שאלה 283866
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה מרגישים בנוח לדרוך ולא להעריך אנשים טובים?

לב בת 18 | כתבה את השאלה ב-24/03/20 בשעה 19:24

היי, אני חיילת ונמצאת בסדיר כבר כשמונה חודשים. ככל שהזמן עובר אני מרגישה שפחות מעריכים אותי ואת העבודה שלי, אני עושה מעל ומעבר בשביל התפקיד (יושבת במשרד עד עשר בלילה לעיתים) ומעולם לא שמעתי מהמפקדת האישית שלי מילה טובה, מרגיש שהיא רק מעירה ולא מחמיאה לעולם, וההערות שלה הן יחסית על דברים שניתן לסלוח עליהם, ותמיד אני מנסה להשתפר ולהתאים את עצמי למה שהיא מבקשת, אני באמת חיילת טובה מאוד ועובדת חרוצה ומרגיש לי שפשוט לא אכפת לה ממני. יצא איזשהו מצב שירד גשם מטורף בחוץ והייתי צריכה ללכת למגורים בלילה (מרחק של 15 דקות הליכה), אמרתי לה לילה טוב ויצאתי מהמשרד, כשהגעתי למגורים רציתי לקבל ממנה איזשהי הודעה בסגנון של "הגעת? הכל בסדר?" כי היא ידעה שהלכתי לבד והגשם היה מטורף אבל היא לא שלחה לי כלום, וגם בבוקר לא שאלה איך הסתדרתי בגשם. אני לא אומרת שזה חובה שהיא תשלח הודעה, אבל אני הייתי שמחה לדעת שהיא בודקת מה נשמע ושהסתדרתי.
בנוסף אני מרגישה שהחיילים שאיתי דופקים אחד את השני, לדוגמא אני ועוד חיילת היינו צריכות לסגור שבת ביחד ויום לפני היא הוציאה גימלים (לא בגלל שהיא הייתה חולה) ובגלל זה מישהי שלא הייתה צריכה להיות בשבת סגרה במקומה, אני מניחה שסיפורים כאלו נפוצים בצבא לכן לא ארחיב.

קצת מפחיד אותי שזה יהיה ככה באזרחות כי אז יאכלו אותי בלי מלח, אני לא כזאת שמתחרה על תשומת לב או עושה הכל בשביל שלי יהיה טוב- אני בן אדם שעושה מה שאומרים לו ומאמינה שאנשים יראו ויעריכו אותי כמו שאני...מפחיד לחשוב שאצטרך כל הזמן להילחם על עצמי.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->