שאלה 283279
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

למה מדינה שלמה צריכה להיפגע בשביל כל אלו שהמערכת החיסונית שלהם חלשה?!

א' בת 17 | כתבה את השאלה ב-17/03/20 בשעה 20:38

כפי שבוודאי קראתם, זה נושא שמאוד מפריע לי... מפריע לי שאנשים בריאים לגמרי צריכים להיות עכשיו בבידוד, מפריעה לי עצם העובדה שלאף אחד אסור אפילו כבר לצאת מהבית, שנפגעת פה הכלכלה; החינוך והעצבים של כולם. בשביל מה?! בשביל כל הקשישים והחולים עם מערכת חיסונית חלשה, שאגב יכולים לשהות בבידוד בעצמם! עם כל הכבוד פה, זאת חד משמעית לא. הבעיה. שלי!!!!!! חשוב לי לומר שאבא שלי רופא, אז אני אכתוב עכשיו שלא איכפת לי להידבק בעצמי ואני אגיד גם למה: כי הוא אומר שמי שמתמודד יפה עם שפעת, יעבור גם את הקורונה ללא בעיות, ואפילו ללא סיבוכים לדלקת ריאות!! כלומר, דיי!!!! זאת כבר פאראנויה של ממש!!!! קודם כל סגרו את נתב"ג, אחר כך את בתי הספר, אחרי זה את הקניונים והתחב"ץ, עכשיו, אי אפשר אפילו לצאת מהבית בגלל זה, ובקרוב גם נגיע למצב שלא יהיה מספיק מזון לכולם!!!! אם כלכלה שלמה פה פשוט קורסת זה איכשהו משפר את המצב שלהם?!?! זה שבתי חולים פה כבר נשפחים עוזר להם איכשהו?!?! יודעים מה, כנראה שכן!!! מה שנקרא צרת רבים חצי נחמה, אבל תרשו לי לחדש לכם, כי יש אנשים שזה עושה להם טוב כש אנשים אחרים סובלים יחד איתם!!

עדכון מא', שואלת השאלה 2020-03-19 18:21:54

עכשיו אני אכתוב פה עדכון יומי חדש:
הבנתי עוד אתמול שמתוך לחץ ציבורי, המדיניות של בריטניה הופסקה, ועם כל הכבוד לה, אם המטרה העיקרית היא לבלום את המחלה, אז ישראל עושה עבודה מעולה, אבל ההיגיון הבריא אומר שאם נשקיע יותר במי שקשה לו, גם הטיפול בו יהיה הרבה יותר יעיל... אז מכאן נובע שאי אפשר להגיד שהשיטה גרועה, כי היא אף פעם לא באמת נוסתה, וחשוב לי לומר גם שלא התכוונתי לפגוע באף אחד, אבל באו נודה באמת, אם לא הייתי מנסחת את מה שכתבתי מלמעלה כמו איך שזה נראה, אז הפוסט הזה לא היה כל כך פופולרי, כי בסופו של יום, כולנו בני אדם, והרוב אוהבים פרובוקאציות... בריאות ואושר לכולם!!!
נ.ב הרבה כותבים לי פה שהמדינה לא בנוייה לטפל בכמות כזאת גדולה של חולים, אבל זה בדיוק העניין, שהיא ממש לא!!! אז בגלל זה, אני הייתי מאוד רוצה שבתי החולים ישקיעו יותר בחולים הקשים ולא בכל אזרח ואזרח שיש לו תסמינים של צינון קל, אתם לא מבינים שככה לא רק שזה עניין של זמן עד שמישהו פה ימות, אלא שגם המדינה תקרוס? החינוך, החקלאות והכלכלה הם ענפים רגישים ביותר, אשר יש לתחזק בכל רגע, אז בגלל זה, צריך לשמור עליהם...
שמור עדכון

יש פה לפחות מישהו שמסכים איתי במדינה הזאת?!

כן.
 
152
לא.
 
730

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (75) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->