שאלה 298406
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הייתם יוצאים עם מישהי שההורים שלה מנקים וגרה בבית קטן?

ענייה בת 22 | כתבה את השאלה ב-31/07/20 בשעה 22:07

אני בתור ילדה תמיד התביישתי שההורים שלי מנקים כי החברות שלי תמיד ההורים שלהם היו אנשים משכילים, כאלה שיש להם מקצוע וגרים בבית עם מעלים ומרפסת ואוטו וחגגו להן בת מצווה ולקחו אותן לקניות וכו', ולי לא היה שום דבר כזה, בתור ילדה הייתי לובשת בגדים אותם בגדים וגם זה היה מתרומות של אנשים
לנו לצערי אין רכב, עלינו לארץ ואנחנו מתמודדים עם יוקר המחיה.
אני רק ממציאה כל פעם משהו אחר שההורים שלי עושים, לאלו שעבדו איתי אמרתי שאמא שלי קוסמטיקאית ואבא שלי מהנדס, כי אני מתביישת שידעו, מגיל קטן אני משקרת גם לגבי איפה שאני גרה כי באמת הדירה שלנו קטנה צפופה ויש לי מיטת יחיד כי אין לי מקום בחדר הוא קטן מאוד, כשהייתי מביאה חברות הביתה היו מסתכלים עלי בשוק לראות איך אני חיה ולמה אין לי מזגן בחדר וכו' וזה גרם לי לא להביא יותר אנשים הביתה ולא להגיד איפה אני גרה.

אני יודעת שאין לי במה להתבייש, ההורים שלי עובדים להביא אוכל על השולחן ולגדל ילדים במדינה שאם לא נולדת להורים שיש להם דינך להיות עני לכל חייך.

אני עובדת בחנות ואני עוזרת בבית לפרנס את המשפחה, ההורים שלי מאוד חשובים לי ואני שמחה שיש לי אותם גם אם הרבה פעמים כעסתי שהם עניים אני מעריכה כל מה שעשו בשבילנו לי יש כבוד להורים, בניגוד להרבה בנות שבתור נערות היו מורדות בהורים שלהן למרות שהן באו מבית מבוסס שנתנו להן הכל.

אני מאוד לא יודעת איך אני אסתדר בעתיד, אני מאוד מתביישת להכיר מישהו כי תמיד שואלים אותי גם בדייט איפה אני גרה ומה ההורים שלי עושים, זה מביך אותי לענות את האמת אז אני משקרת כל פעם ממציאה מקצוע, גם כשהגבר אוסף אותי אני נותנת רחוב ליד כדי שלא יראה את הבניין שאני גרה כי הוא מאוד עלוב והרוס כזה.
אני גם חושבת על זה באמת איך גבר היה בא אליי הביתה, יש לי מיטת נער דירה צפופה ואין לי פרטיות, אני כן רוצה להביא אליי גבר הביתה שישן איתי או לארוחת ערב עם המשפחה בעתיד אבל אני מתביישת מאוד בגלל הבית והחדר הקטן
אני רוצה להפסיק להתבייש, אני גאה בהורים שלי אני פשוט מרגישה שיש עלי לחץ חברתי ואני מרגישה פחות טובה ואיכותית בגלל שההורים שלי מנקים ומרוויחים שכר מינימום גם לא רוצה שירחמו עליי

אני גם חושבת מנקודת מבט של גבר- למה שהוא יצטרך את המיטה החולה הזאת ? יש המון בנות בחוץ שההורים שלהם במעמד ביניים ומעלה ומרוויחים סבבה ואין בעיות במשפחה, הורים עם כסף וכו', אז למה שמישהו ירצה קשר רציני עם אחת כמוני?
אני רוצה שגברים יענו, מה הייתם חושבים על מישהי כמוני האם הייתם פוסלים אותי לקשר רציני בגלל מצבי הכלכלי? האם זה שיש לי מיטת נוער וחדר קטן היה גורם לכם להסתכל עליי אחרת?

עדכון מענייה, שואלת השאלה 2020-08-01 01:26:50

תודה על התגובות
לא רשמתי אבל עבדתי בחנות בגדים כדי לחסוך כסף וחסכתי ואני מתחילה ללמוד השנה מדעי המחשב בטכניון, ככה שכן אני מקווה להצליח בעתיד ואני ממש לא רוצה להתקע בחיים
אני מדברת על ה5 שנים הקרובות עד שאתבסס עד שאצליח לסיים לימודים ולמצוא עבודה
הייתי רוצה זוגיות ואהבה ואני שואלת אם בהתבסס על הנתונים הקיימים היו יוצאים איתי כי בתאכלס אני תלויה בהורים שלי ואם הם עניים גם אני נחשבת ענייה..
שמור עדכון

הייתם יוצאים עם מישהו כמוני לקשר רציני?

כן
 
855
לא
 
47

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (87) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->