שאלה 310927
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

נפרד ממני וממשיך לדבר איתי רגיל

בדוי בת 20 | כתבה את השאלה ב-26/11/20 בשעה 20:42

היי, הייתי עם מישהו בסוג של זוגיות במשך שבעה חודשים בערך, קצת לפני שהוא חתך אותי הוא ביקש הפסקה ולא ראיתי אותו חודש כבר לפני הפרידה. הוא הכיר מישהי ועזב אותי כי לטענתו היה להם חיבור ממש טוב והוא רצה לנסות איתה משהו רציני, אחרי שהוא אמר לי שהוא בכלל לא בעניין של זוגיות וכל זה.. הוא חתך אותי בוואטסאפ ואחרי שבוע ביקשתי לראות אותו כדי שנסגור מעגל, הוא אמר לי שזה לא מתאים בגלל החדשה שלו, שהיא מאוד חשובה לו והכל ולא זמן מתאים. הבנתי ולא יצרתי איתו קשר מאז. עבר שבוע והיום הוא שאל איך אני ואם הכל בסדר, אמרתי לו שאני לא רואה סיבה שנדבר רגיל והוא אמר שאני חשובה לו ושאני לא צריכה להיות מגעילה אליו ושהוא רק רצה לראות מה איתי כי הוא תמיד יאהב אותי ויתעניין בי.. ( אחרי הפרידה גם אמר שזה שהוא מנסה משהו עם מישהי חדשה לא אומר שהוא הפסיק לאהוב אותי וכאלה דברים, אמר שהוא מתגעגע למגע שלי לשפתיים שלי ואליי בכללי..)
הוא די שולח לי מסרים סותרים של- אני עם מישהי אחרת אבל באותו הזמן מתנהג כאילו הוא סוג של רוצה אותי ואולי מנסה לגרום לי לקנא בעזרתה. מישהו רוצה אולי להסביר לי מה עובר לו בראש?
הוא עזב אותי אחרי שביקש הפסקה ואמר לי שהוא כבר במשהו רציני עם מישהי אחרת, שהןא עדיין אוהב אותי והמשיך לסמס לי ומנסה (לדעתי) לגרום לי לקנא.. אמר גם ישר אחרי הפרידה שהוא גם מנסה להתגבר ובלה בלה בלה כל מיני שיט כאלה. למה הוא המשיך לדבר איתי? למה הוא שואל מה שלומי אם יש לו מישהי? מה הסיבה שהוא סותר את עצמו- אומר בואי נהיה ידידים- אומרת לו שלא מתאים לי להיות ידידה שלו- אומר- לא רוצה אותך בתור ידידה פשוט שואל איך את כי את חשובה לי וזה הכל, אחכ שאל אם עשיתי דברים עם בנים אחרים, ושוב, טוען שהוא שואל נטו מהתעניינות ולא ממשהו אחר. הוא מתסבך אותי ממש ואני לא מבינה את ההתנהגות ומה עובר לו בראש ואשמח לעזרה בנושא

מה דעתכם

אוהב אותך ומנסה לגרום לך לקנא
 
2
אוהב אותך ומנסה להתגבר עלייך
 
0
סתם משעמם לו אבל את חשובה לו
 
3
סתם מתוסבך בכללי
 
23

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->