0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה לגור לבד ומפחד מבדידות האם זה הזמן לצאת החוצה?

Thesoz בן 28 | כתב את השאלה ב-08/10/20 בשעה 18:58

היי חברים אני בן 28, ואני גר אצל ההורים עדיין אני מרגיש שזה הרגע בחיים שהגיע השלב שלי לצאת החוצה ולגור לבד ולצאת לעצמאות שלי, יש הרבה אנשים שיגידו לי לא כדי תחסוך כסף למשכנתא ולבית בעתיד אבל בזמן האחרון יצא לי לחשוב על זה, והבנתי שלא משנה כמה זמן אני אשאר אצל ההורים המרדף אחרי הכסף לא יגמר אף פעם.
גם שאתה מגיע למשכנתא ולהון של 400-500אלף אתה צריך לשלם 20שנה..
קצת נתונים יבשים בן 28 מתעסק ועובד במערכות מידע ועובד מסודר, מרוויח כרגע 8700נטו+רכב חברה שכולל דלקן והוצאות של הרכב ככה שאין לי הוצאות של רכב (הברוטו 12.5), וחסכתי בסביבות ה 110אלף שקל שזה כמובן כסף לעתיד לדירה וכו שלא נוגע בו...
העניין שמצד אחד אני מאוד רוצה לגור לבד, חשבתי ללכת אל אזור המרכז ראשון או משהו כזה הקטע שאני גם דיי בררן ולא מוכן לחיות ביחידת דיור(כי הרוב זה מרתפים) ורוצה דירה רגילה שיש לי פרטיות מלאה, ואז המחירים בהתאם זה יכול להגיע ל 4אלף בחודש במקרה הטוב שהדירה זולה וזה כמעט חצי משכורת.
השאלה שלי מה הייתם עושים במצב הזה?, נשארים אצל ההורים ואומרים לחסוך עוד כסף וכו לעתיד... או יוצאים לעצמאות שלכם ?,זה יכול באמת לשפר את הסטטוס שלי גם בעניי גם יותר נוח ככה להכיר בחורות לעתיד וגם אני רוצה להתחשל בחיים ולעשות משהו שלא עשיתי ולהתבגר ולהבין שאני כבר לא ילד וזהו קצת להנות מהחיים, נמאס לי מהגישה הזאת שצריך להישאר אצל ההורים כל הזמן רק כדי לחסוך כסף לבית מה זה אומר שאת כל שנות ה 20 שלי השנים הכי יפות אני יהיה אצל ההורים בגלל שיקולים של משכנתא?, הריי גם שאני יגיע למשכנתא זה לא יגמר ואצטרך לשלם 30שנה אני כבר עובד מסודר הגעתי למה שהגעתי למה אי אפשר לחיות נורמלי?!..
הפחד שלי מלגור לבד זה הבדידות, היה שלב בחיים שכמעט עברתי לגור לבד לפני חצי שנה ובסוף ביטלתי כי נכנסתי קצת ללחצים וכמה ימים לפני המעבר שהייתי אמור לחתום על חוזה הרגשתי קצת בחרדות פעימות לב מהירות כאלו וכל זה זה נורמלי? אולי זה היה התרגשות?,ואז אמרתי אני יחכה עוד קצת...
אבל אני מבין עכשיו אחרי שעבר חצי שנה שמספיק חאלס אני רוצה לצאת לעצמאות..
לפי הנתונים שאמרתי לכם של השכר האם לדעתכם אפשר גם לגור לבד ולהשכיר דירה נורמלית באזור ראשון?, וגם להצליח עדיין לחסוך בין 1500-2000שקל בחודש?.
בגדול הפחד הגדול שלי מהמעבר לדירה זה הבדידות, ולא יודע כאילו מה אני יעשה לבד כל היום ומחשבות כאלו..
אבל מצד שני זה יבגר אותי יחשל אותי וייתן לי מלא דברים שלדעתי יותר חשובים מלחסוך עוד 5-6אלף שקל בחודש, ועדיף לחסוך אפילו 1000-1400 וקצת לחיות ולהנות כי חיים פעם אחת וכמה אפשר לחשוב רק על המרדף אחרי העתיד מרוץ העכברים הזה..
אז לחברה שבאמת גרים פה לבד, מה הייתם עושים במצב הזה שלי? ,נשארים אצל ההורים חוסכים עוד כסף וחושבים על "קניית בית בעתיד" או יוצאים לעצמאות ואומרים כוסעמו צריך גם לחיות אני צעיר רוצה להנות מהחיים גם, לא הכל זה המרדף המרוץ העכברים הזה אחרי המשכנתא שגם שמגיעים אליה יש מרדף של עוד 30שנה כדי לסיים את המשכנתא....
ובאמת אני אשמח לשמוע מה דעתכם, ואיך אפשר להתמודד עם הפחד מהבדידות וכל זה, והאם לדעתכם לפי הנתונים שרשמתי קודם אני יכול עדיין גם לגור לבד ברמת חיים נורמלית,שזה אומר דירה רגילה ולא יחידת דיור ועדיין חלסוך 1500-2000שקל בחודש אשמח להצעות באמת מהחברה שגרים פה לבד בעיקר(ולא עם שותפים) שיודעים מה זה..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->