0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מחשבות טורדניות שאני פדופיל מה אתם חושבים עלי?

נועם בן 31 | כתב את השאלה ב-20/11/20 בשעה 19:06

כשהייתי ילד פיתחתי אקסבציוניסם והיו לי גם פנטזיות על מאזו מבלי שידעתי מה זה. אני גדלתי בציבור החרדי במגזר הליטאי ככה שלא היו סביבי בנים. כשחולצה של מישהו היתה מורמת זה היה מעורר בי משהו ואני מדבר. אני זוכר שעישיתי חשיפה הדדית עם כמה חברים בגיל שמונה ואני יכול להגיד שזו לא היתה סקרנות אלא הרגשתי ממש חרמנות..
אני זוכר שבגיל 13.5 כנשכנסתי למה שנקרא ישיבה קטנה הייתי נמשך לכל מיני חבר'ה בגילי ומעלי והייתי מפנטז עליהם. הייתי מסתכל הרבה על הישבנים שלהם. והרגשתי שאני נמשך גם לילדים צעירים ממני. עם השנים וההתבגרות סף הגילאים עלה. העניין הוא שרק הסף העליון עלה אבל הסף התחתון נשאר באותו מקום.

עם השנים עברתי תקופות שפיתחתי רגשות תלותיים לכל מיני בנים זה יכל להיות נערים ואולי גם בוגרים יותר. הקונפליקטים והמתחים המיניים היו גדולים מאוד ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי. הייתי מת חיי עם תשוקות לא ממומשות. ניסיתי להצליח בחיים נסעתי אפילו לחו"ל ועבדתי שם אבל הבטחון והדימוי העצמי שלי היו ברצפה ולא הצלחתי לעבוד, לדבר עם לקוחות ואפילו ליצור קשרים חברתיים בריאים. פחדתי מהצל של עצמי. אחרי שנה וכמה בארה"ב לא יכולתי לעמוד בחרדות שהציפו אותי. אני הטרדתי את עצמי עם המחשבה על החוק האמריקאי ומה יעשו לי אם יקרה משהו לא חוקי עם קטינים.. ואז חזרתי לארץ וחטפתי כמה התקפי פאניקה וביקשתי להתאשפז. ההיכרות שלי עם בריאות הנפש התחילה בגיל 18 האבחנות היו בעיקר אוסידי. גם בבית חולים נתנו לי אבחנה של ocd, אבל גם פוסט טראוטמה ועוד כמה דברים אולי שאני לא זוכר. שימו לב שעד אותו זמן (הייתי כבר בן 27) לא הייתה לי שום אינטראקציה מינית. באשפוז נוצרו כמה קשרים והיו לי כמה אקטים מיניים עם בגירים.

אחר כך יצאתי משם והלכתי לעבוד באיזה מקום ויום אחד נגעתי בישבן של ילד בן אולי 12 במקום העבודה (זה היה חנות). הוא התעצבן אבל לא עשו עם זה שום דבר. באותו השלב הבנתי שאני נמצא על מדרון חלקלק וכדאי לי להתחיל לחשוב על אינטראקציה מינית עם בגירים כדי שלא אגיע למעשים שעשינו אותי בצרות והתחלתי לחפש.

‏מאז המקרה עברתי תקופות מאוד קשות של חרדות, מצפון פחד מעצמי ונזכרתי שהיו עוד כמה מקרים של פעולות קטנות כאלה אין צורך לחזור עליהם. היתה אפילו תרופה שחיפשתי את הילד כדי לשלם לו טיפולים על מה שעשיתי לו..

‏אני לא יודע אם אני פדופיל או לא אבל הנושא הזה מעסיק אותי מאוד ולא נותן לי מנוחה התחלתי לחשוב להעלות את זה באופן גלוי כדי להלחם על השפיות כי אני מרגיש שאני חי בהסתרה ואני משלם על זה מחיר כבד בנפש. גם יש לי מחשבות על מוסריות ועל הטאבו שיש על הנושא הזה. אנשים לא יודעים אבל בישראל מותר לקיים יחסי מין עם קטינים מגיל 16 ויש מדינות שמותר כבר מגיל 12. האחריות הפלילית בישראל היא מגיל 12 אבל גיל ההסכמה הוא 16 אפשר לראות בזה פרדוקס. כמו כן לא ברור לי שילד לא יכול להסכים זה אמנם החוק אבל כשאני בא לדון מבחינה אובייקטיבית אני חושב שזה יכול להיות תלוי גיל ותלוי בילד. אני רוצה לקיים דיונים בנושא כדי לפחות לשחרר את עצמי מהעול הכבד שרובץ עלי. אני מרגיש לא ראוי לאהבה כי אם אנשים היו יודעים עלי הם לא היו מתייחסים אלי כאל אדם בכלל ככה שאני חי בשקר.. גם הצביעות של אנשים "צריך לסרס" "אני בכיף יחתוך לו את הזין" ועוד כל מיני משפטים של אנשים שמעולם לא בדקו או דאגו איך לשקם את הילדים שנפגעו, אם נפגעו, זה כבר לא מעניין אותם. מה שמעניין אותם זה להוציא את הסאדיזם שלהם על שעיר לעזאזל והנה הם מצא את האובייקט הראוי מבחינתם. אני לא מקבל את המוסר של כאלה אנשים. אפשר לומר שבזמן האחרון אני מרגיש שהמשיכה לילדים ירדה לי יחסית. אני לא אגיד שאין לי אותה בכלל אבל היא ירדה מאטד. אני גם יודע שאני נמשך לבנים ובנות בגירים. היו לי כמה פניות בסיטואציות שונות של קטינים מתחת לגיל 16 שביקשו ממני לעשות איתם אקטים מיניים ביחד אבל לא הסכמתי בשום פנים ואופן. לא בכלל שאני לא מעוניין או חושב שזה לא מוסרי אלא מסיבה אחת ויחידה: אני לא הולך לעבור על החוק כי ההשלכות לא יהיו טובות..

‏אני משתף את הדברים האלה עם חברים קרובים וגם עם מטפלים ואפילו באשפוז שיתפתי את הצוות אבל לא עשו מזה עניין כנראה לא חושבים שאני פדופיל מסוכן. אפילו מרגיעים אותי שאני יותר מדי מטריד את עצמי ואת המצפון שלי והכל בסדר איתי. אני בכל מקרה אוהב תמיד להסתכל על עצמי בהכי שלילי אז אני אומר להם שאני פדופיל ומה שעשיתי זה מעשים מגונים בילדים. יש לי גם דחף לספר את הדברים כל פעם שאני מדבר עם אנשים אבל אני לא יכול לעשות את זה ולכן אני נמצא בקונפליקט תמידי שמקשה על התפקוד שלי. עכשיו אני רוצה לשמוע מה יש לכם להגיד. תודה שהקשבתם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->