שאלה 315407
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חברה הכי טובה שלי לא מפסיקה לדבר איתו

אנונימית בת 15 | כתבה את השאלה ב-13/01/21 בשעה 16:47

היי אז אני יוצאת עם מישהו אנחנו לא ביחד אבל אנחנו אוהבים אחד את השניה ומבחינת כל החברים אנחנו ביחד ומבחינתו הוא הולך להתחתן איתי חח
החברה הכי טובה שלי והוא התחברו מאוד והם מדברים המון! כבר אמרתי לה כמה זה מפריע לי והיא אמרה שהיא מבינה והפסיקה לכמה ימים אבל זה שוב קורה..
מה לעשות שאני קנאית חחח
זה הגיע למצב שאני רואה שהם מחוברים ואני שולחת לשניהם הודעות היא עונה אחרי כמה דקות והוא בקושי עונה בכלל.. ואם אני לא שואלת אם הם מדברים היא לא אומרת לי אפילו. וגם כל פעם כשאנחנו יוצאים אז היא מחבקת אותו אומרת לו ״אתה יודע שאני אוהבת אותך״ ״מתה עלייך״ אפילו שזה בצחוק והיא רואה את המבטים שאני עושה אבל היא ממשיכה.
היא גם יוצאת עם מישהו והיא גם אמרה לי שזה יפריע לה אם אני אדבר איתו, ואני לא מדברת איתו בכלל כי אני מבינה את זה וגם אם אנחנו מדברים אז אני שולחת לה הכל.
מה אני יכולה לעשות עכשיו? כי כבר דיברתי איתה על זה ואני לא רוצה להישמע מעיקה..): גם קורה שהוא מתקשר אליה לא אליי, אומר לה לצאת לא לי.. (בגלל שאני ישנה בשעות שהוא רוצה לצאת רוב הזמן והיא לא, בצהריים)
ואני לא רוצה להגיד לו משהו על זה שזה ממש ממש מציק כדי לא להשמע אובססיבית מידי כי הוא יגיד לי הכל טוב וכל זה אבל לה מה אני כבר יכולה להגיד שעוד לא אמרתי? זה באמת באמת מעצבן ברמה שזה יכול להוריד לי את המצב רוח ליום שלם): (ואני יודעת שאין לה שום רגש אליו כי יש לה מישהו שהיא ממש אוהבת ורואים עליה)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->