שאלה 272052
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מרגישה חוסר צדק בעבודה, קיבלתי 5% העלאה וחברה קיבלה 10%! מה לעשות?

נטלי גיל: 31 | כתב את השאלה ב-02/11/19 בשעה 21:51

אתמול לכל האנשים אצלנו בצוות הייתה שיחה עם המנהל שבה הוא גם נתן לכל אחד העלאה, והדגיש שכל אחד מקבל העלאה שונה בהתאם לעבודה שהוא נתן ולתרומה שלו לחברה.

אז הייתה לי שיחה מאוד טובה עם המנהל, והוא שיבח אותי על העבודה ואמר רק דברים טובים, ובסוף גם נתן לי העלאה של 5 אחוז למשכורת ואמר שמי שהוא מרוצה ממנו מקבל העלאה של 5 אחוז. אז יצאתי מהשיחה בהרגשה טובה, והאמנתי שבאמת קיבלתי העלאה יפה שמשקפת את התרומה שלי.

כמובן שבשיחה המנהל הדגיש כל הזמן שאסור לנו (לעובדים בצוות) לדבר בינינו על גובה ההעלאה, ושזה אישי לכל אחד. למרות זאת, אני וחברה טובה שלי בצוות מדברות כמעט על הכל אז החלטנו לשתף בינינו את מה שנאמר בשיחה עם המנהל.
אציין שהחברה שלי באה מלכתחילה לעבודה בגישה שזאת עבודה זמנית ושהיא לא מתכוונת להישאר שם הרבה, ולכן היא עושה את המינימום - היא אמנם כמוני גם נמצאת בחברה כבר שנתיים אבל היא לא אוהבת את העבודה ועובדת הרבה פחות ממני (וכולם גם מודעים לכך, ואנחנו גם כל הזמן מדברות על זה בינינו שאני עובדת הרבה יותר קשה ממנה).

כשיצאתי מהשיחה סיפרתי לחברה על ההעלאה שלי ועל השיחה, והיא נורא שמחה בשבילי ואמרה שכנראה שהיא לא תקבל כלום כי היא עבדה הרבה פחות טוב ממני.
להפתעתי כשהיא חזרה מהשיחה עם המנהל היא הראתה לי את ההעלאה שהיא קיבלה - 10 אחוז! וזה למרות שהמנהל כל הזמן מעיר לה ואומר שהיא צריכה להשתפר, ולי הוא אומר רק דברים טובים.

כשהיא הראתה לי את ההעלאה שהיא קיבלה אני פשוט רתחתי מזעם, ולא הבנתי איך אני - שבאמת השקעתי ותרמתי המון לחברה, קיבלתי פחות ממישהי שעשתה את המינימום ואפילו לא ציפתה לקבל אחוז העלאה אחד (ואפילו היא הייתה בשוק שקיבלה יותר ממני).

עד עכשיו לא ברור לי איך זה קרה, ואני לא יודעת מה לעשות עכשיו, אם בכלל כדאי לי לדבר על זה עם המנהל (ואז הוא ידע שסיפרנו אחת לשנייה שזה בכלל חמור מבחינתו), או שאמשיך כרגיל ואנסה לשכוח את זה, או שפשוט אעזוב את מקום העבודה שלא באמת מעריך אנשים שתורמים לו (למרות שאני מפחדת לעזוב בלי שיש לי משהו אחר ביד).

מה הייתם עושים במקומי?

מדברים עם המנהל ומסתכנים (שכן הוא אסר לדבר עם הקולגות על זה)
 
2
ממשיכים הלאה ושוכחים מכל הסיפור
 
30
מתפטרים כאות מחאה על החוסר צדק ומחפשים מקום אחר
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->