שאלה 315302
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

חבר שלי צופה בפורנו למרות שאני מספקת אותו

בחורה בת 18 | כתבה את השאלה ב-13/01/21 בשעה 10:26

אני וחבר שלי ביחד 5 חודשים, הסקס מעולה ואין תלונות, אנחנו נפגשים בערך כל יום וכמעט כל יום אנחנו שוכבים לפחות פעם אחת אם לא יותר.
אני הרבה יותר מינית ממנו וצריכה את זה הרבה יותר ממנו, ובכללי הוא לא אדם מיני כל כך, שאלתי אותו בעבר אם כשהוא לא שוכב עם בחורה כמה ימים הוא מרגיש שיש לו צורך להביא ביד ולראות פורנו והוא ענה לי שלא והוא לא גבר שתמיד חייב סקס, זה לא כל כך מדבר אליו.
כמו שאמרתי אני יותר מינית ממנו ואני לא עובדת כרגע בניגוד אליו, ויש פעמים בודדות שאני מנסה ליזום והוא לא רוצה כי הוא עייף וכאלה אז אני מכבדת את זה ולא לוקחת את זה למקום של ׳למה שהוא לא ירצה׳.
שורה תחתונה, אתמול חיפשתי אצלו משהו בטלפון לידו ופתאום נפתח עמוד של אתר פורנו (אחרי שלושה ימים שהייתי פצועה ולא יכולנו לשכב). ישר שאלתי אותו מה זה אבל לא בטון תוקפני אלא ממש בגישה של הכל בסדר זה טבעי פשוט תגיד לי אם כן, והוא כמובן ישר הכחיש וטען שזה חבר שלו פתח מהטלפון שלו (מאוד אמין).
אז כן, אני יודעת שזה לא אמור להכעיס אותי, לא זה לא כמו בגידה אבל מה שאני אוכלת עליו סרט זה שהוא מסופק לגמרי+++, ברמה שיש פעמים שאני יוזמת והוא מסרב מרוב שאני רוצה את זה הרבה, והוא בכללי לא בן אדם מיני והוא בעצמו אמר לי את זה, אז מה קרה עברו יומיים בלי סקס ופתאום כל כך דחוף לך לראות פורנו? אולי אני משעממת אותו והוא חיפש גיוון?
זה מטריד אותי מהרגע שראיתי את זה גם בין היתר המחשבה שהוא התחרמן מבחורה אחרת ערומה (שיש לו אותי כמעט מתי שהוא רוצה ומעבר).
אני מרגישה שאני צריכה לזרוק לו על זה משהו, השאלה שלי היא איך לדבר איתו על זה ומה לשאול בצורה שתראה מבינה ולא תוקפת אבל כן תענה על השאלות שלי?

אני סתם אוכלת על זה סרט?

לגמרי
 
31
לא, אם הוא מסופק למה שיצטרך פורנו
 
8
עד שלא תדברי איתו על זה לא תדעי
 
57
תניחי לזה בצד, זה תקין לגמרי ולא אומר כלום
 
17

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->