0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

השכנים של אבא שלי בלתי נסבלים, איך לעזור לו לצאת משם?

גג בת 23 | כתבה את השאלה ב-29/12/19 בשעה 20:26

אוקיי זה סיפור טיפה מסובך-

ההורים שלי התגרשו והיו כמה דירות, מתוכן לאבא שלי יש עכשיו דירה בשיכון רכבת. הדירה מבפנים משופצת אבל הבניין והאזור מזעזעים- חדר מדרגות דוחה, אף פעם אין אור, יש נקודה מתחת לבית שזורקים שם קבוע הרים של זבל ובכללי לא סימפטי.

אבל כל זה כלום לעומת הצרה החדשה- השכנים.
שתי דירות בעייתיות: האחרת מתחת והאחת ליד (צמודה).
בדירה הצמודה השכן נוראי, שם מוזיקה בטונים לא סבירים כמעט כל הזמן, חי עם אמא שלו וצורח עליה (בכללי מדברים בטונים חזקים ושומעים אותם כל הזמן). אבא שלי לא מעיז לפנות אליו (כבבר היו כמה טראומות עם שכנים נוראיים שפגעו באחרים), אבל השכנה שמעליו שיש לה ילדים קטנים כל פעם מגיעה אליו ומבקשת שינמיך, תמיד אחרי 10 בלילה כשהילדים שלה מנסים לישון. די הרבה פעמים זה מתפתח לריבים, צרחות, איומים (אני אביא חברים שלי ונדקור אותך) ופעם אחת הוא טרק לעצמו את הדלת כל כך חזק המון פעמים שהמשקוף של אבא שלי התחיל להתנתק....

השכן הנוראי השני מתחת לאבא שלי, טוען שיש לו נזילות מהמרפסת של אבא שלי שמעליו, נכנס, מבלגן, עושה נזקים בלתי הפיכים בעצמו (לא מביא נניח איש מקצוע), נכנס עם הילד האידיוט והחצוף שלו בלי לבקש, אף פעם לא מחזיר למקום וכו.


אבא שלי במצב מורכב מהעניין... זה דיכאון, זה לחץ, זו תחושה שהבית שלך לא שלך. פולשים לו למרחב בכל צורה אפשרית. מצד שני, זה הבית שלו שהוא הרגע קנה והשקיע (מה גם שזה בניין שיכול להיות מאוד שיהיה בו תמ"א והערך שלו ממש יכפיל את עצמו)
הוא לא רוצה לשכור ולהשכיר כי זה עדיין ישאיר אותו מעורב בכל הבעיות עם השכנים, פשוט דרך עוד גורם (אם בכלל מישהו יסכים לגור שם וישרוד לאורך זמן)

אני מיואשת. כואב לי הלב. גם ככה לאבא שלי הייתה תקופה נוראית והוא לא מצליח לצאת ממנה, כל העניין עם השכנים מעכב אותו וידיו כבולות.

הצעתי לו לעבור למקום אחר- שקט, עם נוף, רגוע, אולי גם זול יותר... כרגע הוא לא מוצא את הכוחות לטפל בזה ואני לא סטודנטית רחוקה ולא יכולה לעזור יותר מדי...

אני כבר לא יודעת מה לעשות, יש למישהו רעיון?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->