0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

האם יש גברים מושכים מינית שיודעים להתייחס לאישה?

עצובה בת 23 | כתבה את השאלה ב-26/10/20 בשעה 17:20

היי, אני יודעת שזו שאלה מאוד מזלזלת בגברים אבל לצערי אני מוצאת את עצמי מנסה להכיר גברים כאלה שאני נמשכת אליהם וניסיתי כאלה שגם לא וכולם לוחצים על סקס.

עדיין לא קיימתי יחסי מין מלאים וגם כל המסביב שעשיתי כמה פעמים מרגיש לי לא בנוח לעשות כשאין לי עדיין אהבה, כבוד ונאמנות הדדיים עם האדם שאני איתו. נכנעתי ללחץ בעבר שהפיעלו עלי בחורים כמה פעמים ולמעשה כל פעם שגבר נגע בי בצורה אינטמית, הרגשתי לא בנוח ולא הייתי שלמה עם זה, יש לי זכרונות רעים ואני מרגישה שזה השפיע עלי בערך כמו טראומה אבל אני לא בטוחה לגבי הגדרה, אני לא פסיכאטרית. אף פעם לא אהבתי עד הסוף את מה שעשיתי איתם ומה שהם עשו לי ואף פעם לא רציתי לגמרי בעצמי את המגע הזה. אני דווקא בחורה די מינית, יש לי צרכים מיניים, אין לי פשוט עם מי להביע את המיניות הזו כשכל גבר שאני נמשכת אליו די לוחץ בקטע הזה ולא נותן לי בקצב שלי לרצות את זה. זה קרה לי גם עוד מגיל 16 לאורך השנים, אז זה לא עניין של הגיל. נתנתי גם ללחץ להשפיע עלי עם בחורים שלא נמשכתי אליהם, ניסיתי לצאת גם איתם ולתת להם סיכוי, כי התחלתי לפקפק בטעם האישי שלי בבחורים וכל הפעמים האלה ששמעתי על אנשים שמייעצים לבנות עם בעיה כמו שלי שאולי צריך לתת סיכוי לבחור שנראה פחות ככה וככה ושאני לא מרגישה בהכרח משיכה מינית כלפיו ושדווקא משם תצמח האהבה אבל זה עשה לי גם מאוד רע, וגם היה הרסני עבורי.היו מהם בחורים שהחשבתי כהגונים שלא נמשכתי אליהם ונראה שהם באמת הגונים וגם הם ניסו להיכנס לי לתחתונים מהר או להתנשק איתי ישר רק כשרק הכרנו ואני לא יודעת מה לעשות. נדמה שהבחורים היחידים שיתנו לי בקצב שלי הם בחורים שלא משיגים בחורות בכלל, בחורים שנחשבים מוזרים ומכוערים וקריפיים ואני לא רוצה בחורים כאלה. אין לי חברות או ידידים בכלל שיכירו לי מישהו, יצא לי להתחיל עם כמה בחורים שרציתי אבל זה לא הסתדר לטובה מסיבות שונות מאחד לאחד וזה נגמר מהר מאוד... אני באמת רוצה מערכת יחסים מחייבת אבל אני לא אדם שזה נראה לו הגיוני להתנשק אחרי כמה דייטים, או אפילו לקיים יחסי מין, אך נדמה שרק ככה או לפחות ב98 מהמקרים, דברים מתנהלים בהיכרויות.

אני באמת רוצה להכיר את האדם שמולי וכשהוא לא מנסה ליזום מגע מלחיץ, אני יכולה להשתחרר ולרצות בעצמי בקצב שלי לעשות דברים. ניסיתי גם אפליקציות וזה אוסף של בחורים שפשוט לוחצים עליך אחרי שניה וחצי של שיחה לקבל מספר או אינסטגרם או אחרי כמה שיחות ואם את לא מסכימה אז הם או שלא רוצים להמשיך לדבר איתך או שהם אומרים סבבה רק כדי ללחוץ עליך לתת מספר בהמשך השיחה ושאר השיחות שלנו.
למה אני לא יכולה למצוא גבר מושך אסרטיבי, דומיננטי שהוא לא דוש? למה אני לא מוצאת גבר מושך שיש לו כבוד עצמי כמו לי... שלמרות שהבחורה מושכת אותו, הוא לא ימהר לנסות ליזום מגע לסקס ולנשיקות ככה סתם, גבר שיודע להבחין שהבחורה שאיתו לא מרגישה בנוח כשהם במגע מיני ולשאול אם היא בסדר ואם מה שהוא עושה בסדר בפעמים הראשונות כי לפעמים קל לי להשתתק בסיטואציה לפעמים ובמיוחד אחרי שאני אומרת לא והם עדין ממשיכים לנסות לגעת באופן אינטימי... למה אני לא יכולה למצוא גבר שמפסיק בפעם הראשונה כשאומרים לו לא ולא מנסה לשכנע אולי בכל זאת תוך כדי ודוחף ידיים בלי לשאול שוב ושוב ושוב עד שאני לא מרגישה שאני יכולה להזיז את הידיים יותר ? אין לי סיכוי למצוא גבר מושך שלא ינסה רק לפמפם אותי? לפרוטוקול יש הרבה בחורים שמחזרים אחרי וכולם רואים בי כבחורה חמודה, חייכנית, מתוקה ולא זנותית, ההפך חושבים שאני בתולה ותמימה כזו... שזה לא לגמרי רחוק מהאמת כי אני באמת לא נכנסת לסיטואציות אינטימיות בקלות בכלל, אבל כמו שאמרתי יצא לי כמה וכמה פעמים לעשות כל מיני דברים מסביב עם בחורים מתוך לחץ ובלבול ולא בלב שלם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->