שאלה 272864
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

סופסוף גבר טוב ואוהב אבל הסקס נורא, להיפרד ממנו?

בלי שמות בת 22 | כתבה את השאלה ב-11/11/19 בשעה 16:22

אני בחורה שנראית טוב (לא חושבת שזו התכונה הדומיננטית אצלי, אני יודעת להעיד שאני מאוד דומיננטית וחריפה וזה כנראה מהווה איום באיזשהו מקום, אבל אני כן מניחה שאני משדרת סקסיות) ובדיוק מהסיבה הזאת כנראה תמיד משכתי כאלה שהיו לא רציניים למרות שהייתי מאוד ברורה בכוונותיי לחפש משהו רציני אז יצא שנפלתי על המון גברים שניסו לשחק איתי משחקים וכבר ממש התאכזבתי ואיבדתי תקווה מהעם הגברי...

ואז הכרתי את חבר שלי (בערך חצי שנה ביחד) שהוא באמת חתיך וסופר מוצלח ודואג לי ויש בו את כל התכונות שכבר לא חשבתי שקיימות בגבר! **אבל** הסקס פשוט לא טוב.

במה זה בא לידי ביטוי? קודם כל יש לו איבר קטן.. והוא גם גומר מהר, הוא כן מנסה כל פעם לצאת לסיבוב נוסף אחרי שגמר אבל אני פשוט מרגישה באיזשהו מקום שאני נגעלת לשכב איתו מרוב שאין כימיה בסקס.
אם אני אומרת לו למשל חזק יותר.. הוא לא מקשיב וממשיך בשלו, ואני מעמתת אותו מול הבקשה שלי ומדגישה שוב והוא אולי יקשיב קצת אבל אחרי כמה שניות יחזור להמשיך בשלו ואני מרגישה שהתקשורת בסקס פשוט לקויה.
חשוב לי לציין שאני בחורה מאוד מינית!!! תמיד אהבתי סקס ואני חושבת שזה מעולה ומשחרר ומוריד לחצים ותמיד הייתי מאוד פעילה מינית ואני אוהבת גם לפנק את הגבר שלי!!! אבל במקרה הזה אני מרגישה שפשוט אין לי שום חשק לשכב איתו וממש יש לי אנטי והוא משדל לשם כל פעם (מן הסתם, לגיטימי, בני זוג) ואני כל פעם מחפשת תירוצים או רק מחכה שייגמר... והוא מצפה ליותר השקעה ממני ואני מבינה את זה אבל אני פשוט מרגישה שאין התאמה מבחינה מינית וכבר נוצר איזשהו מחסום מבחינתי.

מניחה שייעצו לי פה לדבר איתו - אז דיברתי! אנחנו מאוד תקשורתיים בקשר שלנו, דיברתי הרבה פעמים, כמובן לא אגיד לו שהוא לא מספק אותי כי הוא ייעלב ומאוד קשה לפתוח איתו את הנושא המיני והוא קצת פחות מסוגל להקשיב כשזה מגיע לזה, כנראה פוגע לו באגו... דיברתי איתו אפילו על לשלב צעצועים והוא ממש נעלב ואמר שזה פוגע בגבר (עשיתי את זה בעבר עם גברים סופר גבריים שזה לא עירער אותם לרגע והיה להם איבר גדול והם ידעו לספק אותי גם בלי זה) בקיצור הוא בעיקר מתגונן ואני לא יודעת כמה זה יעזור כי דיברתי איתו הרבה על פשוט להקשיב לי בסקס ואני עדיין מרגישה את הפער...
מה עושים? להפרד ממנו ולהפסיד גבר שבאמת ממלא לי כל חלל אחר בצורה מקסימלית מעל ומעבר? קשה לי לחשוב בכלל על להפרד... אבל אני מאמינה שסקס זה מרכיב מאוד חשוב בקשר, אני כבר מרגישה מתוסכלת מינית וממורמרת וקשה לי מאוד ככה.

להפרד?

כן
 
168
לא
 
53

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (25) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->