו.
אני מתאמנת כרגע בהרבה קבוצות , ומשאירים אותי ברובן רק בגלל הפוטנציאל הפיזי שיש לי... אני חושבת שאני מזעזעת , ושאני לא מספיק טובה בשביל להשאר שם , אני גם מתאמנת בנבחרת ישראל ילדות , ואני רק מחכה שהם יזמינו אותי לעבור לגור בפנימיה שם , רק מחכה ליום שבו אני אעבור לגור לבד ..אני תלמידה מצטיינת, שיותר גבוהה מכולם בראש או שניים, בלי חברים , שהמורים אוהבים..
כל היסודי שלי (אני עכשיו כיתה ח) התעללו בי , קיללו אותי , הרביצו לי , וגרמו לי לזכור את היסודי בתור חרא של תקופה .. בגלל זה , אני עכשיו לא יודעת להתנהל בחברה , אני לא יודעת איך להתחבר עם עוד בנות , אני לא יודעת להשתלב בשיחה , ובקיצור אני לא יודעת להתנהל בחברה..
יש לי רק חברה אחת טובה , וגם היא לא מחוברת למציאות, אנחנו לא נפגשות, אנחנו לא מדברות על דברים שמציקים לי , והכול נשאר אצלי בלב.. ופשוט נמאס לי , נמאס לי שאני לא יכולה לבכות בבית כי אם אני אבכה אמא שלי תתחיל גם לבכות ולהיזכר שהיא איבדה אח, ואין לי מקום שאני יכולה לבכות בו.. ובקיצור של כל הפסקה הארוכה הזאת , אני רוצה למות..
אני חושבת אבל שיש כלכך הרבה דברים שאני יכולה להפסיד אם אני אמות .. ומצד אחד אני רוצה למות , ומצד שני אני רוצה לחוות דברים, אני לא רוצה להיות הזו שיזכרו שהתאבדה בגלל שהתעללו בה . יש לי אפשרות לעבור בסופו של דבר לפנימיה בעוד פחות משנה , אבל הרבה אנשים אומרים לי שלא כדאי לי , ושגם מבחינת הספורט אני לא אתקדם הכי הרבה .. קצת עזרה ?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (21) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->