שאלה 290572
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הדייט שבילבל אותי, מה ללמוד מההתנהלות שלה, לגביי? הייתי צריך לתת עוד הזדמנות?

danos בן 33 | כתב את השאלה ב-21/05/20 בשעה 16:31

השאלה מופנית לכולם, אבל גם לפריים אלפא שאני עוקב אחריו.
קצת חפירה...
אני חצי שנה אחרי סיום קשר של שנה, קשר שהיה מאוד רעיל עבורי. מאז הספקתי להתגבר על האקסית, עדיין לא לגמרי, אבל הייתי בכמה קשרים אחרים. זה רקע להמשך.
דיברתי לפני שבוע עם מישהי באחת האפליקציות, עברנו לטלפון. לא היו שיחות/הודעות עומק וגם היה קשה לתקשר איתה בטלפון. אבל היא הייתה יוזמת הודעות כל הזמן. מבחינת מראה היא הייתה בסטנדרטים שלי וגם עבודה ותחומי עניין יחסית דומים. הבנתי שפגישה תהיה הרבה יותר טובה כדי לדעת.
נפגשנו אחרי כמה ימים באיזור שלה, לפי בקשתה. יזמתי למקום מעניין יותר והציעה לפעם אחרת.
ישר שראתה אותי עקצה אותי עם חיוך, " איזה חננה אתה נראה עם המסיכה" (תכננתי ללבוש אותה עד שאראה את הבחורה,אני מאוד נזהר בגלל אמא שלי ).
הזמנו טייק אוואי ואמרתי לה בחיוך שרציתי להזמין מקום ושכחתי שאי אפשר לשבת, אמרה לי " מי אמר שפעם הבאה שאשב פה זה יהיה איתך" בעקיצה, על זה כבר עניתי לה בעקיצה קטנה.
הבנתי שהייתי צריך לענות לה ישר על הפעם הראשונה, ואולי זה איזשהו מבחן, פשוט היא הייתה שונה בפגישה מאיך שהייתה מקודם (גם במראה, למרות שפה זה לטובה) וזה הפתיע אותי. מעט מאוד שזה קורה לי.
התחלתי להיות קליל ועם עקיצות קטנות כלפיה, בזמן שהלכנו לקנות אלכוהול, עד שאמרה לי מספיק זה אולי עובד על נשים אחרות אבל לא עליי. ישבנו על ספסל ודיברנו, כבר הרגשתי שאני לא בשיאי (גם התעצבנתי ממש וגם הרגשתי חוסר ביטחון).
דווקא השיחה הייתה מעולה, וגם הרגשתי ממנה ביטחון וגם המראה והלבוש עבדו טוב. ואז סיפרתי לה על הנסיעה לסיני והיא אומרת לי, בטח נסעת בשביל סמים, אני כזה wtf, וממשיכה ואומרת לי עשית צבא? ונסעת בכל זאת, ניסיתי להסביר בצורה הגיונית.
ואז מפה לשם עלתה האקסית, אני שלא רציתי בהתחלה לדבר על זה, החלטתי להעלות ולספר ולהתפעל מהאקסית ( אולי איזה קונטרה פנימית על העקיצות של הבחורה כלפיי).
פתאום אמרה לי שהיא צריכה לחשוב, הייתי מופתע מהדרך שהיא אמרה את זה,עם המון שפיטה כלפיי, לא מזה שהיא החליטה לעצור. היא ניסתה לסגת קצת ואמרה שאיתגרתי אותה בקטע טוב, כמו שהרבה זמן לא איתגרו ואני מוצא חן בעיניה, ניסיתי להסביר לה שאני לא שם עם האקסית,ואין לה מה לחשוש מלהיפגע.
טענה שזה כן השפיע עליי וזה עדיין טרי ולא אמור להיות כך. אמרה לי שאין לי מה לכעוס או להיות עצב ואין לי מה להתגונן.
בכל מקרה אחרי כמה דברים ביקשה ממני ללוות אותה. הקללתי את האווירה, הייתי בטוח שאני הוזה בפגישה הזאת ואמרתי לה שבטח יש פה טוויסט והיא מזמינה אותי אליה לקפה.כמובן שלא ונפרדנו לשלום.
התעצבנתי עליה על כל הדרך, איך שהיא עשתה את הדברים. היא ראתה את זה כמובן.
ושלחתי 5 דקות אחרי שזה פחות מתאים לי.
אחרי שעתיים, 1 בלילה היא כותבת לי חבל מאוד. למחרת מתקשרת אני בממתינה, אח"כ הודעה ארוכה שבה היא מסבירה את עצמה ומתנצלת. שוב הודעות והפעם שלא יצא לי להכיר אותה ושהיא כן רצתה לתת צ'אנס ולהמשיך, כי היא בטוח יותר מעניינת מהאקסית.
אמרתי שאנסה ליצור קשר, שוב פעם התקשרה לא עניתי.
אח"כ כתבתי שלא נפגעתי ולבסוף חתכתי את זה.

פעם ראשונה שאני נתקל בקטע כזה. ואני משופשף בדייטים.

מה ללמוד מההתנהלות שלה, לגביי? הייתי צריך לתת עוד הזדמנות?
היא הייתה בלא מעט קשרים ומשדרת ביטחון חיצוני גבוה, איך גברים שהיא יצאה איתם קיבלו את ההתנהגות שלה? האם זה משהו שעשיתי או במראה שלי(נראה יפיוף ממד, אבל ילד טוב ורזה, לא מאמין שנכנסתי לפינות האלה) שגרם לה להגיב בעוקצניות?
מה ללמוד להבא?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (16) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->