0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בתול בגיל 25. מתוסכל, מותש, ממורמר ולא רואה את עצמי משתלב בחברה. איך להתמודד?

F.E בן 25 | כתב את השאלה ב-17/10/20 בשעה 13:49

לא תמיד הרגשתי ככה. הייתה לי חברה במשך שנה וחצי כשהייתי בכיתה יב'. אף פעם לא שכבנו למרות שיזמתי המון, ומבחינתי זה היה בסדר גמור לחכות אם היא לא הייתה מוכנה. אחרי שנפרדנו היא התחילה לצאת עם מישהו ושכבה איתו אחרי חודש.
בצבא הייתי ג'ובניק ביחידה מיוחדת איפה שכל הלוחמים נראו כמו אלים יווניים, והאמת שהם גם היו אחלה חבר'ה בלי קשר אז לא יכולתי להאשים את הבנות כשמבחינתן הייתי יותר כמו צמח א-מיני מאשר גבר. כלומר את הגילאים 18-21 ביליתי בלראות בנות בוחרות אחרים על פניי באופן קבוע.
אחרי הצבא יצאתי להרבה דייטים אבל זה אף פעם לא התפתח מעבר לדייט 3-4, למרות שהיו דייטים ממש מוצלחים. תמיד היו להן רגשות כלפי האקס או שהן אחרי פרידה טרייה וזה לא מתאים כרגע או שיש לחץ בלימודים והיא לא יכולה להתפנות לקשר כרגע או שהן פשוט שיחקו משחקים שאפילו בשבילי היו הזויים.
במקביל לכל זה הייתי תמיד שומע על הצלחות של חברים עם בנות. בין אם זה חבר שיש לו שתי יזיזות בו זמנית והוא שולח צילומי מסך של שיחות בו אחת מהן שואלת אותו אם הוא פנוי בערב ואיפה הוא רוצה לגמור היום ובין אם זה חבר שלא יודע אם לחזור לאקסית שהוא מאוהב בה כי הוא רוצה להתנסות יותר ולשכב עם לפחות 20 בנות, כי אחרי שהוא חוזר לאקסית זה כנראה לנצח(הוא היה ב18). יש עוד סיפורים הזויים כמובן שאני לא חושב שכדאי לפרט עליהם כאן.
המרמור הצטבר לאט לאט ונהייתי יותר ויותר מתוסכל עד שלפני כמה חודשים היה את הסיפור עם קבוצת הטלגרם ששיתפו בה תמונות/סרטונים עם פרטי קשר של אינספור בנות. חבר דיפדף במהירות כדי להראות לי את הכמות ההזויה של הפוסטים שיש שם ובאותו רגע המרמור עלה על גדותיו והגעתי למן הארה. אם אנשים שקיבלו תמונות אינטימיות או שהסכימו להם לצלם אקטים מיניים והם היו מסוגלים להפר את האמון של אותן בחורות בצורה כל כך בוטה, אם האנשים האלה קיבלו הזדמנות ואני לא - כנראה שפשוט חסר בי משהו. פשוט אין בי את האקסטרה תבלין הזה שהופך אותי לאופצייה מבחינת בנות. אני אף פעם לא מדבר על הניסיון המיני שלי עם חברים(כי אין לי) אז הם חושבים שאני זיין על מסתורי למרות שאני מכחיש כל פעם. כלומר על הדף יש לי את הנתונים להצליח אבל בפועל - אני אפילו לא אופצייה.

מאז די הסתגרתי בתוך עצמי ובתוך החדר והאמת שיותר טוב לי ככה. לראות בחורות או זוגות בחוץ מרגיש כמו אגרוף בחזה וזה יכול להרוס לי את המצב רוח לשבוע. פיניתי מקום בחדר והזמנתי מספיק ציוד כושר שיצדיק את ביטול המנוי לחדר כושר ומצאתי לי עבודה שאני אוכל לעבוד בה רק במשמרות לילה בלי אינטרקציה עם אנשים. התחביבים שלי לא דורשים ממני לצאת מהבית ואם אני צריך משהו אני יכול פשוט להזמין מהאינטרנט. אני נפגש המון רק עם קבוצה קבועה של חברים שאף פעם לא מדברים על סקס או בנות ככה שאני מרגיש בנוח ואם לפעמים באה ידידה או שניים זה בסדר, למרות שהייתי מעדיף שהן לא יהיו שם.

החלטתי לא מזמן להרשם ללימודים כדי להרגיש פחות תקוע בחיים וכל העניין של הקורונה והזום בא לי בטוב כי אני יכול פשוט ללמוד מהבית. אחרי פגישת היכרות בזום עם האנשים בתואר הבנתי שזה כנראה לא יעבוד, כי העובדה שאני רואה אותן בזום ולא בחיים האמיתיים לא מקלה עליי יותר מדי. בסופו של דבר נחזור ללימודים פרונטליים וכנראה שאני אפרוש כי אני לא באמת אצליח ללמוד ככה.

עצות? דעות? רעיונות?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->