0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הוטרדתי מינית על ידי אמא של בחורה שיצאתי איתה. איך להתגבר על זה?

הוטרדתי בן 28 | כתב את השאלה ב-12/09/20 בשעה 16:13

שלום למייעצי אסק פיפל.
כמו שכתבתי בכותרת אני חושב שהוטרדתי על ידי אמא של בחורה שיצאתי איתה. לא הבנתי בזמנו מה קורה אבל אני חושב שעכשיו יש לי צלקת בגוף משהו שגורם לי שאני לא מסוגל לצאת עם בנות.
הבחורה שיצאתי איתה הייתה סוג של שידוך, מהיום שראיתי אותה כמובן אחרי שאמא שלה ואבא שלה ראו אותי והחליטו שאני אדם שהם מוכנים לקבל הם נתנו לי לצאת עם הבת שלהם.
אני לא יודע מה בדיוק הרגשתי אבל שמתי לב שבכל פעם שאני רואה את אמא שלה היא נועצת בי עיניים מרגיש שהיא משדרת משהו הייתי תמים מאוד ולא הבנתי מה בדיוק קורה.
כל פעם היא הייתה מחפשת סיבות לדבר איתי לכתוב לי הודעות ולשמוע את דעתי בנושאים שונים ומשונים. אני שלא היה לי ביטחון עצמי בשיחה עם נשים בכלל הרגשתי טוב עם מה שהיא מבקשת לשמוע את דעתי.
קרו כמה פעמים שהיא הייתה מתלוננת מדוע אני לא שואל אותה מה שלומה ומתעניין בה אני חשבתי שזאת הדאגה הטבעית שאני אמור לדאוג לאמא של הבחורה שאני יוצא איתה.
היו פעמים שבאתי לפגוש את הבחורה שנפגשתי איתה בבית ותמיד האמא הייתה מתיישבת מולי בספה והיא רוצה לשמוע את דעתי היא רוצה להתייעץ איתי.
כמו שכתבתי מקודם אני לא הבנתי מה עובר עליי אבל הרגשתי שזה קצת מוזר ופחדתי להגיד לבחורה שאני יוצא איתה שמשהוא מרגיש לי מוזר.
אינני יודע מדוע נתתי דרור לרעיון שאני מייעץ לה היא הייתה שואלת אותי גם בנושאים אישיים שלה ושלי היה חשוב לה לשמוע מה דעתי.
פעם אחת הייתי צריך לבוא למשרד שלה כדי לקחת איזה שהם מסמכים בשביל הרישום כי חשבנו שזה מתקדם לכיוון אירוסין.
משום מה האמא נתנה לי תחושה שהבחורה שאני יוצא איתה נמצאת איתה במשרד ולא כך היה.
כשהגעתי דיי הופתעתי שהבחורה לא נמצאת אבל מיד האמא התחילה לדבר איתי באופן ענייני על כל מיני מסמכים ולשאול אותי שאלות ולשמוע את העצות החכמות.
בשלב מסוים אני לא יודע בדיוק איך נפלתי לזה אבל היא שאלה אותי אם אי פעם הרגשתי עם מסאז' היא סיפרה שהיא בעצמה הולכת למסאז' כל שבוע אצל אישה אחת.
ואני בתמימותי אמרתי שמעולם לא הייתי במסאז' ואינני יודע מה בדיוק זה.
אני לא יודע איך היא הצליחה לגרום לי לשכב על הרצפה, כן הרצפה, והיא כמובן לא נגעה בי אבל עם חגורה עשתה לי מסאז בכל הגוף על הבגדים והיא אמרה לי שזה מאוד יעזור לי למקרה שאני אתארס להתחתן עם הבת שלה.
יותר מזה קשה לי לכתוב.
תייעצו לי אני לא יודע אם יש דרך להתגבר על זה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->