שאלה 273574
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה לטוס עם חברים בחופש הגדול אבל לא בטוח. מה לעשות?

אנונימי בן 18 | כתב את השאלה ב-22/11/19 בשעה 15:42

אז ככה אני בכיתה יב' וכמו שנהוג לסיים את התיכון ולטוס ליעד של מסיבות כדי לשבור שגרה. אז חלק מהחברים כבר התחילו לברר לנו על מחירים ועל הצעות וכל מיני דברים כאלה ובהתחלה חשבתי שזה לא יעבור לסכומים כאלה אבל עכשיו אחרי שהם אומרים לי שהכל כולל הכל יעלה בסביבות הארבע ארבע אלף שקל שזה לא מעט בהתחשב בעובדה שכולנו תלמידי תיכון. להם זה לא כזה מפריע כי הם אפילו לא עובדים בשביל הכסף שלהם הם מבקשים מההורים ומקבלים ולי לצערי אין את האופציה הזאת ואני לא יודע אם שווה לי עכשיו לקרוע את התחת ולהוציא סכום כזה גדול על משהו שאני כנראה אהנה אבל זה לא מה שאני הכי אוהב לעשות.. לא יודע אם יעלה יותר או פחות אבל הייתי אם כבר מעדיף לעשות טיול לאמסטרדם וקצת פחות מסיבות אבל יותר לעשות דברים שאי אפשר לעשות פה בארץ.. ואני בטוח שאני יכול להתארגן גם אם עוד קבוצת חברים שנטוס כולנו לאמסטרדם אבל הבעיה היא שאני לא באמת יודע מה לעשות.. מצד אחד אני רוצה קצת להתפרק שבוע שלם של מסיבות ומצד שני אני רוצה קצת לדפוק את הראש מה שנקרא.
חוץ מזה שאני מאמין שאמסטרדם יעלה הרבה פחות כי לא יוצאים שם למסיבות.
בקיצור אני לא יודע אם שווה לי לשלם אפילו לא ארבע וחצי רק ארבע אלף שקל.. זה אומר לעבוד חודשים קשים ולתת מעצמי הרבה שעות.. לחברים קל לדבר וקל לבזבז כי הם לא עובדים..(האמת שאחד מהם זרק הערה שעיצבנה אותי ברמות.. "באמת שארבע וחצי זה כלום כסף"
(הייתי מעדיף אם הייתי יכול להיות באמסטרדם עם החברים שרוצים לצאת ליעד של המסיבות אבל הם פחות בראש הזה ופחות עם כיוון לשם אז כרגע אני בדילמה..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "תיירות ונופש"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->