0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איזה כיף הגשמתי פנטזיה אבל זה עשה אותי מבולבלת. מה לעשות?

הדר בת 24 | כתבה את השאלה ב-13/01/20 בשעה 19:51

טוב אז כמו הכותרת אני כותבת כאן כי אין לי כל כך את מי לשתף בפנטזיה הזו ,
לספר על שלישיה זה קצת טאבו אני מניחה
חברות שלי לא היו זורמות על זה ובגדול אין אנשים בחברתי שבאמת היו מסתכלים על זה בעין יפה לצערי..
אז ככה, אני בחורה שנראית טוב ואני אוהבת את עצמי עם הטוב ועם הפחות, וכן יש לי נטייה לא להעריך את עצמי לפעמים באופן מודע וגם לא מודע (יותר שהייתי יותר צעירה)
זאת אומרת להיות עם גברים או בסיטואציות שאני יודעת שהם לא בשבילי או גברים שהם לא בשבילי רק כדי להרגיש שייכת ורצויה ונאהבת (זה נשמע רע אני יודעת)
אז מצד אחד אני בשלב בחיים שכן בא לי להתנסות ולחוות בפן המיני כי אני מאוד מינית אבל מצד שני אני גם מאוד רוצה זוגיות ויוצאת לדייטים ובנתיים הולך טוב יש מישהו שאני מעוניינת בו בנתיים אבל רק הכרנו אז אני לא יודעת לאן זה הולך
בהקשר ל"פנטזיה" שלי היא שתוך כדי שאני יוצאת עם מישהו אמנם דייט אחד היה ועוד מישהו שגם יצאנו לדייט אחד , (ולא שכבתי איתם כמובן)
דיבר איתי יזיז שלי / מישהו שאני מכירה כבר הרבה זמן והוא שיא היופי סקסי ברמות
שיוצא לפעמים שבא לי ולו אנחנו שוכבים, ודיברנו כבר הרבה על זה שבא לנו שלישייה וזה אף פעם לא יצא לפועל ועכשיו זה זרם לי והלכנו למסיבה קצת הזויה (לפני כן היינו אצלו) ושהגענו דיברנו עם כל מיני זוגות ניסינו לבחור מי בא לנו ואחרי ששתינו קצת ונהייתי קצת מסטולה אחת הבנות שדיברנו איתה שגם נשואה (עושה חילופי זוגות עם בעלה) התחילה להתנשק עם הבחור שלי (היזיז) וזה היה מגניב זרמתי איתם גם והתנשקתי איתה (פעם ראשונה שהתנשקתי עם בחורה) וזה היה לי כיף סקסי ומחרמן אין מה להתווכח , כן עברו לי מחשבות בראש של מה אני עושה והיא בכלל לא הייתה צעירה כמוני אבל היא הייתה סקסית וחמודה אליי ממש.
אחרי מלא מיזמוזים החלטנו שאנחנו הולכים שלושתינו אליו אבל גם בעלה הצטרף ואמרתי להם שאני לא מוכנה שהוא ייגע בי , לא הייתי מעוניינת וכמובן כולם הסכימו והבינו שזה רק שלושתינו. הבעל הביא בחורה אחרת והם היו רק שניהם.
אז אצלו עשינו שלישייה והזוג השני היה לידנו , בהתחלה הייתי קצת בשוק אבל זרמתי ממש עם הבחורה שהצטרפה אלינו וממש נהנתי איתה.. הבעיה בכל הסיפור הוא ככה:
היזיז שרצה שרצה שנעשה את כל הדבר הזה כמובן בהסכמתי לא באמת דיברנו מה יהיה בשלישיה ופשוט נתתי לדברים לזרום ואני לא מתחרטת אבל כן עוברות לי מחשבות של אולי הוא סתם ניצל אותי כדי להביא עוד בחורה וזה לא שהוא באמת רצה שאהיה שם (הוא נראה טוב והכל לא חסר לו אבל סתם התחלתי לחשוב ככה כי ראיתי איך הוא שכב איתה והיה איתה לעומת איך שהוא איתי , נגיד הוא עינג אותה יותר ממני ונישק אותה הרבה יותר , והנחתי שזה בטח כי אותי הוא מכיר הרבה יותר זמן והיא כאילו יותר מרגשת אותו מן הסתם אבל עדיין זה הוריד לי קצת העניין הזה
היה רק רגע אחד שהם היו ביחד והלכתי ואז הוא קרא לי לחזור והוא דחף לי אצבעות אבל גם לא כמו שהוא עשה לה . בגדול הוא כן נתן לי יחס כמו שהוא נתן לה אבל זה הרגיש ונראה שלה יותר. אז אפשר להגיד שהיא יותר באה מוכנה לזה היא מישהי שכן הייתה בסיטואציות כאלה כבר ומצליחה גם לגמור יותר פעמים ולהחזיק יותר זמן , ואז זה הוריד אותי לראות שאני לא מצליחה , אמנם הייתי בקטע להמשיך אבל שוב לא ברמה שלה והרגשתי שאני כבר מתעייפת ולא מצליחה לגמור ולא ידעתי כמה מה לעשות עם עצמי , גם כנראה לא הרגשתי הכי בנוח בעולם וגם זה באמת המשיך כל הלילה והיה ארוך. אז בגדול לא יצאתי הכי מסופקת , היא אמנם ממש ניסתה לגרום לי לגמור והוא פחות וזה מה שקצת ביאס . וזהו אחרי שכבר קצת כאב לי , וגמרתי לבד החלטתי שאני הולכת הם המשיכו לשכב והלכתי למיטה שלו לישון (לא יכולתי לחזור הביתה הייתי שיכורה ועם רכב)
המשכתי לשמוע אותם קצת אבל באמת שכבר רציתי לישון והייתי איתם יחסית הרבה זמן היה כבר 6 בבוקר. הוא בא אליי למיטה אחרי כמה זמן ובדק מה איתי הוא שאל אם נרדמתי ואמרתי לו שכן אני עייפה ואז הוא אמר להם שאני ישנה כי הם שאלו איפה אני וזה. ואז שמעתי אותם מדברים קצת אחרי זה , וכולם חשבו שאני כבר ישנה, והוא אמר לבחורה השניה שאני לא רגילה לזה , היא אמרה ממה שהצלחתי לשמוע שאני בחורה עדינה והם התלחששו כזה כדי שאני לא אשמע.. וזהו שמעתי אותם שהם הלכו והיא מסרה לי נשיקות ואז הוא נרדם לבד על הספה (איפה שכולם היו) כולם הלכו ואני ישנתי במיטה שלו . כן שמעתי אותו אחר כך גומר לבד שזה היה שיא המוזר וגם בבוקר שהוא קם שמעתי אותו מאונן ואז הוא בא אליי למיטה ושאלתי אותו למה הוא לא ישן איתי והוא אמר שהוא פשוט נרדם ושאלתי אם הם אמרו משהו שהלכתי כי שמעתי אותם מדברים אז הוא אמר שלא וזהו צחקנו שזה היה הזיה והוא שלח לי הודעה אחרכך לשאול אם נחתי ושזה היה משוגע .
אני באמת לא בקטע שלו לא מאוהבת בו או משהו שלא יהיה פה חשש אבל כן הבחורה עצמה ואיך שהם שכבו הוריד לי קצת מהבטחון שלי בסקס בכללי ובמיוחד איתו שגם קשה לי להמשיך בסקס הרבה זמן פיזית וגם לגמור בכלל , ואני כן ירצה לשכב איתו שוב , אני באמת לא מעונינת בו בקטע זוגי כבר הבנתי המון זמן שזה רק מיני וגם נחמד לי לקבל ממנו תשומת לב ובכל זאת הוא הגשים לי פנזטיה אבל לא יודעת איך לקחת את כל העניין הזה שנתן לי להרגיש שאני פחות מרגשת או סקסית (שוב בפרשנות שלי ) מהצד שלו , כי הבחורה כן נתנה לי להרגיש ממש טוב עם עצמי הרבה יותר ממנו (בקטע המיני היא ממש החמיאה לי וכאלה) זהו אשמח לקבל עצות , קריאות עידוד ובכלל איך אני צריכה להתמודד עם זה. שוב אני יגיד אין לי חרטה אני גם לא מתביישת שעשיתי את זה .אני רק צריכה להבין אם זה אומר משהו עליי או עליו או אם בכלל לשכב איתו שוב ולא באלי להרגיש ככה שוב בשלישיה אם וזה יקרה שוב

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (14) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->