0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בנות זה עד כדי כך נורא סטוץ או יזיזות עם מישהו חסר ניסיון?

שלומי בן 23 | כתב את השאלה ב-13/02/20 בשעה 18:06

אני שלומי בן 23 ובחיים לא הייתה לי חברה ולא התנשקתי בגלל בעיית ביטחון עצמי. אני עובד על הבעיה הזאת כבר הרבה זמן אבל הגעתי לאחרונה למסקנה שאני לא מסוגל להתחייב לקשר מבלי שיהיו לי חיי מין לפני זה. אם אני אכנס לקשר במצב הזה תהיה לי קנאה קיצונית בבת הזוג שבזמן שלי לא היה כלום לפניה, לה הייתה היסטוריה שלמה עם אקסים, יזיזים ובטח גם סטוצים בחו"ל בכל פעם שהיא טסה וכמובן עוד מלא דברים שיכול להיות שהיא עשתה. ואי אפשר לפסול על זה כי ל-99% מהבנות בגילאים הרלוונטיים עם אופי ומראה טוב היו חוויות מיניות כאלה או אחרות. וגם בלי קשר לקנאה אני רוצה לחוות קצת חיי מין כמו שבני גילי חוו בשנים האחרונות לפני שאני מתחייב רק למישהי אחת לשנים הקרובות או לכמה זמן שנהיה ביחד. אני מעדיף בגיל כזה להגיע לקשר עם ניסיון ועם ביצועים טובים במיטה ולא כשאני נואש לסקס ועם חרמנות כמו של מתבגר בן 14.
א. זה באמת נכון שבדרך כלל אם בחור ובחורה נפגשים למטרת סטוץ ובהתחלה המשיכה הדדית אבל פתאום הוא אומר לה שהוא חסר ניסיון אז ישר ירד לה ממנו והיא תחליט לחתוך?
ב. ומה לגבי יזיזות שזה לא חד פעמי ואפשר להשתפר עם הזמן? האם מישהי תפסול אותי גם בתור יזיז אם אני חסר ניסיון?
ג. יש בתולים שמסתירים את זה בסטוץ אבל אצלי זה בעייתי כי גם לא התנשקתי וכמעט בכל המקרים הנשיקות הראשונות הן על הפנים ואין מצב שהיא לא תעלה על זה. מה יקרה אם אני בכל זאת אחליט להסתיר ממנה את זה והיא תראה את החוסר ניסיון דרך הביצועים שלי? האם היא באותה שניה תתעצבן ותגיד לי שבא לה להפסיק או שאולי בגלל שאנחנו כבר בתוך האקט היא תהיה מוכנה להמשיך?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->