שאלה 303016
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הותקפתי על ידי משפחה שלמה ונגרם לי נזק ברכב, מה לעשות?

ילד טוב בן 23 | כתב את השאלה ב-13/09/20 בשעה 12:18

הסופ״ש הייתי אצל חבר במושב והחניתי אצלו את הרכב. יש איזה ילד במושב שמשתולל על טרקטורון שעשה לי נזק לרכב. רדפתי אחריו עם הרכב ואמרתי לו שאני רוצה לדבר עם ההורים שלו, הוא התחיל לקלל אותי אז נסעתי אחריו והוא נכנס הבייתה ואז כל המשפחה שלו יצאה, אבא שלו ואמא שלו פשוט ניסו למשוך אותי מהאוטו ואבא שלו חטף לי את האייפון, חטפתי לו אותו בחזרה והוא נפל ומהר שמתי גז כי פחדתי. תוך כדי שאני בורח אח שלו הגדול פשוט זרק לי על הרכב מגב. אחר כך חזרתי עם החבר ואמא שלו לשם וניסינו לדבר, לא היה מה לדבר כי זו משפחה ממש ברברית והם קיללו אותנו והיה סיפור... הלכנו משם כי כבר זה נהיה מפחיד באיזשהו שלב ואחר כך גם גילינו שהם שוכרים את הבית שם ומסתבר שיש עוד כמה שכנים שהסתכסכו איתם וכשדיברנו עם בעל הבית שלהם הוא אמר שאין לו מה לעשות ושאנחנו יכולים לפנות למשטרה.
מבחינת נזקים, נגרמו לי כמה נזקים לרכב כשהגדולים ביניהם: שהפגוש הקדמי התפרק לי קצת החוצה ואני לא מצליח להכניס אותו בחזרה וגם מהמכה יש לי שם דפיקה ושריטות בקדימה. מהעוצמה של המכה של המגב התקפלה לי האנטנה של הרכב. יש לי גם שבר במראה וגם יצא לי הפלסטיק שסוגר את הוו גרירה. בקיצור, הרכב נוסע אבל יש פגמים קוסמטיים. בגלל ששבת אז כשדיברתי עם החברת ביטוח אז הם אמרו לי שאין יותר מידי מה לעשות ולחכות ליום ראשון.
השאלה שלי היא כזו:
1. להגיש תלונה במשטרה? כי האמת שאני קצת מפחד מהם ואני די בטוח שהמשטרה לא תעשה כלום... לא הספקתי לצלם כי האבא חטף לי את האייפון אז גם הוכחות אין לי ממש.
2. אם אני אתבע את הביטוח, זה עלול להעלות לי את הפרמיה שנה הבאה כי זה ייחשב לתאונה? כי בתכלס הרכב לא באמת נסע כשהדברים האלה קרו אלא היה במצב סטטי (חוץ מהמגב שנזרק...)

האם להגיש תלונה במשטרה?

כן
 
22
לא
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->