שאלה 310374
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

במקום העבודה שלי משמיעים מוזיקה חזקה, יש מה לעשות בנידון?

סובלת מרעש בת 23 | כתבה את השאלה ב-21/11/20 בשעה 21:40

בבקשה מכם, רק מי שמבין בחוק שיענה, ותשובות כמו אין לך מה לעשות חוץ מלחפש עבודה אחרת, לא יעזרו לי, אומרת מראש, אז בבקשה חסכו ממני.

עכשיו, אני עובדת בחנות בגדים שיש בה רעש מאוד חזק של מוזיקה , התרגלתי לזה איכשהו, אבל הבעיה הממשית מתעוררת כאשר מגיעה הסגירה. מפסיקים את המוזיקה של החנות, וכמה מהעובדים מחברים פלאפון למערכת של החנות ומשמיעים מוזיקה מזרחית ובווליום מאוד גבוה, אולי אף גבוה יותר משל החנות. זה גרם לי לכאבי ראש, כאבי אוזניים והכניס אותי ללחץ נפשי. זה גורם לי לבכות ואני ממש אובדת עצות. אני לא קואה את עצמי עובדת במקום אחר כי אני אוהבת את העבודה עצמה ובכל מקום שהייתי בו יש בעיות מאותו הסוג: מפגעי רעש, עישון, מיזוג אוויר מוגזם, וכדומה, אפילו במוקדים טלפונים משמיעים מוזיקה באמצע העבודה!
פניתי אל העובדת ששמה את המוזיקה והיא התעלמה ממני, פניתי לסגנית פנים מול פנים היא אמרה שהעובדים שמים מוזיקה כי זה ככה כיף יותר להם לעבוד והתנערה ממני, וכששלחתי לה הודעה כתובה, היא לא כתבה שום דבר חזרה. פניתי אל המנהלת בהודעה כתובה והיא אמרה שהיא יכולה לבקש שינמיכו לווליום סביר, אבל היא לא יכולה למנוע מהעובדים לעבוד ב"אווירה כיפית" במילותיה. אני מרגישה שדי נכפה עלי העניין. אולי אני מסוגלת להסתדר עם המוזיקה של החנות כי זה מוזיקה שאני לא סובלת וגם כי היא בווליום שונה ואבל בעיקר כי אולי אני מסוגלת לעבוד במוזיקה של החנות שש שעות אבל מעבר לכך כנראה נגרם נזק מורגש לגוף שלי שאני לא יכולה להתמודד איתו.
הייתי רוצה לדעת אם אני יכולה לעשות משהו בנידון? האם אני יכולה להכריח את ההנהלה מבחינה חוקית לא להשמיע מוזיקה בסגירות ובפתיחות אפילו, כי אולי גם זה יקרה, בנתיים עבדתי רק בסגירות...האם יש חוק שתומך בי כעובדת, שסהכ רוצה לעשות את העבודה שלה בסביבת עבודה נעימה שלא גורם לה ללחץ נפשי ונזק בריאותי ממשי? האם אני יכולה להשיג עורך דין בחינם במידה וארגיש את הצורך ושיהיה לי תיק ממשי? חיפשתי באינטרנט והסתבכתי בכל המידע, לכן אשמח לתשובות מפורטות ממביני עניין שהם ממש נכונים לעזור לי בנושא.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->