0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בת 26 אוטוטו. מבולבלת מהחיים. מרגישה שהחיים שלי כישלון. איך להתמודד?

עמית בת 25 | כתבה את השאלה ב-03/05/20 בשעה 21:43

שלום לכולם.
אני בייאוש. השעון מתקתק אני בת 26.
ולצערי, בלי כלום ביד. כלום.
אין לי כיוון של מה לעשות. בקושי כסף בבנק יש לי.
לא היה לי חבר. אפשר להגיד שמאז שעזבתי את התיכון החיים שלי היו כישלון אחד גדול פשוט בור עמוק. אין לי חברים. אני פשוט בן אדם שקם בבוקר בלי מעש .
כל האנשים שהכרתי בעברי כולם כולל כולם מתקדמים, מצליחים, אחרי תואר או עובדים. נשואים וכו...וזה לא שניסיתי, פעמיייים ניסיתי לעשות תואר ראשון ןעזבתי מסיבות חברתיות.. תמיד עזבתי בסוף הסימסטר הראשון. תמיד היתה לי חברה טובה שבאיזה שהוא שלב מיצתה אותי והשאירה אותי לבד בתואר. הייתי מקנאה בכולם שהם בחברויות ואני לבד מהצד מסתכלת. ככה פעמיים. 2 תארים ניסיתי לעשות ובסוף פרשתי. והכל באותה אוניברסיטה כן? בנוסף ניסיתי לעבוד רציף כמה וכמה פעמים לא הצלחתי . השיא שהחזקתי בעבודה הוא 3 חודשים. ככה, חיה ממעבר למעבר של עבודות מזדמנות בקניון. אין לי רשתות חברתיות לא פייסבוק ולא אינסטגרם. כלפי חוץ ניראת נורמטיבית לגמרי , וחושבת שאנשים שופטים אותי בגלל שאין לי רשתות. ברגע ששואלים אותי ואני עונה שאין לי , ישר שואלים: "איך ילדה בגילך אין אינסטגרם זה ה-דבר היום?!" וישר מעקמים פנים. והאמת הסיבה היא שאני לא רוצה לעשות כי אין לי יותר מידי אנשים סביבי ולא באלי שהאינסטגרם/פייסבוק יחשפו זאת.
ונחזור לעניין, אני במצב נורא. בת 26 עוד שנייה. בלי שקל. חיה עם ההורים. בלי חברים . בחיים לא הייתה לי זוגיות. כל המשפחה המורחבת שלי יודעים שמשהו לא בסדר איתי. כל הדודים מתרחקים ממני. כי היו גם משברים שהגיעו עד אליהם. המצב באמת ג'יפה. לא יודעת מה באלי לעשות. שום קורס מקצועי לא באמת מעניין אותי. ולא רוצה סתם להיות מוכרת במקדונלדס. פשוט אבודה בתוך מערבולת. אם למישהו יש מה להגיד לי בבקשה זה יעזור. ההורים שלי כבר עוד שניה זורקים אותי מהבית. אני בדרך להיות הומלס עוד שניה.תודה !!!:(
כל דבר יעזור. תודה מראש לכולם .

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (29) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->