שאלה 297911
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לא רואה את עצמי מביאה ילדים, למה אף אחד לא מבין אותי?

No kid from me בת 15 | כתבה את השאלה ב-27/07/20 בשעה 13:37

היי, יש לי משהו שכבר מפריע לי די הרבה זמן וזה גורם לי לחשוב אם אני בנאדם רע..
אני כבר יכולה לנחש שמהרגע שראיתם את הגיל שלי אז ישר תחשבו ש"יש לי עוד זמן". זה אומנם נכון אבל.. הדעה שלי לא השתנתה כבר להמון שנים. וזו הרגשה שאני סוחבת איתי על הגב למשך כל חיי בערך.

אני אף פעם לא התחברתי לילדים. כן, אמרתי את זה. תמיד כשמגיע ילד קטן לסביבת מבוגרים אני שמה לב שכולם נמרחים על הקטנצ'יק עם חיוך על הפנים, מחבקים אותו ונותנים לו את כל האהבה כלפיו..
אבל אצלי, אני לא מרגישה כלום. נאדה. אף פעם לא קרה לי שאני ראיתי תינוק והרגשתי שמחה בפנים, כי אני פשוט נשארת אדישה במצבים האלה.

יש לי גם "טראומה" מכיתה ו' שהיינו צריכים להיות חונכים של ילדי כיתות א' (למזלי זה היה רק פעמיים בשנה) אבל עדיין, בזמן שראיתי שכל הכיתה שלי התנהגה טבעי עם הילדים ובילו את הזמן יחדיו, אני נכנסתי לפאניקה והרגשתי ממש רע לילד שנפל איתי כי לא ידעתי מה לעשות איתו. כשהגענו לכיתה כולם לקחו כיסאות וישר התיישבו ליד הילדים ורק אני עמדתי בצד מובכת ברמות, בזמן שהמורה העירה לי לקחת כיסא ולא הבינה לגבי למה התנהגתי ככה.
אני גם עברתי הצקות/בריונות על ידי ילדים בתקופת היסודי אז יכול להיות שזה גם קשור.. לא בטוחה.

מה גם שחשיבה על הריון פשוט מלחיצה אותי, אני לא מסוגלת לראות את עצמי סובלת ל9 חודשים שלמים. אני בנאדם שלא יכול להחזיק מעמד מחתך נייר, אז עוד צירים והקאות?!
וגם שאני חיה בתחושה שאולי עדיף לא להביא ילדים לעולם שמלא סבל גם ככה. לא אומרת שהעולם עצמו הוא 100% רוע טהור אבל הם בהחלט אכזריים במובנים עיקריים.
אני מפחדת שהחינוך שאוכל להביא להם יהיה גרוע שיוכל להרוס אותם נפשית. אני לא רוצה שיהיה לי ילד אנס, רוצח, שודד או שיוולד פסיכופט.. או אפילו שיהיה דכאוני ולא יהנה מהחיים, שזה יתחיל להוביל למצבים לא נעימים... אני מודעת שזו מחשבה לא ריאליסטית אבל זה עדיין קורה, ויהיה לי קשה לחיות עם זה..

זה מבאס, כי אני מרגישה שהסביבה לא מבינה אותי ושאין לי לאן לפנות בנוגע לזה. קרה ששאלתי על זה פעם באינטרנט וכולם רק קראו לי "חולת נפש" "מטומטמת" "אגואיסטית".. ואמרו לי "איך את לא רוצה ילדים יא חוצפנית?!" או אמרו שאני אשנה את דעתי.
וזה ישמע אידיוטי אבל בגלל זה, דווקא בגלל זה, התחלתי לחשוב שאני בנאדם נחות.
בזמן שראיתי את כולם מסביבי אומרים שהם רק משתוקקים להקים משפחה ולהביא ילדים, וזה גורם לי להרגיש אאוטסיידרית בעניין. כולם מתנהגים לילדים בצורה טובה, לי אין מושג איך לתקשר או מה לעשות איתם. כולם אוהבים ילדים ומוצאים אותם חמודים, אני נשארת אדישה ומוצאת אותם טיפה מוזרים.. כולם רק חולמים על הקמת משפחה, אני רק רוצה לחיות חיים רגועים.
אני מפחדת שבגלל הדעה שלי אנשים ישפטו אותי, שלא אוכל למצוא זוגיות בגלל זה, שיחשבו עליי דברים מסוימים בגלל זה, הכל!
אני פחדתי לפתוח את זה, באמת שכן.. מאז הפעם ההיא ששאלתי באינטרנט החלטתי לשמור לעצמי, אבל זה לא החזיק מעמד. אחרי זה סיפרתי להורים שלי או לאנשים קרובים והם אמרו שזה יעבור, או שבאמצע השיחה הייתה דממה מוחלטת לכמה דקות ואז אמרו "אוקיי" בטון לעגני.
אני מרגישה אבודה. תגידו את האמת, זה בסדר לא לרצות ילדים בעתיד? אני אשמח לשמוע את דעתכם. תודה מראש.

זה בסדר לא לרצות ילדים?

כן, יש עוד אנשים כמוך.
 
433
לא, איך אפשר לא לרצות ילדים?
 
31
אחר (תגובות)
 
24

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (57) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->